DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak się jednak okazuje, Marcin Makowski poinformował na Twitterze, że według jego źródeł "delegacja Izraela pomimo odwołania wizyty ze strony polskiego MSZ i tak przyleciała do Warszawy". "Odbywają nieoficjalnie inne spotkania bez udziału polskich władz. Póki co nie jest jasne z kim dokładnie i na jaki temat" ? napisał. Wyrzucisz ich drzwiami, bezczelnie wlezą oknem.
ponad 1 rok temu / akualizacja
 
Proszę nie polegać na ludziach, bo się znowu oszukacie. Poczytajcie o panu Bartyzelu, kandydacie Konfederacji.
ponad 1 rok temu / Second
 
PiS rząd działa zdradliwie w interesie Żydów za plecami Polaków. Chce ograbić Polskę. Wybierać zatem partie narodowe.
ponad 1 rok temu / Jan Kowalski
 
Proszę zwrócić uwagę na cytat z żydowskiego komunikatu o "zaprzestaniu odzyskiwania mienia" - yt:Delegacja z Izraela przylatuje po pieniądze! Reakcja po marszu #Stop447?
ponad 1 rok temu / sh
 
Pięć kłamstw PiS które znalazłem w MEDIACH NARODOWYCH na temat ustawy 447. 1. Ustawa nie dotyczy Polski. Kłamstwo: ustawa dotyczy krajów-uczestników konferencji w Terezinie, w tym także Polski. 2. Ustawa nam nie zagraża, bo Polska już zapłaciła za mienie pożydowskie. Kłamstwo: ustawa dotyczy tzw. mienia bezspadkowego ?heirless property? 3. Ustawa jest martwa. Kłamstwo: nie było jeszcze w historii przypadku, by Kongres USA i prezydent USA przyjmowali ?martwe? prawo. 4. Ustawa nie zagraża Polsce, bo nie jest częścią polskiego prawa. Kłamstwo: Szwajcaria została zmuszona przez USA pod groźbą sankcji do wypłaty organizacjom żydowskim środków pozostawionych w tamtejszych bankach przez europejskich Żydów. Liczy się nacisk polityczny, który nie musi mieć nawet sankcji prawnej. 5. Ustawa nie zagraża Polsce, bo jako ofiara Niemiec nie musi nikomu płacić. Kłamstwo: ustawa 447 nie różnicuje krajów-ofiar i krajów-agresorów, ustawa mówi o ?mieniu ery Holocaustu?, amerykański ustawodawca
ponad 1 rok temu / Cinnamon
 
PIS nic nie odwołał, tylko przesunął na parę tygodni później. Na wyborach brońmy więc Polski i przed PISem i przed PO.
ponad 1 rok temu / Anaja
 
No to chyba czas ograniczyć wizyty izraelskie. Nie zamieciecie STOP 447. Każdy, kto przyłoży palec do sankcjonowania tej ustawy jest zdrajcą Polski. Jako taki powinien być sądzony. Wyjątkowo surowe wyroki powinny dotyczyć funkcjonariuszy państwowych.Mam nadzieję, że pojawi się taka ustawa w Sejmie i błyskawicznie zostanie przyjęta. Bo chyba wszystkie partie zgadzają się, że zdrajców należy karać. A może uważają inaczej?
ponad 1 rok temu / 01_01
 
Rządzący chyba kręcą jak tylko można!!!
ponad 1 rok temu / tom
 
Sławomir Mentzen napisał na twiter: "Jerusalem Post pisze, że dzisiejsza wizyta w Polsce miała być kolejnym etapem w trwających już 4 lata rozmowach na szczeblu ministerialnym. Po raz kolejny najpierw przy IPN media z Izraela ujawniły ukryte rozmowy z rządem PiS."
ponad 1 rok temu / ds
 
@ oj tam. Oj tam,"pierwszy dobry ruch polskiego Rządu", ani on polski, ani Rząd jeszcze dużą literą pisany, ani on dobry. Klasyczna zagrywka taktyczna, i tyle.
ponad 1 rok temu / agricola
 
@JARO. Twój brak wiary jest uzasadniony. Teatrzyk przedwyborczy dla Polaczków pod tytułem "Bronimy Was jak Lwy Lechistanu". Obawiam się, że będzie miał niezłą oglądalność między pobożnymi Frajerami opętanymi przez sektę "Mniejszego Zła".
ponad 1 rok temu / agricola
 
nie; no nie mogę wraz uwierzyć; postawili się czy wystawili? trzeba pilnować kto i kiedy oraz dokąd wyleci teraz z kraju z urzędujących włodarzy; tamci nie będą czekać; inna rzecz, że była to prawda, a tylko mętne tłumaczenie, że druga strona zmieniła skład, a nasi nie są przygotowani do nowej dyskusji itd., itp.; tym nienaszym to już nikt normalny chyba nie wierzy; mają co chcieli;
ponad 1 rok temu / JARO
 
Pis dużo wcześniej umówił się na spotkanie z żydami na 13 maja ale nie przewidzieli manifestacji polskich patriotów przeciw ustawie 447 która odbyła się w sobotę.Ale niefart. Jeżeli PIS będzie kolaborował z żydami to żaden patriota na nich nie zagłosuje.Oni to wiedzą.Musimy Pis zmusić do powstania ustawy przeciw ustawie 447 przed wyborami bo po wyborach zrobią jak z ustawą o IPN znowu na kolana,to wilki w owczych skórach.
ponad 1 rok temu / kolo
 
I to jest sukces sobotniego marszu!
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Polecam wejść na izraelski portal 13news.co.il i włączyć tłumaczenie z hebrajskiego to dużo rzeczy staje się jasne...
ponad 1 rok temu / qlnick
 
Podejrzewam żeby nie pokazywać uległości wobec izraela rząd nie oficjalnie przełożył wizytę na po wyborach.
ponad 1 rok temu / gość
 
Wymuszony przez opinie publiczną i zbliżające się szybko wybory, pierwszy dobry ruch polskiego Rządu w kontaktach z Izraelem. Po wyborach spodziewam się powrotu do pozycji na kolanach.
ponad 1 rok temu / oj tam
 
Cofnęli się brzydacy, tylko do następnej okazji?.
ponad 1 rok temu / wyborca
 
Mam nadzieję,że nie jest to tylko wyciszenie nastrojów i za tydzień jednak taka rozmowa się odbędzietylko bardziej po cichu po wielkiemu cichu...
ponad 1 rok temu / gość
 
Polacy musimy bronić się sami i wymuszać na rządzie działania zgodne z polską a nie obcą racją stanu. Ten rząd to tchórze które ugięły się nawet przed babami z czarnymi parasolkami. Ugna się przed każdym. Przed nami też muszą się uciąć. Przed wyborami do Sejmu pewnie będzie kolejny marsz Stop447. Niech pójdzie nas kilka razy więcej niż w sobotę. Nie bójcie się. Nie jesteście sami. Jest nas więcej. #Stop447!!!!!
ponad 1 rok temu / emk
 
W Warszawie to znaczy u Trzaskowskiego i Rabieja czy b.Gronkiewicz-Waltz? Jaki ma cel izraelska delegacja na czele z panem Avi Cohen-Scali, dyrektorem generalnym Ministerstwa Równości Społecznej? i co się mieści w tej izraelskiej "równości społecznej"?
ponad 1 rok temu / Jontek
 
czyli strona izraelska chce, a strona polska chce ale po cichu. Po wyborach będzie już chciała głośno.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
Spokojnie, ciągle jest jeszcze willa mossadu, gdzie podyktowano nam właściwe brzmienie ustawy o IPN.
ponad 1 rok temu / PM
 
Pewnie doszli do wniosku, że dogadają to w tajemnicy w willi Mossadu pod Tel Avivem jak to mają w zwyczaju.
ponad 1 rok temu / Dante
 
To po prostu Żydzi, Aquo primium, 1751 rok,encyklika papieża Benedykta XIV
ponad 1 rok temu / Rob
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.