DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Zagraniczne media chwalą odwagę polskich katolików. Chodzi o obronę Jasnej Góry przed paradą LGBT

Zagraniczne media chwalą odwagę polskich katolików. Chodzi o obronę Jasnej Góry przed paradą LGBT
Aw58 [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)] via Wikimedia Commons (commons.wikimedia.org)

Zagraniczne media chwalą polskich katolików za skuteczną obronę Jasnej Góry przed „Marszem Dumy” środowisk homoseksualnych. Chodzi o postawę mężczyzn broniących XX Pielgrzymki Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci.

 

Jak podaje kanadyjski portal Life Site News, pielgrzymka dzieci odbyła się bez incydentu dzięki policji i setkom dorosłych, którzy oddzielili pielgrzymkę od parady LGBT. Portal pisze o działalności grupy „Męska Obrona Jasnej Góry”, która stanęła na drogach prowadzących do klasztoru na Jasnej Górze, by uniemożliwić przejście homoparady.

 

Portal informuje także o słowach arcybiskupa częstochowskiego Wacława Depo, który określił paradę mianem świadomej prowokacji przeciwko katolickim dzieciom. Redakcja przywołuje także słowa arcybiskupa Gądeckiego. Przewodniczący KEP stwierdził, że działalność środowisk LGBT przyczynia się do zwiększenia profanacji.  

 

Life Site News podkreśla, że również w 2018 roku polscy katolicy uniemożliwili aktywistom LGBT zakłócenie innej pielgrzymki środowisk związanych z Radiem Maryja na Jasną Górę.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend


DATA: 2019-06-19 15:20
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kanadyjskie media Niech nie koncze tylko na pochwalach Polski Ale ta sama metode stosuja u siebie Niech przestana sie bac i wyjda na ulice z protestem przeciwko wszystkim dewiacjom i demoralizacji spoleczenstwa
ponad 1 rok temu / Fido
 
Bardzo dobrze, że jesteście - że Jesteście - Niezbędni, Niezawodni, Niezastąpieni...Niech tu trafią Wszyscy Polacy, cały Naród Polski...
ponad 1 rok temu / Stanisław Ziel
 
Pradzwiwi mężczyżni gdzie jesteście?Wzywam was zniszczymy sodome i gomorę.Do boju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ponad 1 rok temu / Bolo
 
... a co stoi u nich na przeszkodzie, brak czy nadmiar wolności????
ponad 1 rok temu / MCS56
 
Brawo tak trzeba
ponad 1 rok temu / [email protected]
 
Wspaniale ?Są jeszcze w Polsce mężczyźni- rycerze, broniący słabszych.
ponad 1 rok temu / Jola
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.