DZIŚ JEST:   26   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tymoteusza, biskupa
Św. Tytusa, biskupa
 
 
 
 

Zatrważające dane na temat „stref szariackich” w Niemczech

Zatrważające dane na temat „stref szariackich” w Niemczech
fot. 2oceansvibe.com

W niektórych landach i miastach Niemiec w niepokojącym tempie rozrastają się tzw. „strefy szariackie”. Najgorzej sytuacja wygląda w Duisburgu, gdzie zamieszkuje ponad 60 tys. muzułmanów oraz w północnym Berlinie. Policja nie kryje, że w tych miejscach nie kontroluje sytuacji, a dzielnice opanowane są przez tzw. bojówki szariackie.

 

W niektórych dzielnicach Duisburga czy w północnym Berlinie radiowozy boją się nawet zatrzymać, natychmiast bowiem okrążają je grupy agresywnie zachowujących się muzułmanów.  W dzielnicy Marxloh policja alarmuje, iż nie ma możliwości normalnie wykonywać swoich obowiązków. Niedawno, gdy funkcjonariusze chcieli wylegitymować dwóch sprzeczających się imigrantów, do walki – nie wiadomo skąd – zebrało się nagle około 300 osób. Policja musiała ustąpić.

 

Niemieccy muzułmanie, biorący być może przykład z brytyjskich (organizujących tzw. patrole szariackie) wprowadzają strefy prawa szariatu.

 

W Duisburgu służby porządkowe mają też dodatkowe kłopoty. W ostatnim czasie pojawiło się tam wielu Romów z Bułgarii i Rumunii. Czyni to tzw. strefę szariacką jeszcze bardziej niebezpieczną. „W Duisburgu np. muzułmanie i Romowie blokują całe ulice i place. W północnym Berlinie imigranci opanowali niektóre stacje metra. Mieszkańcy obu miast po zmroku nawet nie myślą udawać się w kierunku tych miejsc” – opisuje sytuację „Der Spiegel”.

 

Policja jest zdania, że sytuacji w najbliższym czasie nie uda się zmienić. Wini za to olbrzymie bezrobocie i napięcia na tle narodowościowo-religijnym.

 

W wywiadzie dla „Focusa” szef policji Nadrenii Północnej Westfalii przestrzega, że podobna sytuacja może mieć miejsce także w Kolonii, Dortmundzie i Essen. Tam też mogą powstawać tzw. „No go zone”, czy strefy, w których będzie obowiązywało prawo szariatu. Są to miejsca opanowane przez muzułmańskie klany i bogate rodziny, które prowadzą działalność kryminalną (handel narkotykami, przemyt ludzi, zarządzanie domami publicznymi).

 

 

Źródło: sedmitza.ru

ChS
DATA: 2015-08-17 09:07
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niemcy sa już arabami , Polaków i Żydów potrafiły rozstrzelać a Muzułmanów boją sie , chwycie za broń
ponad 4 lata temu / PW
 
Podobna sytuacja będzie w Polsce jeśli dopuścimy do przyjęcia imigrantów. Pomagać im - TAK, ale na ich terytorium.
ponad 5 lat temu / Tomek
 
Policja musiała ustąpić ta jasne to może tę broń którą mają oddadzą do przetopienia jeżeli nie umieją jej używać ...
ponad 5 lat temu / Luki
 
trza otworzyć obozyy
ponad 5 lat temu / Władca
 
@Tak: ---> nawet nie trzeba specyficznie szukać, aby natychmiast natrafić na multikulti wiadomości z patologicznego Berlina: BILD ZEITUNG 18.08.2015 - "Partygänger mitten in Berlin mit Messer angegriffen Jennifer Rostock-Sängerin postet Schock-Foto" _______ (...) Die Sängerin betonte, dass ihr Begleiter nicht aggressiv gewesen sei und auch nicht zugeschlagen habe. Polizisten suchten die Umgebung ab, konnten die Täter aber nicht finden. ------> Vielmehr sei sie (die Polizei) auf weitere Gruppen gestoßen, die ebenfalls beklaut oder verletzt wurden!" (...) ------ http://www.bild.de/regional/berlin/jennifer-rostock/kumpel-brutale-messerattacke-mitten-in-berlin-42223490.bild.html
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
...się chciało, się ma... Może w końcu Europa się obudzi i to całe "dzikie ścierwo" ze wschodu wygna czym prędzej !!!
ponad 5 lat temu / Anty
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.