DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2019 r.

XXV Niedziela zwykła
Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chodzi o nieuzasadniony przymus. Jeśli ktoś chce, niech się szczepi. Ale nie wolno zmuszać ludzi do stosowania praktyk które niosą zagrożenie dla zdrowia ich dzieci. Przecież nie zaszczepione dziecko nie stanowi zagrożenia dla obcych zaszczepionych dzieci, zgadza się?
ponad 2 lata temu / do gość
 
A gdy Wasze dziecko pogryzie pies to też nie wdrożycie profilaktyki poekspozycyjnej? Wścieklizna w 100% przypadków jest śmiertelna, a szczepienia i podanie immunoglobulin to jedyna szansa na zahamowanie rozwoju choroby. A jeśli zażywacie antybiotyk czy inny lek to nie boicie się jego działań niepożądanych? Wystarczy spojrzeć na ulotkę, aż w głowie się kręci. Czy strach przed nimi powoduje powstrzymanie się od ich stosowania?
ponad 2 lata temu / gość
 
Część chorób podlega OBOWIĄZKOWEJ hospitalizacji (wg ustawy jest ich 15), część podlega OBOWIĄZKOWEMU leczeniu. I tu też można się spierać, czy akurat dla jednostki jest to dobre czy nie, ale na pewno dobre dla ogółu bo dana choroba nie jest przenoszona dalej. To samo tyczy się szczepień. Z jednej strony przytaczacie informacje o rzekomym nieistnieniu wirusa odry jako rzekomo prawdziwe z a drugiej informacje na temat związku między szczepieniami a występowaniem autyzmu, których metodologia badań pozostawia wiele do życzenia, jako wiarygodne. A choroba Heinego-Medina? Dzięki szczepieniom jest wyeliminowana... A jeśli pogryzie Was chory na wściekliznę pies to też się nie zaszczepicie w ramach profilaktyki poekspozycyjnej? Niedawno zmarła dziewczynka pogryziona przez nietoperza, a przyczyną była prawdopodobnie wścieklizna. Podanie immunoglobulin i wdrożenie cyklu szczepień to jedyna szansa na zapobiegnięcie chorobie, a wścieklizna w 100% przypadków jest śmiertelna
ponad 2 lata temu / gość
 
Moi znajomi rozwijające się normalnie bliźniaki zaszczepili w którymś tam miesiącu życia i oboje dostały autyzmu. Nastąpiło głębokie cofanie się w rozwoju, nie reagowanie na bodźce. Z radosnych śmiejących się bobasów, stały się patrzącymi tępo w jeden punkt, smutnymi, nie reagującymi na żadne bodźce dziećmi.
ponad 2 lata temu / Robry
 
Faszyzm w czystej postaci. Albo komunizm, jak kto woli. Rzekomo dobro ogółu (że niby szczepienia zapobiegają masowym zachorowaniom) nad dobro jednostki. Duda na samym wstępie zaliczył wielkiego "minusa" podpisując z marszu nową ustawę szczepionkową, bez konsultacji społecznych. Taki to prezydent "wszystkich Polaków". To już chyba lepszy był beznadziejny gajowy, bo nie było złudzeń, co to za szkodnik i bęcwał. Poza tym ludzie są poddawani paskudnej propagandzie, jak "straszne" są choroby dziecięce i jakie to wielkie powikłania powodują. Kiedyś dzieci musiały odchorować swoje i jakoś tragedii demograficznej, wymierania narodu itp. rzeczy z tego powodu nie było. Naprawdę nikt mi nie wciśnie kitu, że odra, świnka czy różyczka są tak zabójcze, jak to miłośnicy szczepień przedstawiają. I, wydawałoby się, rozsądni ludzie potem "przyklepują" taki durny przymus, który jest zbrodnią zwłaszcza dla dzieci w pierwszych miesiącach życia. Z Panem Bogiem.
ponad 2 lata temu / Stefan
 
Biegli sądowi Sądu Najwyższego Federalnego w Niemczech stwierdzili, że brak badań wskazujących na istnienie wirusa ODRY.Wracając do tematu nieistniejącego wirusa ODRY.Sąd powołał aż pięciu ekspertów,w tym dr A.Podbielskiego do oceny przedstawionych prac,rzekomo udowadniających istnienie wirusa odry.Eksperci jednogłośnie stwierdzili, że owe prace nie spełniają elementarnych warunków pracy naukowej i w związku z tym nie mogą być dowodem naukowym na istnienie wirusa odry.Autorzy owych wymienionych prac wtręty komórkowe widoczne na zdjęciach ocenili jako wirusa odry.Do dnia dzisiejszego ani u zwierząt ani u ludzie nie potwierdzono istnienie wirusa odry.Z badań genetycznych wynika jednoznacznie,że tezy o istnieniu wirusa odry zostały naukowo obalone.Tzw.eksperci rządowi albo korporacyjni popełniali szkolne błędy w prowadzonych badaniach,celowo albo z niewiedzy.Wszystkie prace były publikowane w tzw.recenzowanych czasopismach,a więc sztucznie podnoszono ich wi
ponad 2 lata temu / do gość
 
Niech matki dzieci z NOP zastanowią się czy wolą, żeby dziecko miało odczyn poszczepienny czy zachorowało np. na odrę. W krajach gdzie wyszczepialność jest niska (np. Rumunia) chorują już setki osób.
ponad 2 lata temu / gość
 
Mordercy Duda i parlament sprzedali się bigfarmie. Lekarze zamiast leczyć mordują z premedytacją. Nic ich wszystkich nie rusza. Żydowska mentalność zakłada że im wybaczymy, dlatego myślą że mogą nie reagować i dalej trzepać kasę ze zbrodniczego procederu. Nie biorą pod uwagę, że mamy prawo do samoobrony.
ponad 2 lata temu / drewniak
 
Protesty na niewiele się zdadzą. Należy do "Szykanujących" posyłać Silnorękiego, by z nimi porozmawiał po swojemu. Jak to nie pomoże to pan Stefan zabierze zwłoki. Zastanawiał się który, że muzułmańcom nikt w Jewropie nie śmie zabierać dzieci, zmuszać ich do szczepień, czy do uczęszczania do szkoły? Dlaczego cywilizowany człowiek utożsamiany jest zawsze z frajerem, bezwolnym wołem dzianym konwenansami i niemocą jak pieczony osioł kasztanami.
ponad 2 lata temu / agricola
 
Jak to jest, że przymusza się Polaków do szczepienia, a w krajach wyżej rozwiniętych nie? Rząd polski wprowadza szczepienia np. Gardasilem w okresie, kiedy po doświadczeniach duńskich, japońskich, czy włoskich, kraje te wycofują się ze szczepień. Pytanie: dlaczego to się dzieje?
ponad 2 lata temu / CzyPolskaToKrajWolnychLudzi?
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.