DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Przecież oni tyle lat nad tym pracowali i do tego nas przygotowywali, to teraz mieliby tak szybko z tym skończyć?
1 miesiąc temu / W-Sawa
 
PRACUJE W SZPITALU PRZYCHODZA RÓŻNI PACJENCI PERSONEL NOSI MASKI WYCHODZĄC NA ULICE ZDEJMUJĘ BO MAM JEJ DOSYC W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NIE ZAKŁADAM LUDZIE DO SIEBIE SIĘ NIE ODZYWAJA NIE WIERZĘ ŻE PRZEZ ODDYCHANIE SIĘ ZARAZI MASKI SA W INNYM CELU ŻEBY ZASTRASZAC I JEDNI DRUGICH SIE BALI NAS STRZEZE SW ŁUKASZ PATRON SŁUŻBY ZDROWIA
1 miesiąc temu / BIAŁY PERSON
 
Super że są takie imprezy.
1 miesiąc temu / jaros
 
Do Web surfer, bardziej debilnych roszczeń względem bliźniego nie czytałem. Dbaj o odporność, dbaj o swą dusze bo to tez wpływa na twe ciało, a nie żądaj by inny się dla twej zachcianki szczepił. Zaś co do szczepień to mamią was iż pracują nad szczepionką... naiwniacy! Zanim zaczęli ten cyrk to już mieli szczepionkę spreparowano ale nie na wirusa tylko na to co chcą z naszymi ciałami uczynić! Obudźcie się póki czas.
1 miesiąc temu / Aaron
 
@gość pisowski trollu spadaj .tzw "zjednoczona prawica"nie ma nic wspólnego z Konserwatyzmem jest to naprawdę neo-sanacja .W Berlinie była 2 mln manifestacja ponad podziałami przeciwko plandemii operacji zarządzania strachem COVID 1984
1 miesiąc temu / Tomasz
 
Co do "kopania grobów" to niestety? na szczęście? branża pogrzebowa przebywa zapaść i nie potrzebują pomocy - ilość zmarłych jest wyraźnie niższa niż w latach bez "pandemii". Zdjęcie z trumnami z Włoch okazało się zdjęciem sprzed lat z utopcami z Lampedusy. Trumny w Brazylii okazały sie być puste. Ciężarówki ciągnące przez miasto przerażają tylko już przerażonych czarne wołgi. Szpitale polowe w UK czy we wspomnianej Brazylii katastrofalna podobno sytuacja epidemiologiczna nie przyjęły ani jednego pacjenta. WYstarczy rozejrzeć się i wyciągnąć wnioski - co to za straszna pandemia jeżeli nikt nie zna żadnego chorego, ani nikogo kto zna jakiegoś chorego, nie mówiąc już o zmarłych...
1 miesiąc temu / Wojtek
 
W Berlinie wielki międzynarodowy protest przeciwko zamykaniu i operacji strachu COVID dzisiaj w Berlinie są też Polacy wszystkie Rządy wykonują dyrektywy masoneri 18 września planują globaliści zamknięcie ludzi w domach ??I co będziemy umierrac z głodu///???,Planują zamknąć wszystkie państwa
1 miesiąc temu / Tomasz
 
Akurat Braun i Tanajno nie są i nie będą nigdy ekspertami - od niczego! Powoływanie się na takie autorytety jest bardziej śmieszne niż straszne!
1 miesiąc temu / gość
 
Ignorancja czy zła wola posła Brauna i jego kumpli?
1 miesiąc temu / ciekawosc
 
Do @B. - my tu mówimy o sprawach fundamentalnie odmiennych od twojej spłaszczonej i infantylnej parareli.
1 miesiąc temu / Gość
 
Proponuję zniesienie szlabanów na przejazdach kolejowych. Takie szlabany to odbieranie ludziom ich wolności gwarantowanych ustawowo. Sami powinni decydować, czy się zatrzymać, czy nie. Ja przejeżdżałem tory wielokrotnie i jakoś nie uderzył mnie pociąg, więc te wszystkie wypadki to kłamstwo Gatesa.
2 miesiące temu / B.
 
Do wszystkich wierzących w pandemię: Od kiedy w czasie prawdziwiej zarazy śmiertelność w porównaniu z poprzednimi latami spada o 30%??? To jest chyba najlepszy dowód na to że ten wirus nie jest groźniejszy od pozostałych wirusów z którymi się stykamy cały czas. Poza tym podejrzenie inteligentny jest ten wirus, wiedział cwaniaczek że na wybory trzeba odpuścić, a później można znów zarażać. Jakiś szkolony, czy co?
2 miesiące temu / ja
 
A PAN/ PANI szczepi się na wszystko co jest możliwe? Jeśli tak to gratuluję i oby tak dalej. Wielu ludzi chce mieć wybór i sie nie szczepić na grypę i jej pochodne. Ja też nie chciałbym być w wielu miejscach narażony np. na dym papierosowy i chętnie bym usłyszał o obowiązkowym zakazie palenia papierosów. Alkoholu też bym prewencyjnie zakazał bo to znacznie gorsza pandemia niż wirus o szkodliwości grypy. Wystarczy przejechać się po Polsce. Tylu widocznych alkoholików nie ma chyba nigdzie poza byłym ZSRR. Mam w rodzinie osoby pracujące w personelu medycznym b. dużego szpitala. jakoś nikt tam pandemii nie widział. A gadka o skutkach pandemii to de facto o skutkach nieracjonalnych działań rządzących którzy nie umieją zrewidować swoich poczynań choć fakty są oczywiste.
2 miesiące temu / do WebSurfer
 
@WebSurfer a jak bliźni będzie potrzebował mojej wątroby, to mam się wyrzec swojego życia żeby mu ją oddać? Szczepionka nie jest odpowiednio przetestowana, biorąc pod uwagę że ten wirus mutuje o czym wiele razy już słyszałam będzie prawdopodobnie nieskuteczna, nie znamy możliwych skutków ubocznych tej szczepionki, bo jest robiona na szybko, więc proszę szanownego pana ja nie zaryzykuję mojego zdrowia ani zdrowia moich dzieci dla komfortu panikarzy.
2 miesiące temu / ja
 
Do @webserfer- nie ma szczepionek które by nie wzbudzały wątpliwości natury etycznej więc lewackie podchody jakie tu stosujesz po prostu są jałową dyskusją która do niczego nie prowadzi. Nie możesz oczekiwać że cały świat się dla Ciebie nagnie. To jest dopiero niechrześcijańskie podejście.
2 miesiące temu / Gość
 
Nie zaszczepi się Pan dla zasady, tak? Dobrze rozumiem? Załóżmy, że nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych ani etycznych, ale Pan się nie zaszczepi, choć bliźni tego potrzebuje, tak? Rozumiem. Ale czy to chrześcijańska postawa?
2 miesiące temu / WebSurfer do Go
 
Wczoraj pisałem, ale się nie pojawiło, więc zapytam znów: czy w doborowym, prestiżowym i szanowanym w środowisku medycznym gronie Sochy, Brauna i Tanajno pojawił się również wielce czcigodny Zięba i nie mniej godzien wszelkich pochwał Czerniak? To wszak tacy sami fachowcy jak Socha, Braun i Tanajno, więc jeśli byli, to PCh24 nie powinien ukrywać obecności tych wspaniałych jegomościów, którzy w chwili gdy to piszę zapewne walczą na oddziałach zakaźnych o ludzkie życie.
2 miesiące temu / WebSurfer
 
Do @webserfer- nie zaszczepiłbym sie dla twojego dobra, to jest typowy argument typu- nie dajesz na wośp znaczy nienawidzisz dzieci. Jak sie boisz że umrzesz to zostań w domu.
2 miesiące temu / Gość
 
A co jeśli cierpię na chorobę przewlekłą, która uniemożliwia mi bezpieczne szczepienie, zaś choroba może stanowić dla mojego organizmu śmiertelne zagrożenie? Czy w takiej sytuacji nie zaszczepiłby się Pan dla mojego dobra, dla mojego życia? nie przeszliśmy na "Ty", wódki razem nie piliśmy.
2 miesiące temu / WebSurfer do Jo
 
Do @ewenement- i cóż Tobie telewizja naopowiadała o wuhan? A może masz na myśli te obrazy z telewizji co pokazywali halę trumien że to niby tych co umarli na kowida a potem wyszło że to były trumny sprzed lat tych co się potopili na Morzu Śródziemnym? Wyłącz TV, włącz własny rozum! Wiem że jesteś przerażony, ale czas z tego przerażenia wyjść. Do @marcin- wiemy że w ten sposób się ludziom zamyka usta, skoro nie widzisz nie znaczy że nie ma. Otóż wiedz, że z powodu zaciemnienia umysłów przerażeniem nie została na czas udzielona pomoc osobie którą znam osobiście, osobie którą kocham a która już nie żyje! Z powodu kowida w szpitalu który czekał na tabuny chorych których NIGDY nie było. TU się żarty kończą. Obyś nie musiał nikogo z tego powodu opłakiwać!!!
2 miesiące temu / Gość
 
@ spokoju życzę, gdzie w moich postach spotkałeś się z inwektywami i epitetami? Gdyby takowe były, moderator byłby tekst odrzucił. Argumentów nie muszę przytaczać skoro reprezentujesz tzw. stan umysłu który w Twoim przypadku zaczyna się od iluzji. Wszystko u Ciebie jest iluzoryczne, także Covid-19. W jednym się zgadzam: modlitwa pomaga. Z mojej strony zamykam dyskusję-bez odbioru. @Marcin, dziękuję za prosty, zrozumiały post, z pewnością trafi do oponentów.
2 miesiące temu / ewenement
 
WebSurfer - możesz nawet spać w maseczce - nie zmuszaj innych. Zaszczep sie - podobno szczepienie uodparnia - nie zmuszaj innych, i tak bedziesz bezpieczny bo chyba działa szczepionka? Nie działa?
2 miesiące temu / Jot
 
Pan poseł Braun mówi takie rzeczy, że ośmiesza majestat Rzeczypospolitej. Szkoda, bo jeszcze niedawno mogło się wydawać, że on ostatni go broni.
2 miesiące temu / WebSurfer
 
do ewenement: jakieś argumenty oprócz inwektyw? Czy jesteś w stanie wyjść poza epitety i szybkie osądy? Jeśli tak to wytęż swój intelekt i zrób sobie analizę porównawczą statystyk. Przy okazji podaj źródła swojej wiedzy. Wiele osób reagujących jak Ty, które spotykam odpowiada: "Mówią w TV że.. XX zakażeń" Pytam czy to dużo? "Bardzo" A coś o grypie mówią? Jakiej grypie? to poczytaj statystyki zachorowań na grypę np. w sierpniu. A umieralność, jak jest wysoka? Mówią coś?? Nie. itd A tak btw. niech każdy wróci pamięcią do stycznia, lutego zastanowi się czy nie miał on, czy ktoś z rodziny i otoczenia "dziwnej grypy". Bardzo wielu Polaków chorowało wówczas na coś co z dużym prawdopodobieństwem było tym obecnym, kolejnym jak co roku, koronawirusem. Temperatura ok 39, bóle osłabienie i po paru dniach, bez wizyty lekarza przeszło choć kaszel się utrzymywał. Dużo zdrowia wszystkim życzę i zakończenia tego chorego stanu paniki. pomodlę się za Was wszystkich
2 miesiące temu / spokoju życzę
 
@Gość, Andrzej Duda Unię Europejską nazwał wyimaginowaną wspólnotą. Dla Ciebie Covid-19 to także wyimaginowana choroba. Sceny z Wuhan, Bergamo , Nowego Jorku nie trafiają do Ciebie. Zapraszam do szpitali jednoimiennych np. w Krakowie aby zapoznać się z cierpieniem chorych na Covid-19. Wtedy pojmiesz i zrozumiesz, i nie będziesz się zachowywał jak niewierny Tomasz. I gdyby Cię nie daj Boże, powalił ów wirus zapewnię respirator.
2 miesiące temu / ewenement
 
@Gość, dla Andrzeja Dudy Unia Europejska to wyimaginowana wspólnota, tak samo jak dla Ciebie Covid-19. Pomyśl o ofiarach z Wuhan, Bergamo czy też Nowego Jorku i włącz myślenie. Zachowujesz się jak niewierny Tomasz. Zdecydowanie życzę Tobie zdrowia!!! Tego psychicznego przede wszystkim.
2 miesiące temu / ewenement
 
@Gość: To, że nie widzisz chorych i zmarłych, to nie znaczy, że ich nie ma. Są chorzy, są zmarli, nie tylko w statystykach, ale też w rzeczywistości. Choroba roznosi się w błyskawicznym tempie i naprawdę robi z płuc sieczkę. Wystawianie na zagrożenie starszych i chorych to zwykła eutanazja.
2 miesiące temu / Marcin
 
jest blyskawiczna odpowiedz wirusologow bo podskakujeci to my zamykamy przykladowo kosciol pod wezwaniem NAJSWIETSZEJ MARYII MATKI MILOSIERDZI w Warszawie i ZAMKNELI a co Polakomsie zachcialo SIE NAGLE WOLNOSCI nie doczekanie wasze TAKI TO PRZEKAZ i jeszcze jeden pozamykamy Wam wszystkie koscioly co zreszta i tak maja w planie
2 miesiące temu / zbigniew
 
Do @krokodyl- jakie groby, jesteś ciężko przerażony, przestań biedaku oglądać TV bo ewidentnie przesłania Ci rzeczywistość. Jeżdżę autobusami do pracy nawet w czasie tego pseudo-lockdownu, chodzę po mieście, pytam znajomych- nie widziałem nikogo kto by miał tego mitycznego wirusa, tym bardziej pisanie o kopaniu grobów jest po prostu smutnym objawem że masz syndrom ciężkiego przerażenia. Mam nadzieję że się z tego otrząśniesz. Do @Kasia- w czasie pożaru przede wszystkim jest pożar, a tu nie ma nic. Nie ma chorych, nie ma tych trupów co to miały być, słowem nie ma nic co by skłaniać mogło do paniki którą obserwujemy. Do @ewenement- to samo można napisać o Tobie, czyż nie jest zidioceniem strach i sianie grozy przed czymś czego nikt nie jest w stanie empirycznie zaobserwować? Wystarczy przeczytać po kolei komunikaty jakie wychodziły. Kto ma rozum niechaj go używa.
2 miesiące temu / Gość
 
@olek, jaki argumenty? Życzę zdrówka Tobie i Twoim najbliższym.
2 miesiące temu / ewenement
 
ewenement rzadowych klakierow jest i bedzie nie ma co sie dziwic tak jest zawsze w walce oni musza reagowac to sa ludzie kazdej wladzy argument nie maja zadnego znaczenia
2 miesiące temu / olek
 
A czy w czasie pożaru w szkole stosowanie się do procedur przeciw pożarowych to też ograniczanie wolności?
2 miesiące temu / Kasia
 
Zidiocenie niewielkiej grupy pseudo-Polaków nie ma żadnego wpływu na walkę z Covid-19. Dopóki nie zachorowali,to hałasują. Dziwię się postawie Grzegorza Brauna. Jak dorwał się do koryta, wcześniej odpuściwszy sobie Pch24, zachowuje się co najmniej nie roztropnie.
2 miesiące temu / ewenement
 
Dziękuję Wam za rzetelne dziennikarstwo. Nigdzie indziej nie mogłam znaleźć artykułu na temat tej manifestacji, pomimo, że zebrało się tam tyle tysięcy ludzi. Widać z tego, ze nawet "prawica" nie chce prawdy....
2 miesiące temu / margo
 
Jeszcze Do Rzeczy napisało. Cieszę się, że redakcja PCH24 napisała o tysiącach bo rzeczywiście było tam nawet kilkanaście tysięcy ludzi - są też informacje, że 25 tys choć nie wiem czy ktoś to umie potwierdzić. Niezalezna nie wspomniała : Zresztą jest jak w Niemczech. Media nie wspominają aż będzie kilkaset tysięcy. Wtedy powiedzą, że było 20 tys i tyle. Dziwna jest ta cicha jednomyślność mediów : Pozdrawiam
2 miesiące temu / Łukasz
 
Lepiej dla człowieka żeby wierzył Bogu a nie ludziom którzy tworzą bezsensowne teorie spiskowe. Wysłał bym tych ludzi żeby groby kopali dla zmarłych może wtedy by zrozumieli sens zycia
2 miesiące temu / krokodyl
 
CD Fałszywa troska o ubogich o znak rozpoznawczy antychrysta. Niestety w całej tej sytuacji jest ona aż nazbyt widoczna dla osób, które rozumieją jak ważna dla naszego zbawienia jest Eucharystia. 4. Tak, maseczki szkodzą zdrowiu. Ponadto dają fałszywe poczucie bezpieczeństwa bo nie chronią przed wirusem tak jak i Komunia udzielana na rękę. A jeżeli chodzi o wizytę u pulmonologa to chyba Pan sobie żartuje. Jestem mamą trójki małych dzieci z czego najmłodsze choruje przewlekle. Niech Pan zgadnie jak wyglądają nasze wizyty u specjalistów... Odbywają się przez telefon. W ostatni czwartek sąsiadki nie przyjęli z pilnym skierowaniem do szpitala i odesłali ją do domu.
2 miesiące temu / Zagubiona owiec
 
To się nazywa prawdziwe dziennikarstwo. Jako jedyni napisaliście o tym proteście. A to był ważny protest bo przy milczącej większości odbierana są nam podstawowe prawa człowieka.
2 miesiące temu / Iga
 
Do trooper Trooper napisał: "1. Czy koronawirus nie istnieje ? 2. Czy liczba zakażeń nie wzrosła? 3. @Zagubiona owiec. Czy to, że dbam o zdrowie i nie narażam swojego życia na szwank bez celowo to znaczy, że nie kocham Boga? 4. Czy maseczki szkodzą zdrowiu? Jak ktoś ma problemy z oddychaniem z powodu maseczki, niech się zgłosi do pulmonologa, bo ma słabo wydolne płuca." Odpowiedź 1. Korona wirusy istnieją od dawna i nikt pandemii nie ogłaszał 2.Podają nam liczbę stwierdzonych zakażeń bez odnoszenia się do liczby wykonanych testów, a więc nie wiadomo czy wzrosła, czy zmalała. 3. To że "dbasz o zdrowie i nie narażasz swojego życia na szwank bezcelowo" nie oznacza, że nie kochasz Boga. Bardzo dobrze, że tak robisz. Moja wypowiedź była o czymś innym, a ty jej nie zrozumiałeś, lub nią specjalnie manipulujesz. Zbawienie jest ważniejsze niż zdrowie i życie doczesne. Tylko tyle i aż tyle. Przeczytaj to co wcześniej napisałam i przemyśl. I proś o łaskę wiary... Cdn.
2 miesiące temu / Zagubiona owiec
 
Jestem za! Gdyby nie było hipokryzji wśród polityków, pseudo lekarzy itd itp i ludzie byli bardziej solidarni to już by było po fałszywej pandemii
2 miesiące temu / Robi
 
Dobrze, że jako jedyni napisaliście o tym wydarzeniu, bo nawet tzw. prawicowe portale milczą solidarnie z mediami głównego ścieku...
2 miesiące temu / nico
 
Świetne towarzystwo: opłacony zadymiarz Tanajno i Braun, który zajmuje się głównie błaznowaniem. Asystent społeczny Brauna, niejaki pan Sabina, też będzie?
2 miesiące temu / Bondaree
 
Dobrze by było w każdym mieście zorganizować taki protest ludzie na pewno przyjdą może wtedy coś uda nam się wywalczyć.Pokazmy że jest nas bardzo dużo i dosyć wciskania ciemny.
2 miesiące temu / Alex
 
Nie wierzę w tą pandemie i nie wierzę WHO, wierzę w Boga.
2 miesiące temu / katolik
 
Sympatyzuję zdecydowanie z lewicą, a jednak uważam że pandemia to bujda i Gatesa zdecydowanie powinno się postawić przed Trybunał. Skąd u niektórych przekonanie, że wszyscy lewicowcy, łykają medialną papkę o koronoświrusie??
2 miesiące temu / Larwa
 
Ci co sie smieja niech poczytaja o forum ekonomicznym w Davos w styczniu gdzie mowiono o resecie Swieta! Teraz to wcielaja w zycie!
2 miesiące temu / Tola
 
@Alex naprawdę jest to dla ciebie dziwne? Przecież to było więcej niż pewne że tv przemilczy protest. Nie mogłam pojechać do Warszawy, ale całym sercem jestem z protestującymi.
2 miesiące temu / Polka
 
To bardzo dziwne że w żadnej stacji tv nie było nawet krótkiej wzmianki na ten temat o czym to świadczy chyba tylko o jednym nie chcą aby ludzie się dowiedzieli że to wszystko to jedno wielkie kłamstwo.
2 miesiące temu / Alex
 
Odpowiedz na jedno pytanie. Skoro Bill Gates jest informatykiem to dlaczego publicznie wypowiada się o dziedzinie wirusologii nie komputerowej tylko ludzkiej i produkuje szczepionkę? Jeżeli nie wierzysz "oszołomom" nieuzanjącym PANDEMII nie w istnienie wirusa to jako inteligentny człowiek wejdź sam osobiście na strony GUS i Państwowego Zakładu Higieny popatrz na statystyki. Nie napiszę szczegółowych danych bo powiesz że brednie. Sam sprawdź i zobacz np. ile osób w ostatnim tygodniu zachorowało na grypę i czy to więcej czy mniej niż na covid uchylę rąbka że więcej i odpisz w komentarzu dlaczego nie ogłasza się pandemii grypy? Napewno masz sporo sił i inteligencji by przeprowadzić proste "śledztwo" i oznajmić tu wszystkim czy w dziennej liczbie zgonów w Polsce w granicach 1200 osób te kilka współczuję rodzinom zmarłych ZE STWIERDZONYM COVID A NIE NA COVID, to dużo czy mało? Daj znać co Ci wyszło i co o tym myślisz. Czekam.
2 miesiące temu / do @ollek
 
Co do liczby uczestników to była stanowczo za mała. I nie ma wymówek ze lato, słońce itp.... Szacuje na około 10-15 tyś. @trooper , czy Tobie i innym osobom pytającym po stokroć o to samo trzeba tysiąckroć powtarzać że nikt nie twierdzi że koronawirus nie istnieje. Nie słyszałem o człowieku który by tak sądził. Czytaj ze zrozumieniem. koronawirusy były są i będą. Czy liczba zakażeń nie wzrosła? To ja Ciebie retorycznie zapytam: Czy liczba testów wzrosła? Prosta zależność. Im więcej testujesz tym więcej pozytywnych wyników otrzymujesz. jak się robi nalot na 85tyś Nowy Sącz i robi 5tys testów a dzień wcześniej wcale lub znikomą ilość to zgadnij czy będzie wzrost zakażonych czy nie??
2 miesiące temu / widziałem
 
Pamiętajmy: Żyjesz po to żeby się zbawić, a nie zabawić.
2 miesiące temu / Igor
 
Czy wśród manifestantów były osoby przewlekle chore i seniorzy?
2 miesiące temu / Hubert
 
Hiszpanie poluzowali rygor pandemi i pandemia wraca wielkimi krokami, czy chcecie tego ?
2 miesiące temu / LOGAN
 
Duży protest czyli ilu uczestników było?
2 miesiące temu / El Domel
 
Koniec histerii wokół pandemii
2 miesiące temu / Iwo
 
1. Czy koronawirus nie istnieje ? 2. Czy liczba zakażeń nie wzrosła? 3. @Zagubiona owiec. Czy to, że dbam o zdrowie i nie narażam swojego życia na szwank bez celowo to znaczy, że nie kocham Boga? 4. Czy maseczki szkodzą zdrowiu? Jak ktoś ma problemy z oddychaniem z powodu maseczki, niech się zgłosi do pulmonologa, bo ma słabo wydolne płuca.
2 miesiące temu / trooper
 
@aha, rozumiem, że jesteś w pierwszej grupie ochotników do testów nowych pseudoszczepionek, bo widzę, że nie rozumiesz o co tak naprawdę w tej sprawie chodzi, ci ludzie nie są w błędzie, tylko niestety ty, który łykasz papkę medialną o zbawiennej funkcji szczepionek
2 miesiące temu / vera
 
Wreszcie się Polacy budzą. Jeszcze nie wszystko stracone. Dzięki Panie pośle Grzegorzu! Pozdrowienia!
2 miesiące temu / Jacek
 
Olek; wydaje ci się że Bill Gates jest informatykiem, ten człowiek ostatni raz zajmował się 30 lat temu a teraz zajmuje się: polityką klimatyczną, depopulacją - redukcją liczby ludzi na ziemi z 7 mld do 1mld, pandemią której wybuch przewidział w 2019 i ostatnio szczepionki - jak powiążesz te zainteresowania w jedną całość to wyjdzie ci że to ideolog zbrodniarz który się nie cofnie przed wprowadzeniem swojej chorej ideologii w życie. Ten dobroczyńca ludzkości tak się troszczy o ludzkość i planetę jak dr Mengele w Auschwitz tylko ma więcej narzędzi i pieniędzy.
2 miesiące temu / Tom
 
Skoro pandemii nie ma to co chcecie zakończyć. Ale zachorować macie prawo.
2 miesiące temu / DNA
 
Ten Rząd musi postępować zgodnie z wola Narodu.Szumowski musi natychmiast podać się do dymisji,a Premier Rządu RP na kolanach musi przeprosić rodaków i prosić o przebaczenie,oraz natychmiast odwołac ta fałszywa pandemie,która upodlila i zniewolila nas uczciwych Polaków.Zbrodniarze masoni Gates i Soros i bandycka organizacja WHO do spraw depopulacji,pod Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości za, zbrodnie na ludności cywilnej.
2 miesiące temu / Sprawiedliwy 62
 
@ollek, widzę że chyba jesteś młodym człowiekiem, bo wypisujesz takie głupoty, jak na lewicowych portalach, nie będę ci wyjaśniał wszystkich zawiłości tej sprawy, ale na tym portalu jest wystarczająco dużo artykułów o gejtsie, że możesz sobie poczytać i zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi, bo akurat twój idol ma tutaj najwięcej za uszami.
2 miesiące temu / anty
 
Popieram ten protest całym rozumem i sercem. Podziękowania dla Justyny Sochy i Grzegorza Brauna oraz wszystkich uczestników i organizatorów.
2 miesiące temu / polak
 
Codziennie ograniczają nasze prawa do ochrony zdrowia, gdy pozamykano przychodnie i pacjencie lecz się sam, lub korzystaj z teleporady.To skandal jak poniewiera się teraz ludzi, szczegolnie starszych z wieloma schorzeniami, którzy stale biorą różne leki i muszą wystawać pod zamkniętymi drzwiami przychodni, albo wisieć na telefonie by zdobyć przynajmniej receptę, bo o zbadaniu przez lekarza większość nie ma co marzyć. Jest zaserwowana przez rząd ukryta eutanazja ludzi chorych na co innego niż covid i ludzi starszych.
2 miesiące temu / nicki
 
Jak chcesz zażyć paracetamol to musisz przeczytać ulotkę gdyż stosowanie każdego leku wiąże się z ryzykiem- w efekcie może człowiek się dowiedzieć, że nie chce ryzykować potencjalnymi powikłaniami i paracetamolu nie weźmie. Ze szczepionkami jest tak, że ludzie o tą ulotkę nawet nie proszą, nie wiedzą co jest im wstrzykiwane. Mają to w dpie.
2 miesiące temu / Gość
 
W tej kłamliwej tv nawet słówka nie powiedzieli że cos takiego miało miejsce może w końcu ludzie zrozumieją że nas oszukują ja wiem o tym od dawna tylko kto czyta Pch 24 dobrze by było mówic znajomym aby jak najwięcej ludzi o tym się dowiedziało.
2 miesiące temu / Lenka
 
@Mario, dokładnie tak! Pandemii poprostu nie ma. Uszlo by jeszcze, gdyby to było nie że szkodą dla Polaków, a tu przez zwykle kłamstwa i działanie oszustwa rozwalana gospodarka, kultura, zdrowie ludzi, a nie wspomnę już nawet jak bardzo ucierpiał Kościół!!! Bo to chyba wiadome dla każdego.
2 miesiące temu / Malgo
 
"Gdy dla tymczasowego bezpieczeństwa zrezygnujemy z podstawowych wolności, nie będziemy mieli ani jednego, ani drugiego." - Benjamin Franklin
2 miesiące temu / szkielet
 
Wspaniale!!! Brawo, gdyby nie to, ze nie jestem z Warszawy, byłbym z Wami! Dziękuję wszystkim uczestnikom! Ni edajmy się zwariować. Organizujmy w innych większych miastach podobne demonstracje!
2 miesiące temu / Nick
 
Popieram protest wyjść z who organizacji dzialają przeciwko ludziom
2 miesiące temu / majka
 
Tego cyrku nawet nie da się skomentować. Oskarżanie Billa Gatesa o wybuch pandemii? On jest informatykiem. Skoro covid jest "planowany",to dżuma,czy hiszpanka również,nie?
2 miesiące temu / ollek
 
Bóg stworzył człowieka ze śmiertelnym ciałem. Każdy z nas umrze, jeden dziś, inny jutro, jednemu wpiszą w akt zgonu covid, innemu nie. W życiu tu na tej ziemi chodzi o to, aby walczyć o zbawienie swoje i o ile się da, także innych. Żeby być zbawionym mamy obowiązek szukać prawdy i przy niej trwać. Prawdą jest, że wszystko co się teraz dzieje, zmierza do tego, aby zniszczyć Eucharystię, oraz wolność. Katolik nie może na to pozwolić. Niektórym katolikom wiara w skuteczność maseczki i szczepionki pomyliła się z wiarą w Boga. Chcą ratować za wszelką cenę życie doczesne, które i tak stracą, zamiast życie wieczne. Cała ta sytuacja bardzo przypomina mi działanie ducha antychrysta, tzn tzw. fałszywa troska o słabszych Judasz też udawał że troszczy się o ubogich, pamiętacie jak się o olejek martwił?. Władza świecka i niestety nie tylko świecka udaje, że troszczy się o nas, abyśmy się wirusem nie pozarazali, a dostęp do Eucharystii i sakramentów ograniczyli... Duch antychrysta dzia
2 miesiące temu / Zagubiona owiec
 
Nie ma żadnej epidemii, boicie się zakażeń serio? Na Mazurach tłum, nad morze tłum, w górach tłum, a niby po protestach ma być wzrost zakażeń, albo po weselach. Naiwniacy skąd was tylu?
2 miesiące temu / Nikita Marshmel
 
Braun ma rację, dopuścili się przestępstwa, ilu z tych 1100 co dzień umierających Polaków zeszło, bo nie mialo dostępu do pomocy lekarskiej, jak ta młoda kobieta w ciąży, której 3 szpitale nie przyjęły, bo nie miała testów na covid, czy nastolatatek wożony od szpitala do szpitala, aż na pomoc było za późno, mnóstwo innych z niewydolnością nerek, problemami z sercem, czy onkologicznymi, są relacje bliskich w necie,dekalrują, ze udostępnią dokumentację i to jest przerażajace. Na co idą pieniądze z naszych składek,na handlarzy maskami, respiratorami,rękawiczkami itd.
2 miesiące temu / finka
 
co za porównania z gettem ,ktoś odleciał ,tu chodzi o zdrowie i nawet jak to ściema to akurat w tym wypadku lepiej dmuchać na zimne
2 miesiące temu / ewa
 
@DNA Ty nic nie rozumiesz. Masz więcej niż 13 lat?? Nie chodzi o odwołanie pandemii, bo jej po prostu nie ma. Chodzi o zakończenie kłamstw, manipulacji i łobuzerskiego ograniczania praw obywatelskich w imię czyichś brudnych interesów!
2 miesiące temu / Maria
 
Ustawą znieść nadciśnienie. Mam i muszę zażywać leki, a wolałbym nie musieć. Chyba zrobię pikietę pod resortem.
2 miesiące temu / M
 
Tu powinni też maszerować wszyscy posłowie konfederacji, ale też wszyscy członkowie partii tworzących konfederację i ich rodziny. A oni to olali. Czyli konfederacja 0 warta bo jeden Braun jaskółki nie czyni
2 miesiące temu / Jaromir
 
Brawo Polacy! Następny protest będzie liczniejszy! Dziękuję!
2 miesiące temu / kwiatek77
 
Ciekaw jestem, ile będzie zakażeń
2 miesiące temu / ktoś taki
 
Gdy ktoś z ich bliskich w końcu umrze przez ich antyszczepionkowe fanaberie i wymysły to dopiero wtedy pojawi się płacz, żal i skrucha za to w jak wielkim błędzie tkwili ci ludzie
2 miesiące temu / Aha
 
Duchem i sercem z Wami!!
2 miesiące temu / qba
 
W mediach ten protest starannie przemilczeli....
2 miesiące temu / Rząd pod sąd
 
Głupota nie boli. Jak zakończą pandemię to jej nie będzie...hahaha. To ja proponuję zakończyć głupotę
2 miesiące temu / DNA
 
Ciepła woda, dostęp do kredytu i wielkomiejski żłób wygrywa. Niewolnik urodzony w niewoli nie wie że jest niewolnikem.
2 miesiące temu / Rysiu
 
DOŚĆ KŁAMSTW!!!! Koniec PLANDEMII!!!
2 miesiące temu / Man
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.