DZIŚ JEST:   22   LIPCA   2019 r.

Św. Marii Magdaleny
Bł. Nicefora
 
 
 
 

Zamachowiec z Nowej Zelandii to ekofaszysta, wielbiciel komunistycznych Chin

Zamachowiec z Nowej Zelandii to ekofaszysta, wielbiciel komunistycznych Chin
Fot. Reuters / Forum

Australijski zamachowiec Brenton Tarrant, który w piątek zabił w dwóch nowozelandzkich meczetach łącznie 49 osób, podkreślił w swoim manifeście, że jest przede wszystkim ekofaszystą, wielbicielem komunistycznych Chin i zwolennikiem ograniczenia liczby ludności na świecie dla dobra planety. Jednak mainstreamowe media zrobiły z niego „prawicowego ekstremistę”.

 

Tarrant przygotował kilkudziesięciostronicowy manifest, który trafił do 30 wybranych osób, w tym do premier Nowej Zelandii jeszcze przed planowanym zamachem.

 

W Stanach Zjednoczonych mainstreamowe media zrobiły z niego „prawicowego ekstremistę”, próbując kojarzyć go z prezydentem Donaldem Trumpem. Przedstawiciele Białego Domu przez weekend pojawiali się w różnych mediach, by kategorycznie potępić tego typu zabiegi.

 

W Polsce gazeta.pl i inne tego typu media również obficie sączyły propagandę o „prawicowym ekstremizmie” i o domniemanych powiązaniach zamachowca z Polską, bo był w naszym kraju, wymieniał Polskę w swoim manifeście, a na broni zamieścił nazwisko polskiego hetmana, biorącego udział w odsieczy wiedeńskiej itp. Tyle, że Australijczyk odwiedził także liczne kraje bałkańskie, kilkakrotnie był w Turcji czy nawet Izraelu, nie mówiąc o państwach zachodnich.

 

Kim wobec tego jest Brenton Tarrant, który zaatakował dwie świątynie islamskie w nowozelandzkim mieście Christchurch, swobodnie przemieszczając się pomiędzy meczetem Al Noor w pobliżu centrum miasta i meczetem Linwood, około trzech mil dalej, gdzie bez problemu strzelał przez długi czas, zabijając co najmniej 49 osób i poważnie raniąc kolejne 20 osób?

 

Obywatel Australii przed zamachami opublikował m.in. w sieci „Manifest” zatytułowany The Great Replacement: Towards a New Society („Wielka Zamiana: w kierunku Nowego Społeczeństwa”).

 

Warto zauważyć, że liberalne media nie rozpisywały się i nie potępiały sprawców zamachów: muzułmanina z San Bernardino w grudniu 2015 roku czy homoseksualisty z Orlando w czerwcu 2016 r., gdy poznano szczegóły dotyczące ich stylu życia oraz poglądy polityczne i religijne. Pisano wówczas, że były to ataki pojedynczych osób, „samotnych wilków”, których nie należy łączyć z żadną grupą.

 

W relacjach medialnych odnośnie nowozelandzkiego zamachu liberalne media starannie unikały cytatów, które pokazują, że Tarrant nie jest ani „prawicowcem” ani tym bardziej „konserwatystą”. Ba, nie jest chrześcijaninem.

 

W „Manifeście” napisanym w formie pytań i odpowiedzi można przeczytać:

 

„Dlaczego przeprowadziłeś atak?

(…) Aby stworzyć atmosferę strachu i zmiany, w której mogą wystąpić drastyczne, potężne i rewolucyjne działania (….) Wreszcie, aby wywołać konflikt między dwiema ideologiami w Stanach Zjednoczonych dotyczącymi posiadania broni palnej w celu wspierania społecznych, kulturowych, politycznych i rasowych podziałów. Konflikt ten dotyczy drugiej poprawki i próby usunięcia prawa do posiadania broni palnej, by ostatecznie doprowadzić do wojny domowej, która zbałkanizuje USA, podzieli wzdłuż linii politycznych, kulturowych i, co najważniejsze, rasowych” – czytamy.

 

I dalej: „Dlaczego zdecydowałeś się użyć broni palnej?

Mogłem wybrać dowolną broń lub środki (…). Wybrałem broń palną ze względu na wpływ, jaki może ona mieć na dyskurs społeczny, dodatkowe relacje, które zapewniłyby media oraz wpływ, jaki może ona mieć na politykę Stanów Zjednoczonych, a tym samym na sytuację polityczną świata. USA są rozdarte na wiele frakcji przez drugą poprawkę, wzdłuż linii politycznych, społecznych, kulturowych i, co najważniejsze, rasowych. Wskutek wystarczającej presji lewica w Stanach Zjednoczonych będzie dążyć do zniesienia drugiej poprawki, a prawica w USA uzna to za atak na ich wolność. Ta próba zniesienia praw przez lewicę spowoduje dramatyczną polaryzację ludzi w Stanach Zjednoczonych i ostatecznie pęknięcie USA wzdłuż linii kulturowych i rasowych”.

 

„Czy jesteś konserwatywny?

Nie, konserwatyzm to ukryty korporacjonizm, nie chcę mieć z nim nic wspólnego”.

 

„Czy jesteś chrześcijaninem?

To jest skomplikowane. Kiedy będę wiedział, to powiem”.

 

„Czy jesteś faszystą?

Tak. Osoba nazywana faszystą jest prawdziwym faszystą. Jestem pewien, że dziennikarzom się to spodoba. W większości zgadzam się z poglądami Sir Oswalda Mosleya i uważam się za ekofaszystę z natury. Państwo najbliższe moim poglądom o własnych wartościach politycznych i społecznych to Chińska Republika Ludowa”.

 

„Czy jesteś prawicowcem?

W zależności od definicji, z pewnością”.

 

„Czy jesteś lewicowcem?

W zależności od definicji, z pewnością”.

 

„Czy jesteś socjalistą?

W zależności od definicji”.

 

„Robotnicza własność środków produkcji?

Zależy to od tego, kim są pracownicy, jakie są ich intencje, kto jest obecnie właścicielem środków produkcji, jakie są ich zamiary i kto obecnie jest właścicielem państwa oraz jakie są jego zamiary”.

 

„Czy jesteś zwolennikiem Donalda Trumpa?

Jako symbolu odnowionej białej tożsamości i wspólnego celu? Pewnie. Jako decydenta i lidera? Broń Boże, nie”.

 

„Po co skupiać się na imigracji i wskaźniku urodzeń, gdy zmiana klimatu jest tak ogromnym problemem?

Ponieważ są tym samym problemem. Środowisko jest niszczone przez nadmierną populację. My, Europejczycy jesteśmy jedną z grup, które nie zaludniają świata. Najeźdźcy są tymi, którzy zaludniają świat. Zabić najeźdźców, zwalczyć przeludnienie i ocalić środowisko”.

 

„Dlaczego obwiniasz imigrantów, a nie kapitalistów?

Obwiniam obie grupy i planuję zająć się nimi”.

 

„Czy zawsze miałeś takie poglądy?

Nie, kiedy byłem młody, byłem komunistą, anarchistą i wreszcie libertarianinem, zanim stałem się ekofaszystą”.

 

Tak więc wielokrotny morderca wyraźnie stwierdza, że ​​nie jest konserwatystą (w rzeczywistości zwraca się do konserwatystów w 394-wyrazowym manifeście, stwierdzając, że „konserwatyzm jest martwy. Dzięki Bogu. Pogrzebmy go i przejdźmy do czegoś, co jest coś warte”).

 

„Ekofaszysta” – jak sam się określa – dąży do wywołania rewolty, do podzielenia społeczeństwa i do walk wewnętrznych, by rozpocząć budowę „nowego społeczeństwa” komunistycznego. Tego typu zamach – jak wspomina – miał być kolejną iskierką, pretekstem do działań politycznych dla decydentów, by jeszcze bardziej spolaryzowali społeczeństwo, zaprowadzając być może ekoterror. Nie ma to nic wspólnego z „prawicowością”, a tym bardziej z chrześcijaństwem.

 

 

Źródło: medium.com, newamerican.com, thenewsrep.com

AS

 

 

 

 


DATA: 2019-03-19 06:21
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
6
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Źródło: medium.com Przecież to jakaś szmirowa bulwarówka, odpowiednik "Pudelka". Czyli te wszystkie "rewelacje" są nic nieważne. Ten chłam gra na emocjach, nie ma tu miejsca na fakty. Czyli wszystkie te informacje są nieważne.
3 miesiące temu / ollek
 
Na CNN i foxnews cały serwis był o tym ataku prez 3 dni nic innego, a o strzelaninach w kościołach afrykańskich zero informacji. Tak samo wczoraj w Holandii jeden nagłówek a dzisiaj na dole strony mały nagłówek.
4 miesiące temu / fcedf
 
Gdyby nie to że strzelał do muzułmanów zamiast do Chrześcijan w Brukseli byliby nim zachwyceni i zrobili świętego lewackiego męczennika.
4 miesiące temu / banita
 
Rzecza naiistotniejsza jest, ze zlamal przykazanie NIE ZABIJAJ. Pozatem jak wielu w tych czesci swiata jest sfrustrowany polityka immigracyjna. Poniewaz rzady nie robia nic, 'rewolucjonista" wzial sprawy w swoje rece. Nowe Zelandia nie jest w stanie wojny z muzulmanami totez poslugiwanie sie Polska, Sobieskim czy Potockim jest niedorzeczne. Koalicja katolicka bronila wtedy chrzescijanskiej Europey przed Islamem. Dzis Europa nie chce Chrzescijanstwa, a Islam wita z otwartymi ramionami. Oni to my - powiadaja. Byc moze, ale co ja mam z tymi ludzmi wspolengo. Nic. Niech sobie zyja u siebie. Mulitkultu propaganda odniosla tu pewne sukcesy bo elektorat jest tu wyjatkowo glupi, z naplywem nowych radykalow jeszcze glupszy. Co ciekwa muzlulmanki w mediach posluguja sie czystym marksizem,za co w ich krajach obcieto by im glowe.
4 miesiące temu / Zygmunt Jaslows
 
Nareszcie konkrety dotyczące zamachu. Teraz rozumiem dlaczego utajnili ten "manifest".
4 miesiące temu / vera
 
to straszne do czego doprowadza komunizm, ekofaszyzm i całe to lewactwo. A przecież w unii europejskiej jest ich pełno, zwłaszcza wśród zarządzających. A w Polsce to samo, nawet teraz komuniści i ekozieloni pchają się razem z po i tęczowymi chłopami na stołki ue . Trochę strach jest czy też im nie zacznie odbijać i nie zaczną mordować na całego, a wszyscy komuniści w Polsce to przecież broń legalnie w domach mają, nawet bolki. To czym ma się bronić normalny człowiek?Łopatą???
4 miesiące temu / szpulas11
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.