DZIŚ JEST:   22   KWIETNIA   2019 r.

Poniedziałek Wielkanocny
Św. Sotera, papieża
Św. Kajusza, papieża
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jestem ciekaw czy inne kraje europejskie pozwoliły by sobie na takie "postępowe" procedury?... Dla ministra Gowina mam sympatię ale to działanie przypomina sytuacje jakby miał w jednej ręce granat i przez nieopatrzność "niechcący" wyciągnął sobie zawleczkę...
1 miesiąc temu / Dejf
 
Pan minister ma swój sposób na rozdzielanie dofinansowania. Wystarczy zobaczyć jak to było przy konkursach Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Morał taki rozdzielnik znajomych jest najważniejszy.
11 miesięcy temu / Ludwik
 
Gowin zmienił szaty ale myślenie platformerskie i decyzje daje owoce -misja,wizja,wsparcie, stardardy, procedury, mierniki , wskaźniki i in. Gliński mógł kiedyś nazywać się Glina wyników zmian na lepsze nie widać Klata nadal jest dyrektorem Teatru Starego ?
11 miesięcy temu / unger
 
Pan Gliński, Minister Kultury, był na kolacji szabasowej w mycce, a potem dał 100 mln zł na cmentarz żydowski czym sam się pochwalił w TVP, a teraz 0,5 mln dla p. Engelking-Boni. Więc niczemu się nie dziwię.
11 miesięcy temu / R
 
Co do tego nie ma wątpliwości. Dobra zmiana doskonale wie, jakie badania finansuje.
11 miesięcy temu / dobra ona
 
Dobra zmiana to raczej dobra propaganda dla tych co na nich głosują od dziesięcioleci. Niech wiedzą że są wspólnikami tych żydowskich oszczerców. Tu polskie to są tylko pieniądze które Wam wyrywają najwyższymi podatkami i rozdają swoim czyli żydom . Wszak ta określiła cytat Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011 Czy to do Was ludu dociera ???
11 miesięcy temu / Wojciech
 
rynce opadają !
11 miesięcy temu / PiS to pośmiewisko
 
organ przydzielający granty z naszych pieniędzy nie ma wpływu na to kto je dostaje???? naszych pieniędzy nie powinno się przekazywać pseudo naukowcom którzy nas szkalują...lub "badają" gender...minister do dymisji!
11 miesięcy temu / pytanie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.