Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

XXX Niedziela zwykła
Św. Antoniego od św. Anny Galvao
Św. Amona z Toul
 
 
 
 

Za rodziną, przeciwko toksycznym ideologiom [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W niedzielę 20 września 2020 roku Krakowskim Przedmieściem przeszedł XV Marsz dla Życia i Rodziny. Obejrzyj relację wideo z tego radosnego wydarzenia.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Garstka - pewnie dlatego że idący na czele prezydent Duda z kolegami skutecznie odstraszył Polaków od udziału w tego typu imprezach.
1 miesiąc temu / VRS
 
Ale wy lubicie robić z siebie ofiary
1 miesiąc temu / Galaxy
 
@Czytelnik zmień nick proszę, bo wyznajesz inne wartości od moich i piszesz w zupełnie innym stylu i mylisz ludzi. Moim zdaniem portal powinien zająć się robieniem kont na portalu aby do tego nie dochodziło, ale do tego momentu może byłbyś tak miły i inaczej byś się nazywał
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
@Czytelnik proszę, zmień wreszcie nick, bo nie dość że się posługujesz nie swoim to jeszcze piszesz rzeczy sprzeczne z moim światopoglądem i wprowadzasz ludzi w błąd
1 miesiąc temu / Czytelnik
 
Zdecydowanie za mało ludzi, bardzo to smutne, zgadzam się.
1 miesiąc temu / joanna
 
Smutno! W stolicy katolickiego podobno kraju idzie garstka ~1000 ludzi, a marsze zboczonych indywiduów gromadzą tysiące. Jakie będzie pokolenie Polaków za kilkadziesiąt lat? Czy martwi się tym Kościół? Czy na czele pochodu szli polscy biskupi? To jest autentyczny stan wiary i Kościoła w naszej ojczyźnie. Sam prezydent nie wystarczy do przebudzenia!
1 miesiąc temu / już
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 160 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.