DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

Z Czarnego Marszu do „Pytania na śniadanie”. TVP promowało feministyczną grupę już w roku 2017!

Z Czarnego Marszu do „Pytania na śniadanie”. TVP promowało feministyczną grupę już w roku 2017!
Teledysk utworu Siła Kobiet (kadr). FOT.Szyszka Studio/YouTube

Wiele wskazuje na to, że już najbliższy piątek na Festiwalu w Opolu wystąpi grupa Girls on Fire z utworem „Siła kobiet”. To nieoficjalny hymn proaborcyjnych „czarnych marszów”. Okazuje się jednak, że nie będzie to pierwszy przypadek promowania zespołu w Telewizji Publicznej. I to już po rzekomo „dobrych” zmianach.

 

Utwór „Siła kobiet” towarzyszył "czarnym marszom", jakie przeszły przez Polskę jesienią roku 2016 w odpowiedzi na inicjatywę „Stop aborcji”. Oficjalny teledysk do piosenki pojawił się w serwisie YouTube w grudniu roku 2016. Zaś 8 marca roku 2017 odbyła się premiera płyty pt. „Siła kobiet” autorstwa grupy Girls on Fire.

 

Niewiele później – jeszcze w marcu roku 2017 – zespół pojawił się w popularnym programie śniadaniowym Telewizji Polskiej – „Pytanie na śniadanie”. Artystki mogły skorzystać z ogromnego zasięgu TVP2 do promowania swojej płyty. Płyty, na której znajduje się między innymi utwór stanowiący nieformalny hymn „czarnych marszów”.

 

Oficjalny teledysk do utworu zawiera liczne odniesienia do tej proaborcyjnej akcji feministycznych radykałów oraz skrajnie lewicowych wątków ideologicznych, w tym fanatycznego antyklerykalizmu. Dostrzec można się w nim również motywy satanistyczne.

 

Nie przeszkodziło to jednak Telewizji Publicznej – zarządzanej przez ekipę z nadania „dobrej zmiany” – w promowaniu grupy Girls on Fire tuż po „czarnych marszów”.

 

Wciąż można podpisać apel skierowany do prezesa TVP Jacka Kurskiego oraz prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego, aby występ Girls on Fire podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu został odwołany. Aby go podpisać należy kliknąć TUTAJ.

 

 

 

Źródło: pytanienasniadanie.tvp.pl

MWł

 

  


DATA: 2018-06-06 07:30
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.