DZIŚ JEST:   24   MARCA   2019 r.

III Niedziela Wielkiego Postu
Św. Katarzyny Szwedzkiej
Bł. Szymona Łukacza, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wystarczy ze Niemcy zamkna granice z polandeszem, chocby z powodu masowego zlodziejstwa polakow, postapia jak np Angelika , ktora zaraz po referendum oczysci swoj rynek pracy z polskich zlodziei swiadczen socjalnych, po Angli zrobia to inne kraje. Wtedy okaze sie co zrobi smieszny polski rzad, jak wiele milionow wyglodzonyh polakow wroci do polski, bez mozliwosi egzystencji w tym kraju.Obecnie i o wielu lat to kraje zachodnie utrzymuja polske,dajac polakow dostep Do rynku pracy, bo polska dla swoich obywateli nie robi nic, pozawyszczekiwaniemniczymkundli nibypatriotycznych hasel, zas w polsce polacy zdychaja z glodu.oto jest rzeczywistos polska, i to polska jako darmozjad i pasozyt na organizmie Uni Europejskiej, jest zagrozeniem dla Uni.
ponad 2 lata temu / wiktor
 
To jest niemieckie przyprawianie wybitnym Polakom czarcich rogów! Po II wś wydawało się,że Niemcy się wreszcie opamiętają ze swoją wrogością do Polski! Ale od lat widać,że kto się szkopem urodzi przjażń z Polską mu szkodzi.No,a Polska do tej pory nie rozliczyła Niemców za napad w 1939r i rabunek na naszym kraju i to ogromny!! A czas ucieka! Okupant sowiecki nie życzył sobie naszych roszczeń do Niemców,gdyż w 1939r, także z Hitlerem napadł na nasz kraj. A zatem, Niemcy i Rosja powinni się rozliczyć z rabunku popełnionego na Polsce!Wara Niecom od naszego Kochanego Jarka Kaczyńskiego!!
ponad 3 lata temu / Jan O
 
Niemcy niech przestaną kolaborować z Rosją bo szykuje się 3 wojna światowa.
ponad 3 lata temu / dana
 
Stormer,niech Niemcy bronia swoich kobiet,nie naszej demokracji
ponad 3 lata temu / LONGINUS PODBIPIETA
 
?(?) A więc dlatego, żeby pokazać, że nam na stosunkach z Izraelem na sojuszu zależy w sposób szczególny armia Polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na nasze związki z waszym państwem. Nasza armia jest obecna ale będzie w znacznie większej liczbie obecna w Libanie z tych samych względów. Nasze odpowiednie służby współpracują na licznych odcinkach z waszymi też ze względu na to o czym przed chwilą mówiłem. Tak jest i mogę państwa zapewnić, że chociaż rządy w Polsce się zmieniają, jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, a raz drudzy, ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny, nie chcielibyśmy tego oczywiście, nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni." To są niemieckie prowokacje żebyście popierali PiS i nie widzieli że PiS też buduje NWO. Zmądrzeć muszą Polacy.
ponad 3 lata temu / testament L.Kaczyńskiego
 
Ten lewak niemiecki powiedział wyraźnie , że w Polsce nie chodzi o demokrację i przestrzeganie konstytucji bo i w innych krajach rządy ich nie przestrzegają ale o to by rząd PiS-u znał swoje miejsce w szeregu .. Konia z rzędem temu kto zrozumie o co temu lewakowi niemieckiemu chodzi bo najwyraźniej o demokrację nie ..
ponad 3 lata temu / tagon
 
Nie mogę uwierzyć w to co przeczytałem !Na prawdę, trudno uwierzyć aby człowiek mieszkający w demokratycznym państwie mógł napisać że: "nie ma znaczenia, iż PiS zwyciężyło w uczciwych wyborach". To mógłby napisać ktoś mieszkający w Korei Północnej, na Kubie, może w Chinach. Ale jeśli napisał to Niemiec to oznacza że MUSIMY SIĘ RATOWAĆ, MUSIMY WYJŚĆ Z UNII PÓKI JESZCZE CZAS. Trudno sobie wyobrazić jakie oni przeszli pranie mózgu żeby wypisywać takie rzeczy. Do wyjścia z Unii trzeba się przygotować. Ale od razu powinniśmy zrobić to co zaproponowała Gazeta Polska, po "przesłuchaniu" premier Szydło, opublikujcie wzory listów protestujących (po niemiecku) przeciwko takiemu traktowaniu polskiego społeczeństwa, podajcie adresy e-mail, a my zapchamy ich skrzynki mailowe. To dobra, skuteczna i szybka akcja.
ponad 3 lata temu / Jazzz
 
Teraz już widzita do czego POtrzebne było uchwalenie ustawy 1066 ?
ponad 3 lata temu / mijo
 
Sondazowe poparcie jest na 102 bo ludzie nie sa juz dluzej mamuceni 48 godz. na dobe (48 to nie pomylka, jak by umieli to by jeszcze raz podwoili) propaganda w ten sposob, ze zamiast na halloween zapowiadego programu dostaje sie wyklad o mocherach, "klamstwie smolenskim", szkaleniami na min. Antoniego Macierewicza i jedyna sluszna wersje o glupich pilotach latajacych we mgle!
ponad 3 lata temu / Janusz z Kolonii
 
Ma rację. Nie ma innego sposobu na pełzającą dyktaturę :-D
ponad 3 lata temu / Stormer
 
Hitlerowska retoryka.
ponad 3 lata temu / Sauelios
 
"Stwierdzenie, że Polacy tak wybrali, jest nie na miejscu. Obecna radykalna przebudowa państwa nie była przez PiS w żadnej mierze zapowiadana w kampanii wyborczej" - to ciekawe czemu po wyborach NADAL utrzymuje się sondażowe wysokie poparcie dla PiS...
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Widać, że Niemcy też mają swoich Michników, Hartmanów, Baumanów, Grossów. Też im zaczadzają umysły. Winter to nie jest typowo niemieckie nazwisko, a jedynie zniemczone.
ponad 3 lata temu / dociekliwy
 
Nie moglem ze smiechu wytrzymac jak to czytalem ... nie wiedzialem ze zye pod dyktatöra :D
ponad 3 lata temu / wk
 
trzeba gostkowi odpisać, że z uwagą i zrozumieniem przeczytaliśmy jego wypociny i jedyne co nam przyszło do głowy, żeby mu odpowiedzieć, to to, żeby się walną w ten swój pusty łeb; a najlepiej walnął nim o beton z całej siły; jest nadzieja, że mu zacznie działać; innej rady na to nie ma;
ponad 3 lata temu / JARO
 
kwiczenie i wycie niemieckiego "bydla", to muzyka w moich uszach!!! Nie ma wiekszego zadowolenia dla polskiego patrioty kiedy widzi piane na rozwartym pysku niemieckiego polityka,czy dziennikarza-demokraty!!! Brawo POLSKA, brawo PiS, jak mawia Ojciec Rydzyk ALLELUJA i do przodu!!! Nie zwarzac na kwiczenie i chrzakanie bydla odciaganego od koryta! Niemcy i ten pan Winter niech pisze artykuly o nie wykonanych postanowieniach sadu konstytucyjnego w geramnii, o tym jak tu gwalcone sa podstawowe prawa czlowieka... To byly by ciekawsze informacje dla zbydleconego ludu panow europy!!! A od POLSKI WON!!! Bo niemcy juz kilkakrotnie prubowali bronic demokracj w Polsce.. ...a co z tego wyniklo to kazdy o tym wie, jesli nie to zapytajcie naszych przodkow... Niemcy won od sprawy POLSKI!!!!
ponad 3 lata temu / okirex
 
Winter to tyle co zima. Widać zaszkodziła mu sroga syberyjska POgoda i całkiem biedakowi przemarzła łepetyna. My sobie damy redę bez Pańskiej lewizny i liberałów od siedmiu boleści. Pan może przełozyć na niemiecki wszystkie brednie Genosse Lenina i napisać no nowo książkę Engelsa na dając jej tytuł "Rola pracy w umałpieniu człowieka". bo hiPOteza o roli pracy w uczłowieczeniu małpy wcale się nie sprawdziła.
ponad 3 lata temu / Hanys
 
Do szefowej Wintera. "I ty za młodu niedorżnięta Megiero, co masz taki tupet Że szczujesz na mnie swe szczenięta, Całujcie mnie wszyscy w dupę". J Tuwim
ponad 3 lata temu / Wujal
 
1. Podstawową zasadą demokracji jest uszanowanie także decyzji jej zniesienia większością głosów, jako najbardziej niewydolnego ustroju w historii, nieprawdaż? (Arystoteles, Polityka). 2. A p. Merkel zapowiadała w swojej kampanii wyborczej, że dla dobra sprotestantyzowanego narodu Niemieckiego zlikwiduje chrześcijaństwo, poprzez afirmację islamskich przybyszów? Bal dopiero was czeka! 3. A może by się Niemiecki publicysta zajął słynną niemiecką gospodarką: Volkswagenem, Deutsche Bankiem, Commerz Bankiem, które prawie bankrutują? co? Deutsche wirtschaft? 4. A tak wogóle jakie wy macie prawo uczyć nas demokracji? Co? Bo właśnie wznowiliście wydanie "Mein Kampf" Hitlera? Wraca niemiecka szkoła demoktracji? Tak?
ponad 3 lata temu / siwy
 
Niech Niemcy wreszcie zajmą się swoimi sprawami.My doświadczyliśmy arogancji hitlerowskich Niemiec.Mamy żywo to w pamięci.Niech lepiej oni się nie wypowiadają na tematy polskie.To dla ich dobra.Niech nie przypominają nam okupacji.Dość wycierpiał Naród od nich.Za wszelkie "podpowiedzi dziękujemy"!!!
ponad 3 lata temu / Marek
 
To nie Niemcy wzywają do interwencji, tylko Rothschild z Sorosem. Wszyscy tam chodzą na ich sznurku. Światowy terroryzm, ISIS, Zika - to wszystko ich wymysły.
ponad 3 lata temu / mum
 
To bardzo dobry przykład, godny pogłębionej refleksji nad obrazami różnych państw tworzonymi w mediach. To dotyczy nas i my wiemy, że to jest gruntownie fałszywy obraz! A jak zachowują się polskie (?) media w stosunku do naszych wschodnich sąsiadów? Często jest tak, że inne zdanie na temat tego co się dzieje u sąsiadów, generuje określenie "agent Putina, Łukaszenki" itp. lub "anty-ukraiński", "anty-litewski" ksenofob.
ponad 3 lata temu / eMGa
 
nie ściąganie gwałcicieli i przestępców muslimów i niszczenie białej rasy i przed wszystkim rozmiękczanie i pozbycie się chrześcijaństwa.... ja za taka demokrację podziękuje.
ponad 3 lata temu / \"podstawowe zasady demokracji\" czyli
 
"Zeit Online" niech się lepiej zainteresuje demokracją i wolnością słowa w Niemczech. Wydaje mi się, że oni sobie z tym nie radzą.
ponad 3 lata temu / akk
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.