DZIŚ JEST:   18   KWIETNIA   2019 r.

Wielki Czwartek
Św. Ryszarda Pampuri
Św. Galdina, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Do Oli: Zakłamane to są badania z 2002 roku, mówiące że dzieci wychowywane przez homoseksualistów, są tak samo dobrze wychowywane jak przez heteroseksualistów. Dr Quick wykazała, że tamte badania są w 57% przekłamane.
ponad 4 lata temu / Volan
 
Nie dajmy się zwariować i nie pozwólmy się wziąć pod but dewiantom seksualnym. Przecież to pan Ciastek jest osobą pokrzywdzoną, sponiewieraną i szykanowaną a nie grupka pederastów.
ponad 5 lat temu / marekb54
 
Badania zakłamane :) pewnie! WIdzę, że propaganda nawet w komentarzach aktywna. Zakłamana to jest ideologia co nas szczuje aberracjami!!!
ponad 5 lat temu / mataleo
 
Do "olki" ( tu jej post: olka Dobra decyzja. Nie można szerzyć nienawiści pod płaszczykiem wiary.) Mogła byś dziewczyno schować swoją głupotę, jak czynią to inni, ale ty wolisz chwalić się nią publicznie i pewnie poczytujesz to sobie za cnotę. Gdyby głupota bolała, to ty wyła byś z bólu!
ponad 5 lat temu / kitek
 
"Dobra decyzja. Nie można szerzyć nienawiści pod płaszczykiem wiary." Chyba raczej nie można mówić prawdy wtedy, kiedy jest ona niewygodna dla pewnych środowisk. Czekam aż wobec tego naukowca wyciągnięte zostaną konsekwencje, specjalna komisja uniwersytecka w tym celu powołana, nie znalazła żadnych nieprawidłowości w cytowanym badaniu
ponad 5 lat temu / Ravine
 
" Szkoda tylko, że wewnętrzny audyt w tym piśmie, wykonany po publikacji tego badania, uznał, że badanie nigdy nie powinno zostać na jego łamach opublikowane: Szkoda że przed publikacją nikt nie zauważył w tych badaniach nieprawidłowości. Dopiero jak rozpętano burzę wewnętrzny audyt się obudził. Chociaż z drugiej strony ciężko się temu dziwić, po co komu konflikt z homoterrorystami. Tak przy okazji to nie są jedyne badania, które pokazują że rodzice "dwa takie same klucze" to jednak nie to samo co rodzice "pasujący do siebie klucz i zamek". W połowie lat 90. australijski socjolog przeprowadził badanie z którego wynika, że dzieci par homo rozwijają się nie tylko gorzej niż dzieci z hetero małżeństwa, a nawet gorzej niż dzieci z hetero konkubinatów. Co stanowi świetne uzupełnienie dla wady badania Ragnerusa (Sotirios Sarantakos, ?Children in three contexts: Family, education and social development,? Children Australia 21, No. 3 (1996): 23-31.)
ponad 5 lat temu / Nieznany
 
@ola Po twoim "i dobrze zrobili" z całego serca życzę straty pracy w tak samo głupi sposób. Najlepsze jest to że badania te przez przedstawicieli nauk społecznych (którzy potem wzięli je w obronę) nazwane zostały złotym standardem, gdyż są pierwszymi badaniami na ten temat, które wykorzystały dużą próbę losową. Sama komisja która zajęła się oskarżeniami wobec naukowca, również nie znalazła choćby jednego przejawu nieprawidłowości wobec tego badania. "A sam Regnerus pisze w wywiadzie, że NIE WIE, jaka była orientacja seksualna badanych rodziców? - Porównywał dzieci z par homo do par hetero i tego badanie dotyczyło. Napisał tylko że zdaje sobie sprawę że pary homo nie mieli związku zalegalizowanego prawnie co jest minusem badań i sam to przyznał. Zaznaczył też że w przyszłości badanie trzeba będzie powtórzyć, jeśli tylko ilość LEGALNYCH par homo wzrośnie.
ponad 5 lat temu / Nieznany
 
Dobra decyzja. Nie można szerzyć nienawiści pod płaszczykiem wiary.
ponad 5 lat temu / olka
 
Ciekawe kiedy w imię tolerancji i walki z homofobią zabronią takich portali jak PCH24? Nie, wcale nie jestem tego ciekaw.Mam nadzieję,że rozsądek weźmie górę.Przecież w historii już były takie czasy,że wydawało się,że Zło zwyciężyło.Nie traćmy ducha. Jesteśmy po właściwej stronie a nasz Wódz zawsze zwycięża!!!
ponad 5 lat temu / wicio
 
i dobrze zrobili. Jak powoluje sie na zaklamane badania, by szerzyc nienawisc do drugiej osoby to powinien byc wyrzucony z pracy. Bardzo dobrze zrobili.
ponad 5 lat temu / ola
 
Homosie mimo że jest ich mało potrafią protestować.Teraz hetero powinni nękać firmę , która zwolniła Polaka.Ale przypuszczam że normalna większość jest zbyt leniwa i dlatego mamy co mamy.
ponad 5 lat temu / cynik
 
Tylko dlaczego w tym artykule albo kłamiecie, albo popisujecie się ignorancją pisząc nieprawdziwe informacje? Vide wpis na Waszej stronie na FB: https://www.facebook.com/pch24/posts/392858964166245?comment_id=1924315&offset=0&total_comments=10 Szkoda tylko, że wewnętrzny audyt w tym piśmie, wykonany po publikacji tego badania, uznał, że badanie nigdy nie powinno zostać na jego łamach opublikowane: http://chronicle.com/blogs/percolator/controversial-gay-parenting-study-is-severely-flawed-journals-audit-finds/30255 The peer-review process failed to identify significant, disqualifying problems with a controversial and widely publicized study that seemed to raise doubts about the parenting abilities of gay couples, according to an internal audit scheduled to appear in the November issue of the journal, Social Science Research, that published the study. A sam Regnerus pisze w wywiadzie, że NIE WIE, jaka była orientacja seksualna badanych rodziców?
ponad 5 lat temu / Wojtek
 
Oto jak w ramach "tolerancji" i "niedyskryminacji" postępuje się z ludźmi, którzy myślą "w sposób niewłaściwy"... tak oto zaczynają się prześladowania, Ciekawe kiedy ci fanatycy rozpalą stosy?
ponad 5 lat temu / niewazne kto ;P
 
RE/MAX dyskryminuje antyhomonazistów
ponad 5 lat temu / Stefciu
 
Tolerancja homosiów kończy się gdy zaczynasz mówić prawdę o nich. Jedno mnie zastanawia - czy kilka procent (być może) może zastraszyć 90+ procent? Jeśli będziemy na to biernie patrzeć to "Kanada" przyjdzie do nas.
ponad 5 lat temu / St
 
Kanada tonie w oparach absurdu. Takich historii jest cała masa. W pewnej firmie w Toronto, pracuje towarzystwo bardzo multi-kulti a największym problemem są czarni (ups przepraszam jeśli rasistowskie sformułowanie ale czarny jest czarny więc nie bede sie bawiła w jakies afroamerykańskie badziewie). Otóż jesli cokolwiek nie podoba się czarnemu (dodatkowa praca, nagana za źle wykonane zadanie etc) to jest uzywany jeden argument- rasizm! Doszlo do tego, że niektórzy wolą ustępowac niż być oskarzani o rasizm, bo jakiemuś murzynkowi nie spodoba się wizja nadgodzin albo nie takiej zmiany jaką sobie zażyczy. Paranoja!
ponad 5 lat temu / Realna
 
A co z dyskryminacją prawdy?-Pani Martysiewicz, jakże swojsko brzmiące to nazwisko?
ponad 5 lat temu / Aaron
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.