DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

Lewackie absurdy. Po bezpiecznym sylwestrze w Kolonii działaczka Partii Zielonych atakuje policjantów

Lewackie absurdy. Po bezpiecznym sylwestrze w Kolonii działaczka Partii Zielonych atakuje policjantów
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Reuters / Christian Mang /Forum

 

Kolońska policja tym razem dopilnowała jak należy bezpieczeństwa uczestników otwartej zabawy sylwestrowej. Nie mogą tego darować stróżom porządku rodzimi lewicowcy.

 

Zamiast podziękowań, funkcjonariusze usłyszeli od lider Partii Zielonych Simone Peter oskarżenia o przekroczenie uprawnień poprzez… legitymowanie i niewpuszczanie na teren imprez podejrzanych o chęć popełniania przestępstw. Policjanci mieli postępować „po rasistowsku i nielegalnie”, gdyż sprawdzali potencjalnych sprawców sugerując się ich „afrykańskim wyglądem”.

 

Peter przyznała wprawdzie, że działania policji w Kolonii i innych niemieckich miastach pozwoliły na zapewnienie bezpieczeństwa w noc sylwestrową; jej zdaniem jednak skontrolowanie „prawie 1000 osób wyłącznie na podstawie ich wyglądu” jest działaniem niewłaściwym i niewykluczone, że wręcz bezprawnym.

 

 

„Kontrolowanie setek ludzi bez żadnych konkretnych podstaw, ze względu na ich wygląd, to racial profiling” - krytykowała z kolei Jasper Prigge, polityk Lewicy z Nadrenii Północnej-Westfalii, stawiając tym samym policji zarzut o rasizm.

 

W tym samym tonie krytykował policjantów ekspert ds. rasizmu w niemieckiej sekcji Amnesty International, Alexander Bosch. Z kolei Özlem Demirel, czołowy polityk Lewicy w Nadrenii Północnej-Westfalii, napisał w mediach społecznościowych: „Zadaniem MSW i policji powinno być rozwinięcie takiej koncepcji bezpieczeństwa, by nie dyskryminować ludzi na podstawie koloru ich włosów i skóry”.


Riposta zwierzchnika stróżów prawa Jürgena Mathiesa nie mogła spodobać się czcicielom bożka polit-poprawności. – A kogo niby mieliśmy legitymować? Siwowłosych starców i młode blondynki? – spytał retorycznie komendant policji w Kolonii. – Wiemy dobrze, jak najczęściej wyglądają osoby popełniające przestępstwa i to chyba naturalne, że je kontrolujemy – mówili policjanci.

 

W ostatni dzień starego roku w rejonie dworca kolejowego w Kolonii zatrzymanych zostało około 900 młodych i agresywnych imigrantów. Zmierzali oni w stronę placu przed katedrą, gdzie przed rokiem praktycznie bezkarnie setki imigrantów z Bliskiego Wschodu i północnej Afryki dopuszczało się rozbojów, gwałtów i molestowania kobiet.

 

Policja dobrze odrobiła jednak lekcję z przełomu 2015 i 2016. Podkreśla, że większość zatrzymanych w ostatni weekend to podejrzani o udział w ekscesach sprzed 12 miesięcy. Byli podsłuchiwani i wiadomo, że planowali powtórzyć specyficznie rozumianą zabawę.

 

Źródło: reporters.pl/faz.net

RoM, Pach 

 


DATA: 2017-01-03 07:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Niejedna taka "miłośniczka" już ziemię gryzie, bo nachodźcy nie zastanawiają się, tylko działają zgodnie z instynktem...
ponad 3 lata temu / nn
 
@rachmistrz Jeżeli uwzględnimy różnych szabesgojów, chrześcijańskich syjonistów i protestantów, których od żydów odróżnia tylko jedzenie wieprzowiny, to chyba nawet więcej niż 300...
ponad 3 lata temu / Andrzej S.
 
To nie absurd. To umiłowanie wojny, ludzkiej krzywdy, zniszczenia i chaosu. To burzenie porządku świata.
ponad 3 lata temu / ryk
 
Diaspora żydowska rozsiana jest po całym świecie. Oceniam jej wielkość aktualnie na ok. 250 - 300 milionów. To znacznie większa ilość niż wielu ludziom się wydaje.
ponad 3 lata temu / rachmistrz
 
"Habibi", ha, ha, ha!
ponad 3 lata temu / Obcy Astronom
 
Owa pani zamiast narzekać na policję, może się przejść do obozu uchodźców i dostanie czego pragnie - za darmo. No, chyba, że ona ma fantazję akurat związaną z konkretnym miejscem albo imprezą w Kolonii? Najgorsze są niewyżyte baby z problemami i pretensjami do świata, że nikt normalny nie ma ochoty ich nawet kijem tknąć.
ponad 3 lata temu / Pokręć
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.