DZIŚ JEST:   02   LIPCA   2020 r.

NMP Kodeńskiej (diec. siedlecka)
NMP Licheńskiej (diec. włocławska)
Św. Bernardyna Realino
Bł. Eugenii Joubert
 
 
 
 

Zaatakował TVP i odszedł. Tak Rafał Trzaskowski „odpowiedział” na pytanie o LGBT

Zaatakował TVP i odszedł. Tak Rafał Trzaskowski „odpowiedział” na pytanie o LGBT
Fot. Andrzej Hulimka/Forum

Do nietypowego zdarzenia doszło podczas konferencji prasowej Rafała Trzaskowskiego. Z tłumu zebranych osób padło pytanie dotyczące LGBT.

 

Ja jestem rodzicem i skoro pan nie potrafił odpowiedzieć na to pytanie dziennikarzom… Mam dwójkę dzieci. Czy wprowadzi pan ustawę o LGBT do szkół, czy ja będę musiał o tym uczyć dzieci, albo nie puszczać je na lekcje? Jak to będzie wyglądało? – takie pytanie wobec Trzaskowskiego wystosował jeden z obywateli zgromadzonych podczas briefingu.

 

Trzaskowski w odpowiedzi zaczął mówić o... dziennikarzach Telewizji Polskiej.

 

Niech się pan nie nabiera na manipulacje telewizji rządowej. Dlatego, że to, co jest najważniejsze, to stać przy wszystkich mniejszościach. Wie pan, ile jest hejtu w szkołach? Są atakowane dzieciaki, które inaczej wyglądają, mają inny kolor skóry, inną orientację seksualną, które kibicują innemu klubowi. I dlatego musimy walczyć z nienawiścią i z hejtem, dlatego każdy prezydent powinien bronić większości – mówił prezydent stolicy.

 

Mężczyzna podkreślał, że Trzaskowski nie odpowiedział na jego pytanie, ale polityk pożegnał się i odszedł.

 

Źródło: DoRzeczy.pl

TK

Czytaj także:
DATA: 2020-05-25 08:12
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
12
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

LGBT jest opłacane przez Trzaskowskiego i dlaczego w ich tyle nienawiści do pisu
10 dni temu / nemi
 
Bez przesady z dyskryminacją wierzących. Przecież zdecydowania większość Polaków to chrześcijanie ba nawet większość Europejczyków to chrześcijanie. Oczywiście w praktyce naprawdę wierzący jest pewnie 10% ale mimo wszystko jakaś swego rodzaju tradycja przywiązanie kręgosłup moralny u reszty przetrwało. A co to mniejszości to cywilizację ocenia się przez to jak traktuje mniejszości. Nie można nikogo dyskryminować czy stosować przemoc fizyczną lub słowną
1 miesiąc temu / Eric
 
Do Obserwatora: "Dyskryminowani są dzis ludzie wierzący o tradycyjnych, zgodnych z nauką Kościoła, konserwatywnych poglądach na rodzinę, małżeństwo". W jaki sposób są dyskryminowani? Ktoś im zabrania mieć takie poglądy? Ktoś im utrudnia życie w zgodzie z tymi poglądami?
1 miesiąc temu / N
 
@Darius: "obrzuca błotem adwersarzy" - w którym momencie? Czy powiedział pod czyimś adresem coś wulgarnego?
1 miesiąc temu / margeritta
 
"Nauka" o LGBT jest WYŁACZNIE PROMOCJĄ tego środowiska, a nie żadnym uczeniem tolerancji! To jest hasło ludzi z gruntu nietolerancyjnych!! Dyskryminowani są dzis ludzie wierzący o tradycyjnych, zgodnych z nauką Kościoła, konserwatywnych poglądach na rodzinę, małżeństwo, a ten tęczowy bubek jest tylko bezmyślną tubą środowiski LGBT. Braku myślenia nie zastapi mu żadna znajomość licznych jezyków, bo w żadnym nie ma nic do powiedzenia!!
1 miesiąc temu / Obserwator
 
Bezsens wypowiedzi: "Dlatego, że to, co jest najważniejsze, to stać przy wszystkich mniejszościach... dlatego każdy prezydent powinien bronić większości ? mówił prezydent stolicy." W jednej wypowiedzi sam sobie zaprzecza bo albo jest za normalną większością, albo za chorą mniejszością.
1 miesiąc temu / Myślący
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.