DZIŚ JEST:   17   SIERPNIA   2019 r.

Św. Jacka Odrowąża
Św. Klary od Krzyża
 
 
 
 

Wyjątkowi goście, niezwykłe dyskusje. VIII Dzień Otwarty Krucjaty Młodych

Wyjątkowi goście, niezwykłe dyskusje. VIII Dzień Otwarty Krucjaty Młodych
źródło: krucjatamlodych.pl

1 grudnia (sobota) w Warszawie już po raz ósmy odbędzie się Dzień Otwarty Krucjaty Młodych –  jedna z niewielu okazji, by spotkać się w gronie młodych, otwartych, energicznych osób z całej Polski, których łączy przywiązanie do postaw i zasad katolickich oraz wola walki o Cywilizację Chrześcijańską w Polsce i świecie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Muzyka w walce Dobra ze Złem.

 

„Jak muzyka wpływa na nas i na rzeczywistość, która nas otacza? Czy możemy powiedzieć, że muzyka jest obojętna moralnie? Czy trzeba odnosić dźwięki i brzmienia do Pana Boga? Jeszcze nie tak dawno temu mówiło się, że muzyka łagodzi obyczaje. Jak to wygląda dzisiaj? Czy muzyka może służyć uwzniośleniu albo doprowadzić do upodlenia człowieka?” – na wszystkie te pytania spróbują odpowiedzieć zaproszeni prelegenci i goście.

 

Dzień Otwarty Krucjaty Młodych, to jednak nie tylko wykłady i dyskusje, ale również możliwość nawiązania nowych kontaktów z działaczami społecznymi i tymi, którzy działalność taką pragną rozpocząć oraz możliwość pogłębienia swej formacji katolickiej i kontrrewolucyjnej a także wymienienia się doświadczeniami naszej dotychczasowej pracy i wyciągnięcia wniosków na przyszłość, aby jeszcze aktywniej iść do walki z ogarniającą nas antychrześcijańską Rewolucją.

 

Dzień Otwarty Krucjaty Młodych organizuje Krucjata Młodych, czyli grupa młodych katolików świeckich skupionych wokół Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi

 

Aby wziąć udział w VIII Dniu Otwartym Krucjaty Młodych należy do 29 listopada 2018 roku (włącznie) zarejestrować się poprzez wypełnienie formularza, który znajduje się w dziale [ZAPISY]

 

Organizatorzy zapraszają osoby w wieku od 18 do 30 lat.

 

 

Więcej informacji na stronie: www.kongres.krucjatamlodych.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

TK


DATA: 2018-11-30 21:08
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
10
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.