DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2019 r.

II Niedziela zwykła
Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

Zbrodnia na głodzie narkotycznym wykorzystana do walki z „homofobią”

Zbrodnia na głodzie narkotycznym wykorzystana do walki z „homofobią”

22 października 2009 r. Senat USA przyjął ustawę Mathew Shepard Bill. Szybko podpisał ją prezydent Barack Obama. Rozszerza ona kategorię zbrodni z nienawiści w taki sposób, że obejmuje ona także przestępstwa ze względu na „płeć, tożsamość płciową i orientację seksualną”. U jej podstaw leży kłamstwo na temat pewnego zabójstwa.

 

Do przyjęcia ustawy przyczyniła się śmierć młodego pederasty, Mathew Shepard’a – dealera narkotykowego, który został zakatowany przez partnera na głodzie narkotycznym. Opinia publiczna została oszukana, bo wmawiano jej, że była to „zbrodnia homofobiczna”.

 

„Homoseksualny męczennik”

 

Ruch homoseksualny, przy pomocy mediów i show biznesu, przekonał opinię publiczną, że Shepard to „męczennik homoseksualny”, który zginął z powodu „homofobicznej nienawiści do pederastów”. Jego śmierć odbiła się echem nie tylko w Ameryce, ale także na całym świecie.

 

Sprawa Sheparda – i wszystko to, co działo się wokół niej – dała początek „ruchowi antyhomofobicznemu” w Ameryce a także żądaniom rozszerzenia kategorii zbrodni z nienawiści, tak by można było surowo karać osoby, które targną się na życie homoseksualistów, biseksualistów itp.

 

Wiele znanych osobistości zdecydowało się oddać hołd zamordowanemu „męczennikowi”. Działa fundacja jego imienia, nakręcono kilka filmów. Piosenkarz Elton John zadedykował mu swój album, a Senat USA przyjął 22 października 2009 r. „ustawę antyhomofobiczną”.

 

Niedawno jednak okazało się, że Shepard nie został zabity przez „homofobów”, ale przez pederastę z którym utrzymywał relacje seksualne. Najprawdopodobniej poszło o narkotyki.

 

Matthew Shepard pochodził z rodziny protestanckiej. Był nawet ministrantem w swojej parafii. Studiował na Uniwersytecie Wyoming w Laramie, na wydziale politologii i stosunków międzynarodowych. Był aktywny politycznie i społecznie.

 

Oficjalna wersja zabójstwa

 

Według oficjalnej wersji, krótko po północy 7 października 1998 r.Shepard spotkał się w barze uniwersyteckim z 22-letnim Aaronem McKinney'em i 21-letnim Russellem Hendersonem. Henderson i McKinney wywabili Sheparda z baru i wywieźli w odludne tereny. Tam, po przywiązaniu do ogrodzenia, młody pederasta był bity i torturowany. Oprawcy pozostawili go związanego. Shepard zmarł w szpitalu.

 

Przyczyną zgonu były obrażenia mózgu. Miał pękniętą czaszkę i dwanaście ran na twarzy oraz głowie. Policjanci natrafili na ślad McKinney’a i Hendersona. Obaj twierdzili, że to Shepard ich zaatakował i chciał wykorzystać seksualnie, więc zabili z wściekłości. Obaj mężczyźni wypierali się, jakoby byli pederastami. Postawiono im zarzuty i skazano na dożywocie.

 

Okoliczności śmierci Matthew Sheparda przedstawione opinii publicznej postanowił zdemaskować inny pederasta, dziennikarz Stephen Jiminez. Napisał on książkę pt. „The Book of Matt: Hidden Truths about the Murder of Matthew Shephard”, która ma się ukazać w tym tygodniu na rynku amerykańskim, a dostępna jest już na stronie www.amazon.com.

 

Jaka jest więc prawdziwa historia Matthew Sheparda?

 

Chłopak był bity, torturowany i zabity przez jednego lub obu mężczyzn (kwestia udziału drugiego w zabójstwie wciąż budzi liczne kontrowersje), którzy odsiadują dożywocie. Według Jimineza, Shepard był dealerem narkotykowym i blisko przyjaźnił się ze swoimi późniejszymi oprawcami. Kłótnia o narkotyki doprowadziła do zabójstwa. Shepard rzekomo wszedł w posiadanie dużej ilości metamfetaminy i nie chciał jej dać swojemu partnerowi, który wpadł w szał. Od pięciu dni był on na głodzie narkotycznym. Brutalne pobicie nastąpiło więc nie w wyniku „homofobii,” ale było zbrodnią w afekcie rozdrażnionego pederasty.

 

Książka pokazuje również, że zabójca Sheparda nie chciał przyznać się do tego, iż jest biseksualistą. Zbrodnie tłumaczył tym, że „chciał dać nauczkę Matthew”.

 

Tak jak sprawa Roe przeciw Wade, która doprowadziła do legalizacji aborcji w USA w 1973 r., tak samo zabójstwo Sheparda okazało się jednym wielkim kłamstwem. Kłamstwem jakże użytecznym, które przyniosło skutek w postaci uchwalenia skandalicznego prawa w sposób szczególny chroniącego homoseksualistów.

 

 

Źródło: breibart.com, advocate.com, AS. 


DATA: 2013-09-18 09:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

"zbrodni z nienawiści, tak by można było surowo karać osoby, które targną się na życie homoseksualistów, biseksualistów itp.", A heteroseksualistów? :P
ponad 5 lat temu / nyk
 
Taka dygresja. Jak robimy te wpisy, to czasem mogłoby się wydawać, że robimy to pod wpływem np. wcześniejszych artykułów/informacji. A tak nie jest. To nasze własne obserwacje z życia. A skoro są zbieżne, a to m.in. znaczy, ze "kłują w oczy". Przed chwilą gdzieś zaznaczyłam, że takie działanie jak opisane wyżej, to może być efekt nowomodnego "wychowania" bez Boga. Czy taki efekt się chce osiągnąć planując nowe reformy szkolnictwa? I jeszcze jedno. Rodzice zagonieni czasem aby zarobić na rodzinę nie poświęcają dzieciom wystarczająco dużo czasu, ale pewnie nie przekazują też właściwych tradycji rodzinnych , w tym religijnych. Pomóc może Kościół i Bóg, jak się jest wierzącym chrześcijaninem/katolikiem.
ponad 5 lat temu / blea
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.