DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


To jest zwichrowana mafia handlująca dziećmi
ponad 7 lat temu / stary rodzic
 
JEDEN WIELKI SYF! A TEJ K****E ZE SZPITALA KTÓRA PRZYCZYNIŁA SIĘ DO ZABRANIA BEZ POWODU DZIECKA SAMODZIELNIE WYMIERZYŁABYM KARĘ, SUROWĄ KARĘ!!!!
ponad 7 lat temu / NICK
 
Jak czytam coś takiego to dochodzę do wniosku że w Polsce w ogóle nie opłaca się mieć dziecka. Po pierwsze beznadziejna opieka lekarska i bolesne porody (koleżance która rodziła rok temu lekarze kazali rodzić naturalnie, mimo pośladkowego ułożenia płodu, o znieczuleniu zewnątrzoponowym nie było mowy, bo... nie ma anastezjologa, podano jej środki przeciwbólowe, które zatrzymały skurcze....) a teraz jak się okazuje same problemy i "umilanie" życia przez takie instytucje jak sąd. Mam 24 lata i w ogóle nie wyobrażam sobie posiadania dziecka w tym kraju. Jeśli rodzić to tylko na zachodzie.
ponad 7 lat temu / zdegustowana
 
Młody jestem, mam niecałe 30 lat. Sąd kojarzył mi się z poważną, godną szacunku instytucją. Wyleczyłem się ze złudzeń. Burdel i serdel. Załatwienie wpisu do księgi wieczystej przy kupnie mieszkania przeciągnęło się z powodu... pójścia jednej pani na 2-tygodniowy urlop bez przekazania mojej sprawy koleżance.( w firmie w której pracuję nie do pomyślenia, żeby nie przekazać kolegom spraw klientów przed pójściem na urlop) Nie wspomnę już o ostatnich wyczynach: tulejki, odszkodowania dla łapówkary i pobicia za pomocą broni automatycznej. Nie mamy w Polsce władzy sądowniczej! Wyroki nadal wydaja ludzie, którzy dowalali 10 lat paki za anty-PRLowskie ulotki.
ponad 7 lat temu / maddin
 
Niemniej ciekawe jest dlaczego nie są ujawniane nazwiska lekarzy i sędziów w tym artykule. Już raz zwracałem na to uwagę ale cenzorzy PCH nie "puścili" tej, ze wszech miar, uzasadnionej uwagi. Można nabijać się z komuchów i postępowców (osobiście zwalczam te grupy) a jednocześnie ulegać regułom "dobrej" propagandy.
ponad 7 lat temu / Ram
 
Skandal. Takie sprawy należy nagłaśniać i uświadamiać ludzi, co do ich praw. W Polsce nie tylko panuje najbardziej drapieżny kapitalizm, ale również metody znane z państw skandynawskich, a więc ta nadzwyczajna troska o tzw. "dobro dziecka" również wykorzystuje się w bezprawny, obrzydliwy sposób, bo po drugiej stronie często mamy bezbronnych ludzi, pozbawionych większych środków materialnych, nieświadomych swoich praw ludzi, tak jak tu samotna matka z psimi pieniędzmi do życia! Na to by sobie nikt na Zachodzie nie pozwolił, bo wielu ludzi jest ubezpieczona prawnie i przede wszystkim świadoma swojej godności i praw. U nas godność człowieka jest deptana i opluwana!!!
ponad 7 lat temu / Gallina
 
W nadwiślańskim Landzie nie było prawdziwej lustracji - wyczyszczenie z instytucji państwowych i społecznych czerwonych PO+Tworów minionej epoki i jest tak jak jest! Czerwone ludzkie chamstwo negatywnie zwane też lewactwem, wyselekcjonowane genetycznie w PRL-u czuje sie w II-giej brukselskiej komunie wyśmienicie! Swoje urazy PO+tęguje mszcząc się na narodzie polskim o wiele bardziej niz za komuny moskiewskiej
ponad 7 lat temu / Obserwujący
 
Nie podoba mi się to, że ostatnio coraz więcej słyszy się o tego typu przypadkach!!!!!!Nie podoba mi się to i jestem przeciw zabieraniu matkom, rodzicom dzieci!Jakim Polska staje się państwem?!!Donos wnieśli lekarze, bo "coś" im tam się nie podobało w zachowaniu matki, to jak trzymała swoje dziecko itp bzdury, to nie są żadne argumenty.Wydaje mi się, że w Polsce chyba zaczyna się rozwijać handel dzieci dla rodzin zastępczych!!Rodzina zastępcza niespokrewniona w Polsce na opiekę nad cudzym dzickiem otrzymuje od państwa 1000zł to dobry zysk i zarobek, a biologiczna musi liczyć na siebie, ponieważ nikt jej nie pomaga, a państwo zabiera jej własne dzieci, to nie jest normalne to jest bezprawie!!!Jeśli rodzice znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, to obowiązkiem państwa jest zapewnić takiej rodzinie, takiej samotnej matce wsparcie i pomoc, jeśli nie ma pracy to od czego są te MOPSy i PCPR? to dać pracę! lub pomoc asystenta rodziny!!To ma jakiś cel i ja wiem jaki.
ponad 7 lat temu / katoliczka
 
Jak czytam takie rzeczy odzywa się we mnie duch starotestamentowej sprawiedliwości. Na szczęście dla ludzi odpowiedzialnych za takie przypadki nie ja jestem od sądzenia, bo parę wieków przed Chrystusem sypał by się grad kamieni. Boże, miej w opiece tą rodzinę, a karę dla tych głupców oddaję w Twoje ręce- Amen.
ponad 7 lat temu / Gościu 1
 
Przecież to się w głowie nie mieści co się dzieje w tym kraju. Szkoda tylko, że z rodzin gdzie panuje patologia i alkoholizm się dzieci nie zabiera. Bo co? Bo nie idą po pomoc do specjalisty gdy dziecko ma problemy? To niewiarygodne co ludzie potrafią wymyślić, żeby zaszkodzić innej osobie. A jeszcze straszniejsze jest to jak "mądrych" mamy ludzi wykształconych. Śmiać mi się chcę z ich głupoty, szkoda tylko tych dzieci i rodziców. A w szczególności dzieci. Później powiedzą tez małej Małgosi, że mieszka w domu dziecka bo mama jej przyniosła kołderkę do szpitala jak była malutka? Przecież to absurd, których niestety coraz więcej w naszym pięknym kraju...
ponad 7 lat temu / Aśka
 
Czyli wiadomo juz, gdzie sie NIE LECZYC. Szpital w Lubinie powinien pasc, bo ludzie powinni przestac korzystac z ich uslug. Tak by dzialal normalny system NFZ. Ale u nas kontrakty dostaje sie wg wymysklanych na poczekaniu na dany rok kryteriow; pieniadze wcale nie "ida" za pacjentem. Nota bene, czy jakas fundacja pomaga tej matce? Z checia bym wspomogl.
ponad 7 lat temu / Wolna Europa
 
Panie Pyś, czy coś takiego. Niedobrze mi się robi przy takim bełkocie. Żaden rząd ani sąd nie ma prawa do zabierania dzieci w oparciu o jakieś lewackie uregulowania przepisowe. Jeśli wobec tego dziecka matka popełniła przestępstwo, tj. czyn podlegający normalnym regulacjom prawnym, wynikającym z powszechnie uznawanych zasad to .... W tym wypadku o niczym takim nie ma mowy i wobec tego rządowi, państwu czy lewackim sędziom wara od tej rodziny, tego dziecka i tej matki. A tak przy okazji to jeszcze raz przekonuję się o głębi lewackiej patologii dotykającej ten mój biedny kraj - Polskę. I jeszcze raz doświadczam takiego przeczucia, że już nie dane mi będzie żyć pośród prawych ludzi. Ludzi zasad uznających świętość życia, rodziny, ....
ponad 7 lat temu / Zajczkowski A*
 
O obu sprawach za mało wiemy. Informacje są wybiórcze, a więc niewiarygodne. Sąd nie na każde pytania może odpowiedzieć (nie wolno mu) dziennikarzowi, ale dziennikarz powinien się wtedy trochę wysilić (a nawet bardzo), żeby dojść do pominiętych przez zainteresowane strony faktów. Oczywiście dom dziecka, nawet jako rozwiązanie tymczasowe, jest wyjściem najgorszym (powinny być pogotowia rodzinne pod parą na takie sytuacje gotowe), a sprawy powinny być rozstrzygane w możliwie najszybszym tempie. Ale osądzanie sądów na podstawie relacji jednej strony, to (delikatnie mówiąc) nadużycie.
ponad 7 lat temu / Jolanta Krysowata
 
Nie znamy ani relacji lekarzy, ani sądu. Nie możemy więc stwierdzić, czy decyzja władz była sensowna, czy całkowicie nieuzasadniona.
ponad 7 lat temu / Pyś
 
No cóż! Sądy są jak każdy widzi w dniach 1-3 maja w Gliwicach. Jedynie te instytucje (rejonowy i okręgowy) wywiesiły neobolszewickie niebieskie szmaty ze zwiezdami! Stąd i ten postęp oraz lizusostwo, wobec poprawnie politycznego systemu, neobolszewików w togach. Jest to skutek braku wyczyszczenia tego poprzerastanego (zdecydowanie za dużo na 100 tys. obywateli zarówno sędziów jak i prokuratorów - wystarczy zestawić z np. systemem francuskim) i skomunizowanego środowiska po roku 1989.
ponad 7 lat temu / Zajączkowski A*
 
+
ponad 7 lat temu / Asia
 
jakby byla bogata, to umizgow nie byloby konca, ale lekarze w naszym kraju maja zwykle powolanie do leczenia wlasnych budzetow... sadownictwo mamy prawdziwie przegnile TFU!
ponad 7 lat temu / razorrr
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.