DZIŚ JEST:   22   LUTY   2020 r.

Katedry św. Piotra Apostoła
Św. Małgorzaty z Kortony
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Brawo Panie profesorze za odwagę! Jestem z Panem.
5 miesięcy temu / Normalny
 
Popieram pana profesora
5 miesięcy temu / T
 
A jak na tę decyzję rektora zareagowali wykładowcy i koledzy tego Uniwersytetu? Dlaczego jeszcze nie protestują przeciwko skrzywdzeniu ich kolegi!!!?? A co ze studentami Pana Profesora Nalaskowskiego? Dlaczego oni milczą??Rektor państwowej uczelni powinien zostać ukarany za dyskryminowanie szanowanego profesora, wykładowcy, który słusznie broni swoich studentów przed poddawaniem się tzw.politycznej poprawności! Jest On odważny i walczy z powszechnym dziś tchórzostwem! Rektor niech się wstydzi swojej niesprawiedliwej decyzji!
5 miesięcy temu / A. Łaska
 
Należy zawieszać tych którzy promują lgbt!
5 miesięcy temu / Sławomir
 
Kocham Pana profesora. Jest Pan moim bohaterem, dziękuję.
5 miesięcy temu / Kasia
 
@John Korniszon - od kiedy to katolik ma uważać, że homoseksualizm nazwany w Biblii sodomią - czyli jednym z najcięższym grzechów - to coś normalnego?
5 miesięcy temu / Ogórek
 
W pelni popieram Pana Profesora.
5 miesięcy temu / Greg
 
Wszystko przez lewacką poprawność polityczną. Uczynili sobie bożka z geja, teraz modne nazywanie ich nieheteronormatywnymi. Ta idiotyczna nowomowa i cackanie się ze złem i zboczeniem doprowadza do tego, że każdy kto się wychyli poza kurtynę milczenia i głupoty zostaje napiętnowany i jesli to możliwe zwolniony, m.in. dwaj aktorzy, czy teraz profesor. Marsze atakują religię i deprawuja, więc łamią demokrację, co za tym idzie powinny być zakazane.
5 miesięcy temu / Michu.
 
Czy ktoś może wymienić jakie są osiągnięcia UMK w ostatnich 10 latach?
5 miesięcy temu / Karol
 
John korniszon Sam się złapałes we własne sidła bo profesor nie zro nic innego jak użył ich broni. A co do stwierdzenia czy to choroba czy nie to sam człowieku nie wiesz co mówisz, czy ty wiesz jak stwierdzono że to jednak nie choroba? Po poprzez głosowanie, nie przez naukowe dowody tylko zwykłe głosowanie członków who.bo tak im na rękę. A dla twojej wiadomości psychologowie z jakiegoś tam instytutu w usa stwierdzili i zapisali pedofilie jako orientacje seksualną a nie chorobę im też przyklasniesz? Bo ich zdaniem ktos kto myśli inaczej to średniowieczny zacofa iec, podczas 2 wś też tak myśleli, mamy 21 wiek jak byscue się czuli wyalienowani ze społeczeństwa, szykanowani i nazywali was zboczeńca i czy przestępcami? No patrz przypomina ci to coś? Bo mi ścieżkę homoseksualizmu byća tym najgorszym a dziś zmusza się ludzi do jego akceptacji i to samo robi się z pedofilią.a może dla tego też pedofile biorą udział w marszach LGBT +... I to jawnie np. W Czechach.
5 miesięcy temu / Mimi
 
Wyobraźmy sobie sytuację odwrotną : rektorem jest prof. Nalaskowski, a szefem katedry prof. Tretyn. I np któregoś dnia prof. Tretyn mówi analogicznie : katolicy to nieszczęśnicy, których dopadła czarna zaraza.. Czy zostałby wtedy zawieszony na 3 miesiące ? Przecież absurdalność decyzji prof. Tretyna i asymetria w traktowaniu katolików i przedstawicieli LGBT jest oczywista ..
5 miesięcy temu / Kefas
 
Niech Pana Bóg Błogosławi Ja zadaje pytanie kto pozwala ,kto wydaje pozwolenia na takie marsze ,ktore są niezgodne z naszym czyli Polskim wyznaniem .To obraża moje uczucia religijne .Polska jest krajem katolickim ,żyjemy zgodnie z przykazaniami ,dajemy naszym postępowaniem i życiem świadectwo naszym dzieciom ,nie mam zamiaru tolerować narzucania mi sposobu życia ,które jest niezgodne z ewangelią . Czy oni wiedzą jakie zło niesie tęcza ,,,to to samo co odwrócony krzyż nazwijmy to po imieniu to wyznawcy Szatana wypełniają jego wole .Oby wiecej było takich pieknych idei jak różaniec do granic czy Polska pod krzyżem to raduje nasze zranione serca i daje nam siłe .
5 miesięcy temu / mg
 
Pokoj i Dobro Ukonczylam studia pedagogiczne i dzieki Bogu mialam wspanialych katolickich wykladowcow z Pedagogiki, ktorzy na moich wykladach korzystali m.innymi z wartosciowej wiedzy pedagogicznej prof.A.Nalaskowskiego ,,Madry glupiemu ustepuje" i pozostaje tylko modlitwa O Jezu zanurz ich w Twojej Swietej Przenajdrozszej Krwi i obmyj wszystek brud grzechu i odnow ich przez Ducha Swietego Amen
5 miesięcy temu / Marta
 
Rektor użyczajacy pomieszczeń na koncert Satanisty- Nergala i zabraniajacy konferencji na temat plagi aborcji- mordowania dzieci jak za czasow Josefa Mengele
5 miesięcy temu / Czuć
 
ara... no właśnie -Standardy naukowe nie mają nic wspólnego z ideologią lgbt, dewiacjami seksualnymi i bredniami o 56 płciach człowieka . Tak samo bolszewicy stwarzali "naukową ,socjalistyczną ekonomię- gdzie nawet papier toaletowy był nieosiagalny
5 miesięcy temu / Lustro
 
@John Korniszon: Radzę pokochać średniowiecze przed śmiercią, bo na Sądzie może się okazać, że to była ulubiona epoka dla Pana Boga, kiedy ludzie respektowali Jego prawa, zarówno w życiu jednostkowym, jak i państwowym i najmniej Go obrażali w porównaniu do tego, co było później.
5 miesięcy temu / M.
 
Nie dziwi nic. I papież i PiS hołubią lewactwo i lewackie wartosci.
5 miesięcy temu / nie dziwi nic
 
@ara Co rozumiesz przez standarty naukowe? Każda nauka reprezentuje taki lub inny światopogląd. Nawet taki Newton wyznawał poglądy okultystyczne...
5 miesięcy temu / Krakusik
 
Pan prof.Nalaskowski.A gdzie pozostali ?Dostali rozwolnienia.Winę za to wszystko ponosi niejaki p.min.Gowin,lewak w ''prawicowym''rządzie pis.
5 miesięcy temu / andrzej
 
@John Korniszon: Voltaire powiedział kiedyś: Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia. Osobiście jestem za wolnością słowa i wypowiedzi. Jeśli Ty jesteś za cenzurą, to znaczy, że zgadzasz się, aby silniejszy decydował o tym, co wolno mówić, a co nie. To broń obosieczna. Kiedyś ktoś silniejszy ocenzuruje Ciebie, i wtedy nie będzie Ci się to podobać. Pozdr
5 miesięcy temu / kid
 
Żaden dramat.Uczelnia musi sie kierować standardami naukowymi,więc jeżeli osoba z tytułem naukowym myli gwałcicieli z lgbt,to mamy problem .........intelektualny/może związany z wiekiem/.
5 miesięcy temu / ara
 
I tak własnie wygląda ideologia LGBT+. Im można atakować, wyśmiewać, bluźnić, a nam nie wolno ich skrytykować! Nie dajmy się zastraszyć!
5 miesięcy temu / Marta
 
Ujawniły swój kolor władze Uczelni. Dramat Uczelni, dramat studentów.
5 miesięcy temu / BHO
 
Bardzo dobra decyzja Rektora UMK. Żyjemy w 21 wieku. Profesorowi Nalaskowskiemu brak tolerancji Obraza ludzi i nawołuje do nienawiści wobec nich. A każdy człowiek ma prawo do godności. Znane są poglądy Nalaskowskiego, że homoseksualizm to choroba. To średniowiecze. W XX wieku faszyści też tak uważali. Profesor deklaruje się jako katolik. A gdzie miłość Bliźniego?
5 miesięcy temu / John Korniszon
 
Niech prof. Andrzej Tretyn wyjaśni precyzyjnie i naukowo na czym polega przestępstwo prof. Aleksandra Nalaskowskiego. Jako przedstawiciel nauki i władzy musi to mieć dokładnie przemyślane, skoro już wydał wyrok, niech się tym podzieli ze społeczeństwem. Sformułowanie : postępowanie niegodne nauczyciela akademickiego jest bardzo nieprecyzyjne. Wydaje się, że niegodna to jest jednoosobowa i natychmiastowa decyzja Rektora. Być może idą czasy, że np urolog rozpoznający u swojego pacjenta chorobę weneryczną otrzyma od takiego pacjenta pozew o zniesławienie, naruszenie dóbr osobistych i niegodne zachowanie lekarskie ...
5 miesięcy temu / Kefas
 
Czyżby UMK również był finansowany przez Unię ?
5 miesięcy temu / Krystyna
 
Czytałem inkryminowany artykuł prof. Aleksandra Nalaskowskiego, nic tam nie było takiego, co mijałoby się z prawdą. Nikogo personalnie nie atakował, przedmiotem rozważań była tęczowa ideologia neomarksistowska, realizowana w Polsce przez laufrów tęczowej zarazy, a nie konkretnego człowieka. Jeśli głoszenie prawdy jest występkiem, albo przestępstwem skutkującym utratą katedry na uniwersytecie, to źle się dzieje w państwie duńskim. W takiej sytuacji - jak ta z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - trzeba sobie zdać pytanie : po co są uniwersytety ? Czy po to żeby wszyscy myśleli tak samo albo podobnie, a może po to aby poszukiwać prawdy ? Tak się kończy bajka pod tytułem : " Nie potrzebna nam była dekomunizacja ". Niestety doszło do tego, że albo starzy towarzysze bądź ich "resortowe" dzieci, decydują o obliczu polskiej nauki i kadrach tam pracujących. Profesor Andrzej Zybertowicz - nomem omen z tegoż uniwersytetu - miał podobne problemy co prof. A.Nalaskowski.
5 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Nick : Mirosław3 Dako. Przedmiotowy artykuł prof. Nalaskowskiego został opublikowany w tygodniku "Sieci", Nr 34 352 2019 pod tytułem : "Wędrowni gwałciciele".
5 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Mój ulubiony profesor. Świetne wykłady i zawsze mówi to co mysli
5 miesięcy temu / po bandzie
 
Panie profesorze, że trzoda to trzoda to wiadomo i przykro jest być karany za stwierdzenie że to nie orły
5 miesięcy temu / observer
 
oficer prowadzacy rektora wydał rozkaz i taki efekt, albo wrodzona mądrośc etapu
5 miesięcy temu / pb
 
Prosze o wydrukowanie felietonu Profesora. Nigdzie w google nie można go znaleźć. Taki "brak cenzury"...
5 miesięcy temu / Mirosław3 Dako
 
O sodomio, to ty już nawet w Toruni krzepniesz...
5 miesięcy temu / Jan
 
czy rektor jest ciepły??
5 miesięcy temu / rrr
 
Można sobie być naukowcem, wykładowcą ale biada ci pracowniku uniwersytetu i nie tylko jeśli nie wyznajesz religii gender, twój wysiłek intelektualny znaczy wtedy tyle co nic. Panie Tretyn, pan jesteś kapelanem najnowszej religii a nie naukowcem.
5 miesięcy temu / magis
 
Widać, kto rządzi uczelniami w Polsce.
5 miesięcy temu / Ryś
 
Hańba panie Tretyn, taki rektor to porażka
5 miesięcy temu / X
 
Wolność to wypowiadanie swojego zdania, brawo Panie Profesorze
5 miesięcy temu / Syk
 
Oto macie kochani rodacy rządy "dobrej zmiany". Przecież to jest uczelnia państwowa, ta rządząca banda to bierni promotorzy dewiacji. Gdyby było inaczej natychmiast wprowadziliby stosowne ustawy. Kolejna sprawa to jawne naruszenie wolności słowa i poglądów.A gdzie ci wielcy obrońcy konstytucji?
5 miesięcy temu / Gość
 
Czyli jednak są jeszcze normalni ludzie wśród wykładowców akademickich. Brawo prof. Nalaskowski!
5 miesięcy temu / Nikodem
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.