DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Zamiast lepszego rozwoju, śmierć dzieci. Oto efekt eksperymentów na kobietach w ciąży

Zamiast lepszego rozwoju, śmierć dzieci. Oto efekt eksperymentów na kobietach w ciąży
Źródło: unsplash.com
#EKSPERYMENTY    #LUDZIE    #DZIECI    #NOWORODKI    #CIĄŻA    #LEK    #SPECYFIK    #MATKA    #DZIECKO

Tragiczny finał eksperymentów medycznych. Holenderscy medycy podawali kobietom noszącym w swoich łonach dzieci środek stosowany do niwelowania zaburzeń erekcji u mężczyzn. 11 noworodków zmarło.

 

Kobiety, które brały udział w eksperymencie, a wciąż czekają na rozwiązanie, drżą o swoje nienarodzone jeszcze dzieci. Obawiają się, że podzielą tragiczny los swoich nieco starszych kolegów.

 

Eksperyment prowadzony był w aż dziesięciu szpitalach na terenie Holandii. Kobietom w ciąży – u których zdiagnozowano nieprawidłowości w rozwoju dziecka – podawany był sildenafil, stosowany w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn. Środek miał poprawić ukrwienie łożyska, dzięki czemu dziecko miałoby szansę wzrastać prawidłowo w łonie matki.

 

W sumie w eksperyment prowadzony od 2015 roku wciągnięto 93 kobiety. Testy zostały przerwane, gdy noworodki zaczęły umierać. U 17 dzieci wystąpiły problemy z płucami, 11 z nich zmarło. Prawdopodobnie podawany środek obniżył ciśnienie krwi w płucach dzieci i dzieci się dusiły.

 

Lekarze nie spodziewali się takich efektów karygodnych eksperymentów. Prócz Holendrów, podobne eksperymenty prowadzili Brytyjczycy i Kanadyjczycy. Informacje o śmierci dzieci miały im zostać przekazane, a podawanie specyfiku wstrzymano.

 

Źródło: interia.pl

MA


DATA: 2018-07-26 13:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Przecież Alfie Evans też dostał eksperymentalna szczepionkę na meningokoki i cisza, a dziecko dla zatarcia śladow uśmiercono, niestety żyjemy w cywilizacji śmierci.
ponad 2 lata temu / finka
 
Czy te kobiety wiedziały o tym i same zamordowały własne dzieci?
ponad 2 lata temu / Monarchista
 
ciąża to bardzo specyficzny okres i wymaga szczególnej ostrożności...rozumiem, że lekarzom przyświecał cel ratowania dzieci z powikłaniami zdrowotnymi. pokój ich małym duszyczkom...
ponad 2 lata temu / pytanie
 
Nawet apap jest według najnowszych badań szkodliwy dla płodu. Szkoda dzieci, ale był to eksperyment medyczny nacelowany na to żeby pomóc rozwijać się prawidłowo chorym płodom. Jeśli nie będzie eksperymentów to nie będzie nowych leków i nowych możliwości. Inaczej nie można by dawać nic w ciąży, a to dopiero jest niebezpieczne.
ponad 2 lata temu / Apap
 
Poczytajcie o podobnym przekręcie: Talidomid Wikipedia
ponad 2 lata temu / Leaf427
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.