DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jasne, przecież wszyscy wiedzą, że Stettin przekazał Polsce Adenauer, w dowód wdzięczności za Bitwę Warszawską 1920 r. oraz Antykomunistyczne Powstanie 1944.
ponad 4 lata temu / Anna
 
głupcy pislamy już takimi pozostaaną ich protoplaści czekali na trzecią światową ,teraz odgryzają rękę te psy co im ten szczecin dała - kto was obroni? niemcy ? chętnie odbiorą to miasto to jest stettin wszędzie na drogőwskazach taka nazwa durnie. rosja ? ma dość tej rusofobicznej władzy a ameryka daleko i trump na horyźőncie.
ponad 4 lata temu / jui
 
Przykro, że Polacy walczyli z Niemcami, zamiast iść na komunistycznego potwora razem z Wehrmachtem i naszymi bratankami Węgrami oraz Słowianami z Protektoratu Czech i Słowacji.
ponad 4 lata temu / Wolnościowiec
 
skoro sowieckie trolle kwiczą, znaczy że to dobra decyzja
ponad 4 lata temu / antysowiet
 
Cibail - robią to z przytupem teraz, bo przez 25 lat nikt nie miał na to odwagi. Przestańmy się bać, nie jesteśmy narodem niewolników. Uwierzyłeś w tę propagandę i dlatego się boisz. A oni najbardziej boją się tego, że zaczniemy sami się bronić. Na tym zawsze Polska wychodziła najlepiej.
ponad 4 lata temu / Marcin
 
Zal komentowac take rzeczy przeciez ci zolnierze gineli takze za nasz wolnosc Stalin mial plan dla wszystkich i o wolnosc mu niechodzilo przeciez nawet jencow radzieckich na sybir zsylal moze trzeba idiota posla to przypomniec
ponad 4 lata temu / szczecin
 
Prof. Piotr Zaremba pozyskał Szczecin od Rosjan na rzecz Polski za kilka kanistrów spirytusu w czasie,kiedy to panował wojenny rozgardiasz i nikt nie wiedział do kogo to miasto będzie przynależeć. A przecież mogli Rosjanie nabrać sobie alkoholu tyle,ile zechcieli bez donoszenia przez p. Zarembę. Wnuku Krzysztofie,pomimo członkostwa w PIS-ie ! Uszanuj pamięć i zasługi dziadka Piotra.
ponad 4 lata temu / volff
 
Nie przypadkiem likwiduje się pomniki teraz i z takim przytupem, rządy sprawuje przecież rusofobiczna partia. Likwidacja pomników następuje prowokacyjnie w sposób prymitywnie chamski, tak by podgrzać nastroje. Najlepiej jak się je porąbie i wyrzuci na śmietnisko, a wszystko to na oczach zbulwersowanych sąsiadów - Rosjan. Pustkę po pomnikach zapełnią obce wojska, które poprosimy na kolanach, by strzegły naszych granic, jak to u niewolników bywa. Inaczej można zrobić tak: idę do sąsiada (może nim być Rosja, Niemcy, czy każdy inny kraj) i mówię, że te pomniki, które pobudował na mojej ziemi, pod moją nieobecność - bez urazy, ale będę likwidował. Jeżeli chce może je sobie zabrać.
ponad 4 lata temu / cibail
 
Jeżeli Szczecin tego dokona to można się zastanowić jacy, tak naprawdę, mieszkańcy zamieszkują (moj)Rzeszów.
ponad 4 lata temu / Leo
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.