Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   06   GRUDNIA   2019 r.

Pierwszy Piątek
Św. Mikołaja z Miry
Św. Marii Carmen Sallés y Barangueras
 
 
 
 

„Zatrzymaj aborcję”, lewicowy aktywizm i polityka Facebooka. Rozmowa z dr Bawerem Aondo-Akaa


Odtwórz w YouTube
 

O zwłoce partii rządzącej dotyczącej wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji, rosnącej fali lewicowego aktywizmu i standardach polityki Facebooka rozmawialiśmy z dr Bawerem Aondo-Akaa.

 


DATA: 2019-08-22 14:47:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wartości i prawa wynikają z boskiego prawa Dekalogu. Jeżeli młode pokolenie nie wyniosło tych wartości jako fundamentu z rodzinnego domu, szkoły ,kościoła to za Was ma zrobić to polityk? Tusk po 25 latach pożycia wziął ślub. Kto żądał od jego rządów PO/PSL ,Palikota ustalenia zakazu aborcji? Wystąpmy by obecny rząd i p.Jarosław Kaczyński zgłosił /opracował program czy ustawę ile razy w tygodniu..., wstać prawą czy lewą nogą, koszulę ubrać bawelnianą czy flanelową i in. Dziadkowie dzisiejszego młodego pokolenia miało Boga w sercu odpowiedzialnośc, wstrzemięźliwość (wiedzą młodzi co to znaczy?)bez protestów, ustaw i miało po przeciętnie 3 dzieci. Każdy ma robić i czynić coś dobrego w swoim otoczeniu, być przykładem mądrości i odpowiedzialności za siebie, rodzinę i Ojczyznę.
ponad 1 rok temu / Szuna
 
Janusz, dobra myśl. Tylko trzeba chyba z tą kwestią "uderzyć" do inicjatorek ruchu Zatrzymaj Aborcję, zwłaszcza do Kaji Godek. Mogą mieć opory, ale chyba ważniejsze życie dzieci niż niechęć do polityki.
ponad 1 rok temu / space
 
Pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą ?Zatrzymaj aborcję? zebraliśmy ponad 830000 głosów (ja i wielu moich znajomych sie podpisało), dlaczego się nie zbierzemy i nie stworzymy prawdziwie katolickiej partii, tylko ciagle liczymy na PiS,które w tej i wielu innych sprawach zawodzi.
ponad 1 rok temu / Janusz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.