DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale Intronizacji Chrystusa na Króla Polski nie przeprowadził, a tego domagał się Jezus w objawieniach Rozalii Celakówny 1938. W odpowiedzi na wezwanie Boga ks. kardynał August Hlond dokonał ,,tylko" zawierzenia Polski Niepokalanemu Sercu Matki Bożej. W 1939 roku wybuchła II Wojna Światowa. Czy Intronizacja powstrzymała by ją? Na pewno była warunkiem, który postawił Jezus Chrystus. Sprawa jest nadal otwarta. Niestety i dziś Episkopat polski i rząd nie chcą uznać Jezusa Chrystusa królem Polski. Konsekwencje tego nieposłuszeństwa Bogu mogą być opłakane. Polecam ksiażkę: ROZALIA CELAKÓWNA. WYZNANIA Z PRZEŻYĆ WEWNĘTRZNYCH.
ponad 1 rok temu / Maria
 
to tylko świadczy o słabości wierzących
ponad 1 rok temu / cóż
 
@maria: IC XC - litery greckie tworzące skrót imienia Jezus Chrystus (Isos Christos). Palce prawej ręki Pana Jezusa odzwierciedlają ten sam skrót. Palec wskazujący (wyprostowany) - litera I. Palec średni (zakrzywiony) - litera C. Palec serdeczny złączony z kciukiem tworzą (umownie) literę X. Palec mały (zakrzywiony) - druga litera C.
ponad 7 lat temu / płatowiec
 
Do maria: wpisz w googlu logo roku wiary
ponad 7 lat temu / hehe
 
Czy ktoś mógłby wyjaśnić, opisać wizerunek Chrystusa zamieszczony w tym artykule, a szczególnie co oznaczają znaki obok głowy i układ rąk? Coś mnie w tym obrazie niepokoi.
ponad 7 lat temu / maria
 
Encyklikę "Quas primas" papieża Piusa XI - czyta Halina Łabonarska na portalu pomniksmolensk. pl W związku z zamętem w sprawie kultu Chrystusa Króla i kwestii intronizacji, mętnym pod względem logicznym dotyczącym tej problematyki listem biskupów czytanym dziś w kościołach, papieskie nauczanie Piusa XI okazuje się być bezcenne i wciąż pomimo upływu wielu lat wręcz fascynująco aktualne i jakże inspirujące i zachęcające do uwspółcześnionej interpretacji oraz nowego odczytania.
ponad 7 lat temu / plinta
 
+
ponad 7 lat temu / Asia
 
Katolik nawet letni podświadomie pragnie Tradycji. Jak wiele by się zmieniło gdyby nasi kapłani zaczęli wygłaszać tak płomienne kazania. Boże proszę oddal od nas "nową wiosnę kościoła"
ponad 7 lat temu / teodor
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.