DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Zaskakująca deklaracja Szymona Hołowni. Chodzi o uchwały przeciwko ideologii LGBT

Zaskakująca deklaracja Szymona Hołowni. Chodzi o uchwały przeciwko ideologii LGBT
Fotograf: Anatol Chomicz, Archiwum: Forum

„Nie chciałbym też jednak, by ktokolwiek miał wątpliwości: będę stanowczo sprzeciwiał się ideologicznej nagonce na osoby nieheteronormatywne”, czytamy w broszurze wyborczej „Nowy Prezydent. Wizja i konkrety prezydentury” autorstwa Szymona Hołowni i jego sztabu.

 

Kandydat do objęcia urzędu najważniejszej osoby w państwie polskim w swoim wyborczym programie pisze o solidarności z tzw. osobami LGBT i obiecuje, że udzieli im wszelkiego potrzebnego wsparcia.

 

Co ciekawe Szymon Hołownia sugeruje, że niektóre samorządy w Polsce podejmują uchwały dyskryminujące tzw. osoby LGBT. Nie podaje jednak żadnego konkretnego przykładu.

 

„Jako prezydent, zaapeluję do samorządów, które podjęły uchwały wymierzone w osoby LGBT+ o wycofanie tych szkodliwych rozporządzeń, a przedstawicielki i przedstawicieli grup, które poczuły się przez nie wykluczone zaproszę na spotkanie, by pokazać im, że, choć zostały symbolicznie eksmitowane z własnych gmin, mają pełne prawo czuć, że Polska jest ich rodzinnym domem”, pisze kandydat na prezydenta.

 

„Dobrze byłoby, gdyby zaproszenie na takie spotkanie pojednania przyjęli też włodarze gmin. Ten niebezpieczny precedens uchwał przeciwko części własnych mieszkańców nie powinien się w Polsce powtórzyć. Naszą szansą jest tworzenie gmin przyjaznych dla każdego, kto nie łamie prawa – bez względu na wyznawane wartości, sposób życia, poglądy polityczne”, dodaje Hołownia.

 

Nie wiadomo czy Szymonowi Hołowni chodzi o akcję lewicowego aktywisty, który na znakach informujących o wjechaniu do danej polskiej miejscowości zawiesił żółte tablice z czarnym napisem „Strefa wolna od LGBT”.

 

Nie wiadomo również, który konkretnie punkt uchwał mających na celu walkę z ideologią LGBT podjętych przez polskie samorządy jest w oczach Hołowni szkodliwy.

Czy chodzi o sprzeciw wobec rewolucji (anty)kulturowej, czy też o walkę z niszczeniem autorytetu rodziny i szkoły?

A może Szymon Hołownia chce dać swoim wyborcom do zrozumienia, że jest przeciwko zakazowi deprawowania dzieci, który dla niepoznaki nosi nazwę „nowoczesnej edukacji seksualnej”?

A może kandydat na prezydenta tak naprawdę nie wie, że głównym założeniem krytykowanych przez niego uchwał jest wzocnienie i obrona instytucji małżeństwa i rodziny?

A może ten fragment broszury to próba „puszczenia oka” do lewicowego elektoratu z jednoczesnym zasugerowaniem, że nikt nie zrobi więcej dla osób LGBT niż Szymon Hołownia?

A może po prostu Szymon Hołownia nie odpowiada za treści zapisane w jego książeczce wyborczej, tak jak nie odpowiada za swój skandaliczny spot wyborczy, w którym pojawił się wątek katastrofy smoleńskiej?

 

Źródło: „NOWY PREZYDENT. Wizja i konkrety prezydentury”

TK


DATA: 2020-02-09 16:42
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Jak widać uważa się Pan/Pani za wrażliwego, a jednocześnie obraża innych wyzywając od patologii. Proszę posluchać chociaż 2 losowo wybranyvh wywiadów Bosaka i nagle się okaże, że okłamano Pana/Panią wmawiając niestworzone rzeczy o narodowcach. Jeżeli naprawdę macie dobre intencje, to przynajmniej dowiedzcie się czegoś o ludziach, których tak oskarżacie.
9 dni temu / @A kiedy przysz
 
Wielu tu piszących nie rozumie, że manipulacje światem są dziś ukryte. Ludziom ciągle się wydaje, że mają na cokolwiek wpływ. Wybory prezydenckie, parlamentarne to rodzaj cyrku dla mas, gdzi nie ma żadnego przełożenia na konkrety. Tresura ludzi bowiem idzie w najlepsze. Nieliczni to widzą i próbują to przestawić, lecz większość tego nie widzi. I Rzeczpospolita upadła dlatego, że zdradzono Boga i Jego sprawy. Czy to rozumiemy? Chyba nie bardzo, bowiem doprowadzono skutecznie nawet wśród jeszcze wierzących do oddzielenia życia politycznego, społecznego, prywatnego od powagi wiary. Nawet taki pan Hołownia tego nie rozumie, traktując doczesność, jako nie związaną z wiecznością.
10 dni temu / Krakusik
 
@sisi- wybory prezydenckie to nie konkurs piękności a skuteczności.. a w tym Bosak może co najwyżej się nadymać.Z Twoimi wymaganiami to i niejeden święty do nieba by się nie dostał. Chroń Panie Boże przed najmojszymi katolikami, bo katotaliban stworzą jak nic- a Polska najpotężniejsza była w czasach I Rzeczypospolitej, oazy wolności i tolerancji
10 dni temu / Niestety
 
Kiedy naziści, totalitarni komuniści czy islamiści przyszli po homoseksualistów nie reagowałem, nie jestem homoseksualistą. A kiedy przyszli po mnie nie było komu protestować. Nie bądźcie tacy jak naziści, totalitarni komuniści, lecz raczej bądźcie jak demokraci. Macie wybór być po stronie kiboli, narodowców i innej patologii, czy porządnych ludzi, którzy nie krzywdzą innych, tylko urodzili się inni. Ja jako katolik już wybrałem
10 dni temu / A kiedy przyszl
 
Szymon jest wspaniałym,dobrym człowiekiem. Podchodzącym z szacunkiem do każdego innego człowieka. Tak nam nakazał Jezus. Każdy jest dzieckiem Bożym.
10 dni temu / Ania
 
On nie mówi o osobach z ideologii tzw LGBT tylko o nieheteronormatywnych, to jest różnica, nie wkładajcie w jego usta tego co się Wam wydaje
11 dni temu / PK
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.