DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Wychowały ją lesbijki - teraz ujawnia prawdę: „doznałam wielkiej krzywdy”

Wychowały ją lesbijki - teraz ujawnia prawdę: „doznałam wielkiej krzywdy”
fot. FORUM

Wychowywana przez parę jednopłciową Christina Baker Klein dostarczyła do sądu apelacyjnego w Teksasie swoją opinię na temat szkodliwości wychowywania się dzieci w związkach homoseksualnych.

 

Sprawa, w którą zaangażowana jest Kelin dotyczy utrzymania ustawy stanowej w jej obecnej formie. Definiuje ona małżeństwo jako związek jednego mężczyzny z jedną kobietą. Z powodu opinii, które przedłożyła sądowi oraz licznych artykułów, obnażających narcystyczną oraz nienawistną wobec kobiet – co Klein wielokrotnie podkreśla – „kulturę gejowską”, spotkały ją niewyobrażalne szykany ze strony środowisk homoseksualnych. Klein zamierza w związku z tym wytoczyć procesy kilku organizacjom LGBT.

 

Kobieta w sprawozdaniu, stanowiącym relację z okresu jej dzieciństwa, opisała jak w latach 70.i 80. Wychowywana była przez matkę lesbijkę i jej kolejne partnerki. Jak przyznaje, doznała wówczas krzywdy.

 

Seks i nienawiść

 

Klein stwierdza m.in. że matka przekonywała ją i jej brata do nienawiści wobec chrześcijan i osób heteroseksualnych. Wpajała im, iż „kultura gejowska” i homoseksualiści „są bardziej twórczy, a nawet lepsi pod każdym względem od heteroseksualistów”. Klein wspomina również, że matka bardzo wcześnie zachęcała ją do kontaktów homoseksualnych, a homoseksualny kolega matki próbował wykorzystać jej młodszego brata.

 

Gdy Klein była młodą dziewczyną, jej matka wraz z partnerką namawiały ją, by „otworzyła się na doznania seksualne i kontakty homoseksualne z dorosłymi”. Klein wspomina, że do takich kontaktów zachęcane były także dzieci wychowujące się w innych związkach homoseksualnych.

 

Kobieta w opinii przekazanej sędziom z Teksasu napisała, że we wspólnocie homoseksualnej dominowały dwie rzeczy: seks i nienawiść. Nienawiść szczególnie do osób wierzących, heteroseksualnych, byłych partnerów, wszystkich przeciwników agendy homoseksualnej, a nawet do dzieci pochodzących z wcześniejszych związków heteroseksualnych.

 

Kobieta wspomina, jak wyglądało jej codzienne życie ze sfrustrowanymi, alkoholizującymi się i narkotyzującymi kobietami w brudnym i zrujnowanym domu na przedmieściach Nowego Jorku. Nigdy nie zaprosiła do siebie koleżanek ze szkoły. Nigdy nie miała przyjęcia urodzinowego.

 

Apel do sędziów

 

Matka i jej partnerka nie miały normalnej pracy. Angażowały się w ruch LGBT. W domu posiłki były rzadko. Gdy miała poważny wypadek matka w ogóle się tym nie przejęła. Potem, gdy straszliwie cierpiała, bo kości w złamanej nodze źle się zrosły i wdarła się infekcja, matka długo nie chciała iść z nią do lekarza. W końcu Klein w strasznym stanie wylądowała w szpitalu, gdzie przeszła kilka operacji. Po wyzdrowieniu trafiła do heteroseksualnej rodziny zastępczej, gdzie poznała, jakie relacje mogą istnieć między mężem i żoną, między rodzicami i dziećmi.

 

Klein opisała jeszcze szereg innych przykrych zdarzeń ze swojego nader dramatycznego życia. Zapewniła sędziów, że jej historia nie jest jakimś szczególnym przypadkiem. Wiele innych osób wychowywanych w homoseksualnych związkach miały podobne doświadczenia.

 

Doświadczona straszliwymi przeżyciami kobieta zaapelowała do sędziów, by nie unieważniali poprawki stanowej z Teksasu definiującej małżeństwo jako związek jednej kobiety z jednym mężczyzną, gdyż będzie to krzywdzące przede wszystkim dla dzieci i samych kobiet.

 

Z powodu przedstawionej przed sądem opinii na temat homozwiązków, Klein spotkała się z ogromnymi szykanami homolobby. Próbowano ją zwolnić, otrzymała tysiące pogróżek, nękany jest jej pracodawca itp. W mediach społecznościowych powszechnie dostępne są jej dane osobowe, adres i wszystko, co jest konieczne do jej zidentyfikowania. W mediach przetacza się także kampania jej szkalowania i dyskredytowania.

 

 

Źródło: americanthinker.com, AS.


DATA: 2014-10-30 14:38
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To prawda osoby homoseksualne, źle traktują osoby wierzące i osoby heteroseksualne.
ponad 1 rok temu / ona
 
Właśnie ,Gosiu ma to wszystko wpływ bo jak się jest dewiacyjnym odchyleńcem od normy jaką jest tzw. heteroseksualizm ,to właśnie wówczas tworzone jest zarzewie tragedii dziecka >:[. To co ty wypisujesz to brednie i tęczo-kłamstwa !! Najgorsze jest to ,że liczysz na to iż ktoś w nie uwierzy ... Patologia to właśnie homosiostwo ,pedofilia itp tęczowe wynaturzenia. Normalni ludzie ,czyli hetero nie gwałcą dzieci ,nie katują ich ,gdyż są NORMALNI. Jeżeli ktoś dobiera się do dziecka ,znaczy się ,że jest przedstawicielem dewiacyjnych pseudo mniejszości. To jak się zabawiamy w wyrze ma pełen wpływ na resztę życia ,gdyż przenosi się to na pozostałe dziedziny życia rodzinnego. Ktoś kto jest sex-odchyleńcem NIGDY nie będzie w stanie założyć normalnej ,zdrowej rodziny. I wbij to sobie ,Gosiu87 do swojej pseudo-tolerancyjnej główki.
ponad 3 lata temu / yogi84 do Gosi87
 
Dokształć się z zakresu wpływu macierzyństwa i ojcostwa na wychowanie, a potem dopiero wypisuj te swoje pseudotelrancyjne bzdury.
ponad 3 lata temu / do Gosia87
 
Proszę przeczytać regulamin forum;
ponad 3 lata temu / marys 93
 
Warto też zapoznać się z badaniami dot. adopcji chłopców przez pederastów. Ok. 30% jest wykorzystywanych przez opiekunów.
ponad 3 lata temu / marekb54
 
Czas by ujawnic Prawde o homoseksualistach,ktorzy wiedzeni zadza seksualna ,egoizmem i nienawiscia chca by spoleczenstwo bylo psem poslusznym.Ludziz takimi patologicznymi skonnosciami nie beda wiecej juz nas oszukiwac.
ponad 3 lata temu / Emi
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.