DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

Zarejestrowano siedem ogólnopolskich komitetów wyborczych. Nie ma wśród nich listy Grzegorza Brauna

Zarejestrowano siedem ogólnopolskich komitetów wyborczych. Nie ma wśród nich listy Grzegorza Brauna
fot. Michal Tulinski / FORUM

W nocy z wtorku na środę minął termin składania w Państwowej Komisji Wyborczej podpisów poparcia komitetów wyborczych. Chociaż proces ich weryfikacji jeszcze trwa, to znamy już siedem list ogólnopolskich. Wśród nich jest pięć list partyjnych, jeden komitet wyborczy wyborców i jedna koalicja. KWW Grzegorza Brauna „Szczęść Boże” zebrał podpisy w zbyt małej ilości okręgów by startować w całym kraju.

 

Wśród zarejestrowanych dotąd komitetów wyborczych o zasięgu ogólnopolskim są: Zjednoczona Lewica (koalicja), Kukiz’15 (komitet wyborczy wyborców), Razem, Prawo i Sprawiedliwość, Polskie Stronnictwo Ludowe, KORWiN oraz Platforma Obywatelska. Aby móc wystawić swoich kandydatów w każdym z 41 okręgów wyborczych trzeba zebrać co najmniej 5 tysięcy podpisów w co najmniej 21 spośród nich.

 

„Komitet Wyborczy Wyborców "Szczęść Boże!" zebrał dostateczną ilość podpisów poparcia w osiemnastu okręgach - to o trzy za mało, by uzyskać dostęp do czasu antenowego w mediach ogólnopolskich. Grzegorz Braun dziękuje wszystkim, którzy wsparli jego akcję - sam nie weźmie dalszego udziału w kampanii” – czytamy na Facebookowym profilu reżysera.


Źródło: pkw.gov.pl / Facebook.com

MWł

DATA: 2015-09-16 20:19
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

niestety, ale braun sam sie odstrzelil, kreujac zupelnie niepowazne rzeczy ....niech idzie do ciemni i kroi tasmy filmowe, to robi dobrze .... polityke niech zostawi innym...
ponad 4 lata temu / NICK JAK BYCK
 
Żeby powiedzieć Szczęść Boże nie wystarczy, aby w Sejmie móc mówić byle co.
ponad 4 lata temu / Inikt
 
@Grze: "Szczęść Boże" musiałoby zdobyć przynajmniej 10% głosów w każdym okręgu w którym startuje, a to raczej niemożliwe. Dobrze będzie, jeśli uzbiera chociaż na zwrot kampanii wyborczej.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
@Grze Grzegorz Braun nie ma obowiązku startowania w wyborach. Jeśli takie zadanie sobie narzucił, niech wykonuje je z głową, w sposób spokojny i racjonalny, z szacunkiem dla swoich wyborców, a wtedy będą jeszcze lepsze rezultaty. Styl sprzedawcy pasty do zębów albo kapryśnej primadonny pożądanych rezultatów nie przyniesie. Ja się zgadzam z Grzegorzem, że dobrego, silnego i szlachetnego katolickiego władcę trzeba wymodlić. Tylko i aż tyle potrzeba Polakom - silnego i szlachetnego katolickiego władcy. Niestety, po ludzku wydaje się, że taki władca nie wyjdzie z Polski, bo Polacy tego nie chcą. A kolejne i kolejne lata warszawskiego partyjniackiego cyrku są niebezpieczne dla zdrowia i życia Polaków.
ponad 4 lata temu / Murem
 
Grzegorz Braun robi to co do niego należy. Zebranie list poparcia w 18 okręgach to wcale nie tak mało. Biorąc pod uwagę późny start akcji wymuszony negocjacjami z potencjalnymi koalicjantami zachęcanymi usilnie przez pana Grzegorza do wspólnej akcji. Pamiętajmy, że nie jesteśmy demokratami. I ja jako monarchista cieszę cię z tego wyniku i prawdę mówiąc jeśli aż tylu nas jest maluczkich za powrotem monarchii to całkiem dobrze rokuje na przyszłość.
ponad 4 lata temu / Grze
 
Szkoda, że Szczęść Boże nie zdołało się przebić. Brakowało tak niewiele, ("od tak niewielu zależało tak wiele ") :(
ponad 4 lata temu / krister44
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.