Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Urszuli i Towarzyszek
Bł. Jakuba Strzemię
 
 
 
 

Żadnej Komunii Świętej na rękę!


Odtwórz w YouTube
 

Przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, powróciło w latach 70. XX wieku, aby ukształtować na nowo katolicką tożsamość i uczynić ją atrakcyjniejszą dla niekatolików. Praktyka ta okazała się dla Kościoła katastrofalna i dlatego trzeba ją jak najszybciej zatrzymać.


DATA: 2017-03-21 12:03:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Szafarze niech siedzą cicho albo w szafie. Jan Paweł II wprowadził szafarzy tam gdzie brakuje kapłanów. Obecnie wykorzystują księża, biskupi to co nie jest zgodne z prawem Bożym. Nie jest to też zgodne z tym co zostało wypracowane przez wieki. Udzielanie komunii św. przez szafarzy to profanacja. Księża siedzą a komunii św. udzielają szafarze. To działanie masonerii. Jeśli jesteś szafarzem to się opamiętaj!!!!!!!! bo będzie kiedyś za późno.
2 miesiące temu / stan
 
Święte słowa rozsądku. Amen!
ponad 3 lata temu / some1
 
Komunia św udzielana przez szafarza to jest świętokradztwo tylko może udzielać Komunię św kapłan ponieważ ma konsekrowane ręce
ponad 3 lata temu / Maria
 
Jestem szafarzem i ci który się wypowiadają o rozdawaniu przez nas komuni św. Widać że nie mają pojęcia o tym. Jakie szkolenia i święcenia przyjmujemy
ponad 3 lata temu / Marek 3
 
Oczywiście!Żadnej Komunii Świętej na rękę!
ponad 3 lata temu / Andrzej Kaminski
 
Bzdura! Przeciwnie! Zbliża do Boga i do Kościoła. Błędną diagnoza = błędne wnioski.
ponad 3 lata temu / Ron
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 159 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.