DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Zaprotestuj przeciwko demoralizacji najmłodszych!

Zaprotestuj przeciwko demoralizacji najmłodszych!

Czy wiesz, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera seksualizację dzieci? Wyraź sprzeciw wobec planowej deprawacji dzieci! Wyślij pilnie protest!

 

Protest organizuje Krucjata Młodych. Jest on związany z konferencją, jaką współorganizowało MEN 22 kwietnia br. Jej tematem była prezentacja "standardów edukacji seksualnej w Europie" opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Podczas prezentacji, przedstawiono rażąco niemoralne treści, które w przypadku prezentowania ich dzieciom w szkołach - mogłyby mieć znamiona usiłowania popełnienia przestępstwa oraz nakłaniania nieletnich do czynów lubieżnych, o czym mówi art. 200 Kodeksu karnego.

 

W całej Polsce odbyły się manifestacje przeciwko deprawacji najmłodszych poprzez edukację seksualną. Na pikietach pojawiali się rodzice zatroskani o przyszłość swoich dzieci, ludzie młodsi i starsi, którym leży na sercu moralna kondycja narodu. Wśród przemawiających podczas warszawskiego protestu był m.in. były Marszałek Sejmu Marek Jurek.

 

Koordynujący protest młodzi katolicy z Krucjaty Młodych zachęcają do wysyłania swoich głosów sprzeciwu do minister Krystyny Szumilas oraz prof. dr hab. Michał Kleibera Prezesa Polskiej Akademii Nauk. Poniżej prezentujemy przykładowy list protestacyjny wraz z adresami email do instytucji odpowiedzialnych za projektowane zmiany.

 

Szanowna Pani

Krystyna Szumilas

Minister Edukacji Narodowej

[email protected]

 

Prof. dr hab. Michał Kleiber

Prezes Polskiej Akademii Nauk

[email protected]

[email protected]

                                              

                                                                                                             

 

PROTEST PRZECIW SEKSUALIZACJI DZIECI W POLSKICH SZKOŁACH

 

                Z wielkim niepokojem i oburzeniem przyjąłem wiadomość o tym, że 22 kwietnia br. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polska Akademia Nauk współorganizowały skandaliczną konferencję. Jej tematem była prezentacja "standardów edukacji seksualnej w Europie" opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

                Podczas prezentacji przedstawiono rażąco niemoralne treści, które - gdyby prezentowane były dzieciom w szkołach - mogłyby mieć znamiona usiłowania popełnienia przestępstwa oraz nakłaniania nieletnich do czynów lubieżnych (art. 200 Kodeksu karnego). Dowodem na to są tematy prezentowane na tej konferencji: "akceptowalny seks" (dla 6-latków), "komunikowanie się w celu uprawiania przyjemnego seksu" (dla 9- i 12-latków) czy zaopatrywanie się w antykoncepcję (dzieci w wieku 12-15 lat). To, co najbardziej szokuje, to fakt, że według zaprezentowanego raportu WHO "rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia", toteż edukację w tym zakresie należy rozpocząć przed 4. rokiem życia. Przedstawiciele resortu edukacji narodowej opowiedzieli się za popularyzacją tych skandalicznych treści.

 

                Ministerstwo Edukacji Narodowej wpisuje się w szalejącą na Zachodzie rewolucję seksualną, która niszczy niewinność dzieci i młodzieży oraz rozbudza w nich różne dewiacyjne zachowania. Czy urzędnicy resortu edukacji narodowej chcą brać udział w narażaniu dzieci na deprawację i tworzenie klimatu sprzyjającego seksualnemu wykorzystywaniu nieletnich?

 

                W związku z powyższym, apeluję o jak najszybsze odcięcie się Ministerstwa Edukacji Narodowej od niebezpiecznych eksperymentów społecznych, które omawiano na tej odrażającej konferencji.

 

Z poważaniem,

 

 luk


DATA: 2013-06-05 09:53
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

POPIERAM PROTEST SAMA BYŁAM OFIARĄ SEKSUALIZMU I WIEM JAK TO BOLI CZLOWIEK JEST POTEM CAŁY ZBRUKANY PSYCHIKA SIADA ALE CÓŻ SĄ TEŻ LUDZIE CZERPIĄCY Z TEGO ZYSKI WIĘC TRZEBA TO PRZERWAĆ BO KARMA WRACA KAŻDY MĄDRY TO WIEM,ŻE CO TERAZ SIE DZIEJE TO WALKA O DUSZE TYLKO NAPOCZĄTEK CI NA WYSOKICH STOŁKACH NIECH SIĘ NAWRÓCĄ BO KARMA ICH TEZ DOTYCZY NIE SĄ WŁADNI SAMI NAD SOBĄ WCZESNIEJ CZY PÓŹNIEJ TO ZROZUMIEJA OBY WPORE
ponad 2 lata temu / kASIA
 
Dzieci patrząc co robią rodzice tzn osoby które są dla potomstwa bardzo ważne starają się dorównać rodzicom lub nawet pokazać że ptrafią lepiej. Agnieszka Peikert z Wrocławia jest znaną tam oszustką art 286 kk , kobieta wychowuje syna Damiana Peikert który nic nie wie o poczynaniach swojej matki . Jak młody chłopak ma się wychowywać prawidłowo skoro Agnieszka Pejkert uprawia nieżąd z panami w celu nagrywania tego i szantażu ich. Kobieta ta opowiada wszystkim o posiadanym spadku, w celu wyłudzenia pieniędzy . Z tych oszustw i dziwnej prostytucji Agnieszka Peikert i Urszula Dubanicz utrzymują całą rodzinkę. Mąż tej pani wiedząc że puszczając się jego żona zarobi więcej niż on na przeprowadzkach nie ma nic przeciwko takiej rozpustnym życiu Agnieszki Peikert. Czy Damian powinien się dowiedzieć i usłyszeć nagrania z masturbacji swojej mamy ,która bez oporu rozsyła takie pliki drogą mailową. Pani Urszula Dubanicz też nie wacha się obsłużyć ustami panów ,których można nagr
ponad 6 lat temu / paweł
 
popieram protest
ponad 6 lat temu / gizela
 
Całym sercem POPIERAM! Stop seksualizacji naszych dzieci!!!
ponad 6 lat temu / Olga
 
Całym sercem popieram protest. Jesteśmy krajem katolickim i musimy dbać o moralność naszych dzieci. Jezu pomagaj nam zwalczyć tę niemoralność naszego rządu.
ponad 6 lat temu / Krystyna
 
popieram protest
ponad 6 lat temu / arni201
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.