DZIŚ JEST:   17   CZERWCA   2019 r.

Św. Alberta Chmielowskiego
Bł. Teresy Portugalskiej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Niewygodny Człowieku, jeśli jesteś taki oczytany to pomyśl przez chwilę kto będzie pielęgnował 2000lat naszej Tradycji i wiary, jak damy się wszyscy bezmyślnie powyrzynać jak kurczaki przez jakieś bezrozumne wyprane mózgi, którzy potrafią tylko płodzić takich samych jak oni i zabijać. Czytałeś chociaż pisma św. Katarzyny Emmerich albo Marii z Agredy ? Poczytaj też co zrobił papież za czasów Jana III Sobieskiego. CSSML
ponad 2 lata temu / owca.Jezusa
 
No już dobrze. Zaprzeczenie krucjat, misyjnej działalności św. Franciszka,Obrony Belgradu i Wiednia. Działalność wywrotowa doprowadziła wielu do tragicznej śmierci.
ponad 2 lata temu / Leo
 
O wy glupi. Poczytajcie JPII, przepowiednie fatimska i co znaczy slowo milosierni. To jedyna droga. Nie unikanie smierci i upokorzenia i cierpien. Tylko wiara i milosierdzie. RJCD to wypelnial i popchnal nasz swiat we wlasciwa strone. Nie obronimy siebie i swiata sprytem, inteligencja, czolgami czy wlasciwa strategia. Przegramy. Mamy szanse w modlitwie i milosierdziu. Takie sa reguly tej rozgrywki. Nie rozumiecie? To co robicie na tym portalu?
ponad 2 lata temu / Niegodny
 
I to był jego błąd. Nie powinien pomagać budować świątyń poganom
ponad 2 lata temu / Kleks
 
Przykro to pisać. Ten ksiądz powinien był nawracać muzułmanów a nie zajmować się budową meczetów.Sprzeniewierzył posłannictwo. Człowieka bardzo szkoda. Taka straszna śmierć.
ponad 2 lata temu / smutny
 
No to zalozyl sie ks. Jacek wylegiwarnie terrorystow i podkopal wlasna parafie! Odebralo mu rozum! RIP
ponad 2 lata temu / Janusz z Kolonii
 
dla fanów ekumenizmu: "Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów? (2 J 1) ?Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo. Cóż bowiem na wspólnego sprawiedliwość z niesprawiedliwością? Albo cóż ma wspólnego światło z ciemnością? Albo jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? Co wreszcie łączy świątynię Boga z bożkami? Bo my jesteśmy świątynią Boga żywego ? według tego, co mówi Bóg: Zamieszkam z nimi i będę chodził wśród nich, i będę ich Bogiem, a oni będą moim ludem. Przeto wyjdźcie spośród nich i odłączcie się od nich, mówi Pan, i nie tykajcie tego, co nieczyste, a Ja was przyjmę i będę wam Ojcem, a wy będziecie moimi synami i córkami ? mówi Pan wszechmogący? (2 Kor 6, 14-18).
ponad 2 lata temu / Leaf427
 
Pan Jesus ostrzegał przed "wilkami w owczej skórze".
ponad 2 lata temu / Dinosaur
 
Nie ma dialogu z islamem
ponad 2 lata temu / Bella
 
Pan Bóg go osądzi. Tak niestety jednak wygląda dialog lewicujących katolików z islamem, genderyzmem, wcześniej z marksizmem itp. W swoim czasie Lenin miał zwyczaj mawiać, kiedy słyszał o tym, że kapitaliści są gotowi do handlowania wszystkim z sowietami: kapitaliści sprzedadzą nam sznurek, na którym ich powiesimy.
ponad 2 lata temu / realista
 
my wam meczety wy nam maczety
ponad 2 lata temu / krzysiek4
 
Po owocach ich poznacie. Tutaj mamy te dialogu międzyreligijnego.
ponad 2 lata temu / yjt
 
Oddał ziemię pod meczet. Niezłe. A gdzie pierwsze przykazanie?
ponad 2 lata temu / Qju
 
No proszę.
ponad 2 lata temu / Karol
 
"16 lat temu kierowana przez niego parafia przekazała społeczności muzułmańskiej ziemię pod budowę meczetu" - to jest właśnie różnica między roztropną pomocą bliźniemu, a pomocą nieroztropną. Roztropność opiera się na wiedzy. Koran o celach i taktyce muzułmanów dostarczał 16 lat temu tej samej wiedzy co obecnie. Niech odpoczywa w pokoju.
ponad 2 lata temu / Rozczarowany
 
to misjonarska dusza czy budowa meczetów? jakos mi to nie wspolgra
ponad 2 lata temu / sniddy
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.