DZIŚ JEST:   28   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Wacława, króla
Św. Tymona
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ja bym bardzo chciała żeby różni "mędrcy i prorocy" ze swoimi naukami omijali Polskę i przestali wykładać nam ex katherdra swoje mądrości. Dotyczyy to zarówno pani Johnson, pana Timmermansa, panny Thunberg i wielu innych. Sami potrafimy o sobie decydować i nie lubimy mniej, lub bardziej aroganckich pouczeń. Koniec końców o sprawie aborcji najprawdopodobniej zdecyduje powszechne referendum, bo większość Polaków ma dość wałkowania od trzydziestu lat tego tematu. Na dodatek robienia tego z głębokim cynizmem, bo aborcja pojawia się jako dyżurny temat zastępczy, dla odwrócenia uwagi społeczeństwa ilekroć władza ma jakieś problemy.
7 miesięcy temu / moja opinia
 
@marmar po co czytasz katolickie artykuły skoro sprzeciwiasz się prawdzie wypływającej z naszej nauki. Chcesz korzystać to daj ci Boże światło i nawrócenie, a jak nie masz dobrych intencji to przerzuć się na portale bliższe ci ideologicznie i nie truj!!!
7 miesięcy temu / Polka
 
Mądra kobieta.
7 miesięcy temu / Ewa
 
Do rządzących. To nie przypadek, że Abby Johnson woła o wycofajcie się z kompromisów aborcyjnych właśnie teraz. Ona ma wam przypomnieć, że w 2015 roku obiecaliście Wyborcom, że zaostrzycie ustawę aborcyjną. OKŁAMALIŚCIE WYBORCÓW. Okłamaliście Ich i Boga. To będzie miało swoje reperkusje. Wspomnicie moje słowa. Gotujecie Polsce PIEKŁO. Jest jeszcze czas...
7 miesięcy temu / Airam
 
Wiecie że żaden świadomy katolik nie może zaglosowac przeciwko Zyciu, miałby bowiem udział w tym złu i za nie na sądzie odpowiadal Przed Swiętym i Doskonałym Bogiem.
7 miesięcy temu / Karoll102
 
Panie prezesie PiS, apel pani Abby pośrednio przypomina o przedwyborczym zobowiązaniu wobec abp St Gadeckiego, niezwlocznego podjecia uregulowania kwestii aborcyjnych w Polsce po wygranych Wyborach.
7 miesięcy temu / wyborca
 
Tak @marmar, o prawie w Polsce decyduje unia europejska i państwa "poważne".
7 miesięcy temu / Wojtek
 
Odnośnie kompromisu to jest zasada aby nie rozmawia się z diabłem - jest to wskazówka ewangeliczna - poza tym,nikt nie ma prawa wchodzic w "buty Pana Boga" a nieznośną zuchwałością jest uzurpacja decydowania o tym które życie ma sens a które go nie ma.
7 miesięcy temu / t
 
Na szczęście to nie pani Abby Johnson będzie decydowała o prawie w Polsce.
7 miesięcy temu / Marmar
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.