DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Wyraź poparcie dla Trybunału! DOŁĄCZ DO AKCJI!

Wyraź poparcie dla Trybunału! DOŁĄCZ DO AKCJI!

Trybunał Konstytucyjny orzekając 22 października niezgodność aborcji eugenicznej z konstytucją zachował się, jak trzeba. Należy okazać mu wsparcie - piszą autorzy petycji „Wyraź poparcie dla Trybunału!”

 

POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU - PODPISUJĘ PETYCJĘ!

 

Na stronie Popierajmy.pl pojawiła się petycja wzywająca Polaków do okazania poparcia Trybunałowi Konstytucyjnemu. „Lewica po raz kolejny uderza w fundament państwa polskiego, którym jest rodzina. Ponownie chce nas cofnąć do czasów starożytnych, w których chore dzieci zabijano” – czytamy w opisie petycji. Polska, piszą autorzy, okazała się być przykładem tego, że prawo ma chronić wszystkich ludzi - także tych najsłabszych.

 

„Trybunał Konstytucyjny wreszcie stwierdził to, o czym każdy porządny człowiek posiadający sumienie wie od dawna – aborcja z przyczyn eugenicznych jest morderstwem i nie ma żadnego poparcia w Konstytucji Rzeczypospolitej!” - czytamy.

 

Niestety, przeciwko ochronie życia wzniecane są wulgarne protesty, za które odpowiadają nie tylko działacze LGBT, anarchiści i skrajna lewica, ale także zwykli ludzie, Polacy zwiedzeni proaborcyjną propagandą. W tej sytuacji trzeba okazać swoje poparcie wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego i sędziów, którzy przypomnieli o wartości życia ludzkiego. Głos poparcia jest głosem w obronie nie tylko tak silnie atakowanych dziś sędziów Trybunału - ale także, a nawet przede wszystkim, głosem w obronie życia, w obronie dzieci nienarodzonych.

 

Wszystkich naszych Czytelników zachęcamy do tego, by petycję podpisać.

 

POPIERAM OCHRONĘ ŻYCIA, WSPIERAM SĘDZIÓW TRYBUNAŁU - PODPISUJĘ PETYCJĘ!

Czytaj także:
DATA: 2020-10-26 11:56
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
21
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Pan jest jedynym dawcą życia i tylko on może nam je zabrać.
1 miesiąc temu / Marzena
 
Każdy ma prawo się urodzić i żyć... Wybieram życie!
1 miesiąc temu / Kate
 
Szanowni Sędziowie Trybunału Konstytucyjnego. Dziękuję za tak sprawiedliwy i prawdziwy wyrok przeciwko aborcji, czyli zabijaniu Dzieci. Błogosławieństwo płynie z prawdy. Czy za dużo wymaga prawo od matek, gdy wymaga, żeby nie zabijały swego dziecka? Słuszność, ja, wielu podobnych do mnie i sam Bóg stoją po waszej stronie.
1 miesiąc temu / Michał M.
 
Niech dobry Bóg błogosławi Polskę za tą decyzję
1 miesiąc temu / Anna
 
Wsparcie z zagranicy: Jutro ukraińska młodzież konserwatywna organizuje akcje poparcia dla broniącej życia Polski . Informacja o akcji: https://t.me/traditionandorder/8490 Organizatorem jest ruch konserwatywnej młodzieży "Tradycja i Porządek" ???????? ? ??????? https://t.me/traditionandorder https://traditionorder.info/ To bardzo wartościowa grupa młodzieży. Wydają pismo "Konserwatysta" https://conservatorjournal.com/ Bardzo aktywnie działają na ulicach ukraińskich miast w obronie życia i przeciw propagandzie lgbt. To ich kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC8uUI52WdGbnysFhe7zT73A/videos
1 miesiąc temu / Ukraina wspiera
 
Wsparcie z zagranicy: Jutro ukraińska młodzież konserwatywna z ruchu ???????? ? ??????? organizuje akcje poparcia dla Polski.
1 miesiąc temu / Ukraińska mło
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.