DZIŚ JEST:   05   KWIETNIA   2020 r.

Niedziela Palmowa
Św. Wincentego Ferreriusza
Św. Katarzyny Thomas
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Jak wyjdziemy z unii to dostaniemy sami z tymi uchodzcami
ponad 1 rok temu / Fff
 
Byle jak najpredzej
ponad 2 lata temu / Tymi
 
Jak najszybciej referendum bo za rok to będzie tragedia
ponad 2 lata temu / Pszczelarz
 
Jak najszybciej z tegp cyrku europejskiego trzeba wyjść
ponad 2 lata temu / Pszczelarz
 
Referendum o wyjściu z Uni
ponad 2 lata temu / PSZCZELARZ
 
Pis ma racje wychodzcie z UE,
ponad 3 lata temu / vitt
 
No i bardzo dobrze, ze \'zacofany\', nie wiedzialam, ze wyznacznikiem zacofania czlowieka jest infrastruktura, dla mnie jest odwrotnie, rozwinieci duchowo ludzie nie potrzebuja betonu, bo jest on szkodliwy dla zdrowia i komorek mozgowych. Przed II woja Swiatowa tez budowano drogi, tunele itp, do przewozki broni i resztek zwlok ludzkich. Czy narody czegos nauczyly sie z historii? Poza tym wypraszam sobie, jestem platnikiem netto wlasnie unijnym, place podatki, z ktorych utrzywany jest Trzeci Swiat, wlacznie z kosciolami(sektami) syjonistycznymi, ktore deportuja nam nawroconych muzulmanow a animistow. Dzieki wspanialej infrastrukturze mamy dzis to co mamy, czyli \'kulturowe wzbogacenie\'(czyli animistyczny lad spoleczny). Turek i Polak dwa bratani, a dlaczego? Wspolna tradycja, ktora ma zakorzenienie w wedrowce ludow i genetyce no, bo sa rzeczy jeszcze gorsze niz islam...a nazywaja sie REFORMATYZM.
ponad 3 lata temu / Aga
 
Bzdury niektorzy pisza. Polska nie byla i nigdy nie bedzie platnikiem netto Uni. To kraj tak zacofany jak Kongo Belgijskie. Tam wybudowano infrastrukture, ktora w latach 60. latach i pozniejszych funkcjonowala. Teraz jest kolaps. To samo zagraza Polsce. Wszystko im przyniesiono. Od 2014 karmia sie dotacjami z Niemiec,a mimo to za chlebem sa zmuszeni opuscic nadwislanski kraj. Przeklinaja ten swoj kraj na granicy. Nie Slazacy, ale bici Polacy (poltonie).Poltoniom i Turoniom juz dziekujemy. Niczym sie nie roznia. Turek Polak dwa bratanki i do bitwy i do szklanki. Schluß.
ponad 3 lata temu / ja
 
Jakie okradanie rolników Polskich?Coś tu nie tak.Dziwne argumenty.Jeśli ktoś dostaje mniejszą dotację od kogoś innego,przecież to nie jest okradanie, są to ustalenia porządkowe.Kradzież,to potajemne zabranie cudzej własności, przywłaszczenie,złodziejstwo.Tam są nie tylko Niemcy,ale Holendrzy,Francuzi,Duńczycy.Jeśli by tak było jak tu się objaśnia.To na tych zasadach mogliby korzystać Polscy rolnicy,ale tak zupełnie tam nie jest.A przed VAT,nasi rolnicy bardzo się bronią. Dotację otrzymują nawet za nieużytki i nie rolnicy.W tych wyjaśnieniach jest wiele argumentów moich racji.Dziękuję za bliższe wyjaśnienia moich racji.Ale jest tam dużo nieprawd,gdyż komisje UE do spraw rolnictwa nie są tak naiwne jakby ktoś sądził.Polska na zakamuflowane wyższe ceny skupu nie może sobie pozwolić.Polskie rolnictwo ze względu na niższe koszty wytwarzania staje się eksporterem żywności nawet do krajów zachodnich.
ponad 3 lata temu / NN
 
NN wymyśla jakieś pokrętne tłumaczenia dla okradania polskich rolników. Albo sam doszedł do tak "twórczych" wniosków, albo jest kolejną ofiarą manipulacji PO. Skorzystam z okazji i trochę wyjaśnię. Bzdurą jest wyższy koszt wytwarzania i utrzymania gospodarstwa. Otóż koszty zakupu podstawowych środków produkcji, rzutujące na realny koszt jednostkowy produkcji są właściwie jednakowe. A tłumaczenie, że niemiec ma wyższe koszty wiąże się z większym udziałem gospodarstw działających jako platnicy VAT. I ci sobie za zgodą merkel dopisują do kosztów między innymi cały dom jako środek trwały produkcji, większą niż potrzeba ilość maszyn w gospodarstwie i tym podobne machloje. Dodatkowo rolnictwo niemieckie jest w zakamuflowany sposób dodatkowo dotowane przez zagwarantowanie wyższych cen skupu niż w Polsce, ochronę gruntów rolniczych, lepszą infrastrukturę wsi itd. Wchodziliśmy do unii po negocjacjach prowadzonych przez robotnika Millera i Pawlaka też bez większych osiągnięć.
ponad 3 lata temu / rozsądny
 
Niestety media są jedynie źródłem politycznej poprawności(kłamstwo), której zachód bije rekordy. Pluralizm medialny w \'krajach cywilizowanych\' nie istnieje, informacje przekazywane medialnie musza usprawieliwiac działania promigracyjne, których celem jest niszczenie kultury chrześcijańskiej, która jest sama w sobie kompromisem cywilizowach kultur. Głównym problemem jest wykorzenianie ludności rdzennej na rzecz \'globalnej wioski\'(dosłownie).
ponad 3 lata temu / Kira
 
Jeżeli przesyłane do Polski,do rodzin,są takie roczne kwoty to niewątpliwie ci przesyłają takie rodzi w Polsce mają.Do zakupywania towarów zagranicznych nikt nie jest zmuszany,to są raczej pokusy kupujących,pewnego rodzaju szpan.Polska nie jest krajem o niższej cywilizacji kulturowej,lecz o mniejszy poziomie nasycenie nowoczesnymi technologiami.Nie chcę usprawiedliwiać,ale jak dowiadujemy się ze źródeł medialny dotację dla Polski przez kraje zachodnie znacznie przewyższają składkę członkowską.Bądźmy rzetelni w ocenach.Tak,była też i emigracja wymuszana innymi przyczynami,niż zarobkowa.Jeśli chcielibyśmy chcieć mierzyć poziom biedy,to radzę przeczytać,-Igrzysko Boże-Historia Polski,Daviesa o życiu w Polsce przed II wojną światową.Jeśli chodzi o dotację do rolnictwa to trzeba wiedzie,że koszt wytwarzania produktu rolnego i utrzymania gospodarstwa,na zachodzie jest wyższy niż w Polsce,zabieganie o wyższe dotacje jest tylko nieskutecznym jątrzeniem polskich rolników.
ponad 3 lata temu / NN
 
Nie przeżywajcie tak, że dostajemy od unii i wypadałoby zwrócić odchodząc... Fakt, jesteśmy płatnikiem netto, ale jest to niewielka różnica. Czyli dopłacają do nas niewiele. A zmuszają do kupowania drogich towarów z unii bądź robienia niepotrzebnych nam inwestycji. A nasi rolnicy ciągle dostają mniejsze dopłaty, niż niemcy. I to jest skandal.
ponad 3 lata temu / rozsądny
 
Ponadto Polska nie jest krajem nizszym cywilizacjynie, poniewaz sa jeszcze Polacy, ktorzy byli wychowywani w czasach, w ktorych trzeba bylo soba cos reprezentowac. Cywilizacji sie nie mierzy mozliwoscia zadluzenia panstwa wzgledem podatnika jak to robi wlasnie unia. Przyklady: nadprodukcja towaru wzgledem jego jakosci, zachowawczy stan medycyny podyktowany interesami koncernow farmaceutycznych, a nie podmiotu gospodarczego(obywatela), system. Masowe przemieszczanie sie ludnosci Europy juz nic nie znaczy i nikt sie nigdy nie asekurowal przed tym, chodzilo roczej o podtrzymanie mitu o niemeickim dobrobycie i dominacji- a rzeczywistosc jest smutna, Europa stoi w obliczu biedy, ktorej nikt nie odwazy sie widziec.
ponad 3 lata temu / Kira
 
Do NN- sam sobie odpowiedziales, zeby nadwyzki przesylac dla rodzin to trzeba je jeszcze miec w Polsce, piszesz o swiezej emigracji zarobkowej z wyboru a ja o ludziach, ktorzy wyboru nie mieli w Polsce a jest ich wiecej i sa oni patriotami, narodem polskim, opluwani i wykluczeniu i nikt juz o tym nie pamieta, bo system nakazuje wierzyc, ze pieniadze sa z kosmosu, a tak na serio sa z pieniedzy podatnika.
ponad 3 lata temu / Kira
 
Dotacje w kraje o niższym poziomie cywilizacyjnym od przeciętnej w Europie jest oczywiście przemyślaną asekuracją przed masowym przemieszczaniem ludności krajów Europy,czego mamy obecny przykład z ludnością azjatycką i afrykańską.Do tego przez beneficja tworzy się zapotrzebowanie na własne wyroby i technologie o wyższym poziomie,które są produkowane w krajach dotujących.Pokusy są ogromne Zadłużenie kraju powstanie ze względu na potrzeby spokoju społecznego,gdyż społeczeństwo chce żyć powyżej możliwości.Pokusy stwarza łatwy dostęp do urządzeń o wyższym standardzie użytkowania.co powoduje społeczne roszczenia do rządzących o powiększenia wynagrodzeń.Utrzymywanie nadmiernej ilości służb nieprodukcyjnych.Popatrzmy na istnienie urzędów administracyjny;urzędy administracji państwowe i lokalnej,policja,sądy.Przecież gospodarstwa domowe żyją również na kredyt,który jest łatwy do otrzymania. Żyjemy ponad możliwości państwa i samej ludności.Kredy,kredy i tylko ciągle kredyt
ponad 3 lata temu / NN
 
@gizmo: to euro które "dostaliśmy" i tak jest do oddania, w ramach zadłużenia państwa wielokrotnie przekraczającego ilość pozyskanych środków. No chyba żeby ogłosić bankructwo państwa?
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Ejże!"Polacy nie są wygnańcami, ale z własnej nieprzymuszonej woli wybrali pracę na obczyźnie.Tak jest od wielu pokoleń.Emigracja istnieje nie tylko w Polsce emigrują;Niemcy,Włosi,Francuzi i inni.Nie robią z tego wcale problemu.Ci Polacy,którzy osiedlili się w innych krajach i tam pracują przesyłają nadwyżki z dochodu do swych rodzin w Polsce.Są to kwoty roczne przesyłane rzędu 15-30 miliardów rocznie.Unia nie daje, to oczywiste.Ale państwa o wyższym poziomie dochodu na mieszkańca niż ustalony średni dochód, są zobowiązane dotować w kraje i niższym poziomie dochodu. Między innymi do tego beneficjum należy Polska.Kto nie wierzy może się dowiedzieć z różnych źródeł, nawet z internetu.Co za naiwność,że Polacy utrzymują prawie całą Europę.A wystąpienie z UE to klęska dla kraju.Jest to urojony pomysł.
ponad 3 lata temu / NN
 
Polacy juz dawno zdecydowali, nadszedl czas na formalizacje! Jest nia intronizacja.
ponad 3 lata temu / Kira
 
I teraz przy takiej opcji wszystkie euro które dostajecie do zwrotu hehe peszek
ponad 3 lata temu / gizmo
 
Jestem za wyjściem z tego eurokołchozu, to już nie jest ta unia do , której wstępowaliśmy.....zorganizować jak najszybciej referendum zanim PO i N. nas całkowicie wyprzedadzą...
ponad 3 lata temu / naród
 
Do NN- to nie tak, na te dotacje pracujemy my sami, Polacy, wygnancy z Polski i za te pieniadze z naszych podakow i podatkow naszych dzieci sie rzadzi w Polsce! Unia nic nie daje, bo sama nic nie ma, oprocz takiego dlugu, ze glowa puchnie. Pieniadz unijny, to pozyczka pozyczki, o ktorej juz ktos dawno zapomnial i potem kolejna na pokrycie nastepnej. Jesli cos jest, to jest to zasluga Polakow, ktorzy dzis utrzymuja prawie cala Europe od islamskiego migranta po niemca. To sie nazywa niewolnictwo.
ponad 3 lata temu / AGA
 
Obluda rzadu jest dobrym haczykiem na unie, poniewaz sama na obludzie jest zbudowana, na wyzysku i interesach okreslonych grup. Ponadto unia dziala niezgodnie z prawem unijnym, ktore sama stwarza, czyli dziala sama wbew sobie-szkodzi rdzennym obywatelom i narodom. To fikcja literacka, w ktora lepiej sie nie zaglebiac. Nie nalezy dyskutowac z podrzednymi pionkami w parlamencie eu, ktorzy z braku laku znalezli tam schronienie i w zamian za to sluzalczo wypielniaja misje unicestwiania wolnej Europy. Trzeba robic swoje, nie ogladac sie na nich.
ponad 3 lata temu / Aga
 
Wolne i Państwo i Bazylianizm to PODSTAWA.
ponad 3 lata temu / BaNita
 
jestem za wyjściem z tej unii.Już dawno powinniśmy nad tym się zacząć zastanawiać.niech naród sie wypowie w tej sprawie.faktycznie jeśli mamy byc tylko od wykonywania poleceń niemców i żydów to wycofajmy sie .Zobaczymy jak na tym wyjdą ci co mają swoje biznesy w Polsce.Jak bedą musieli wystąpić o wizy aby do polski przyjechać i jak zaczną podlegać pod Polskie prawo a nie unijne
ponad 3 lata temu / obywatel
 
Blef i to kiepski!Co będzie jak przeciwnik powie sprawdzam? PIS referendum by przegrało, jak większość rzeczy.I żeby nie było, byłem i jestem przeciw obecności Polski w UE! Ale skoro złapaliśmy się na ten haczyk, to trzeba się z tego mądrze i roztropnie wyplątać.A jak na razie nie ma widoków. Format polityków nie ten.Po za tym pytanie. Kto chciał budować armię EU i był jej gorącym zwolennikiem? To jest ściema!
ponad 3 lata temu / Roni
 
Do Obywatel- Opuszczaj to bagno, ale wiekszego spokoju nigdzie nie zaznasz, tylko wiekszego socjalizmu.
ponad 3 lata temu / Gaga
 
Nie mozna wyjsc z czegos co w ogole nie ma prawnego uzasadnienia i jest niezgodne z suwerennoscia panstw. Dlaczego te najbardziej \'rzadzace\' (mocne w grozbach i zastraszaniu) jeszcze kraje tak latwo poddaja sie islamowi- odpowiedz prosta- bo nie maja silnego prawa- tylko bezprawie. Unia to wiezienie dla nieslusznie osadzonych, z ktorego nie da sie wyjsc bez kosztow i na tym to polega. Unie trzeba potraktowac prawem boskim- otoczyc ja. Mowa o tym w Koranie i Biblii.
ponad 3 lata temu / Aga
 
Zlikwidować TK bo się sam skompromitował! Wyjść z UE jestem za!
ponad 3 lata temu / EWA
 
Szanowny(Mariuszu)jesteś w błędzie opierając swoje mniemania na fałszywej propagandzie oraz wyssanych z palca mniemań.Polska dostaję z funduszy UE dotację do wielu dziedzin gospodarki.A składka uczestnictwa jest znacznie mniejsza od dotacji.Czy nie słyszałeś jak polscy deputowani do UE walczyli o fundusze i jak się wzajemnie oskarżali,że niektórzy posłowie do UE nie potrafią dbać o interes Polski? Jak chce się zaistnieć to trzeba poznać prawdziwą rzeczywistość, a nie pleść koszały,opały.Prawdziwych informacji w internecie jest aż nadto.
ponad 3 lata temu / NN
 
Wyjście z walącej się EU, stworzonej min. przez nazistę (Walter Hallstein) musi nastąpić, ale bardzo umiejętnie. Jedno, to emocjonalne popieranie wyjścia z EU, a drugie to materialne podstawy takiego działania. Dobry model relacji z Eu ma Szwajcaria, Norwegia i UK. Ale my niestety zapędzeni zostaliśmy w kąt. Zobaczcie jakie jest zadłużenie Polski wobec zachodnich podmiotów. Zobaczcie, że nie mamy armii, która obroniłaby Polskę przed bratnią pomocą, opisaną w traktacie lizbońskim, ale mamy ustawę 1066, dopuszczającą możliwość zbrojnej interwencji w razie zagrożonej demokracji! Zobaczcie w ilu procentach właścicielami polskich banków są podmioty zagraniczne. Jaki jest stan przemysłu: kopalnie, stocznie, huty, cukrownie itd. Jesteśmy rynkiem zbytu dla Niemiec, które wyciągają wielką kasę z PL. Byli ludzie z WSI wysługują się agentom Rosji, USA, BND, ciągnąc za sznurki marionetek rządowych od 1989 r. Wyjście z EU jest b. trudne, choć możliwe. Spokojnie i metodycznie...
ponad 3 lata temu / wmo
 
Lewacką Unię trzeba zmienić na demokratyczną, jak się nie da, to opuścić.
ponad 3 lata temu / Baca
 
Jest aż nadto obecnie widoczne, że z tego - jak twierdzi pan Grzegorz Braun - eurokołchozu należy prędzej, czy później wyjść. UE, wbrew założeniom jej ojców założycieli, staje się (może już się stała) narzędziem realizacji geopolitycznych interesów, bynajmniej nie naszych - polskich.
ponad 3 lata temu / Polonus 7/24
 
Co tematu dotacji, porównania tematu - mogacego byc poruszanym przez potencjalnych lemingo-pajacow ktorzy chcieliby skomentowac rozsadne poglady prezentowane w tym artykule: Jako mieszkaniec tego kraju, nie zycze sobie zeby osoby starsze ktore budowaly (a rowniez ich dziadkowie w czasach II rp) gospodarke tego kraju, a obecnie zyja nierzadko w biedzie - dokladaly sie do unijnych dotacji, ktore ostatecznie trafiaja do lemingow do prowadzenia ich popapranych biznesikow (typu leminzyca robi pedicure innej leminzycy), sklepow internetowych z sprzedawaniem chinszczyzny, albo finansowania (program nowoczesna gospodarka) zagranicznych korporacji.
ponad 3 lata temu / Mariusz
 
Na nie mądrą rezolucje, równie nie mądra wypowiedz ps. z biegiem lata zauważam, że tytuł profesora coraz bardziej powszednieje
ponad 3 lata temu / MaFi
 
,,Nie wierzę piosence,, i PiSowi też, z UE czy bez. Chyba, że pan Kaczyński orzeknie, że cały PiS zagłosuje za całkowitą ochrona życia.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Jeśli PiS odejdzie od prymitywnego, ślepego socjalizmu i umożliwi rozwój polskiej gospodarce oraz wolności obywatelskie, a tym samym spokój i zadowolenie społeczne, to nie tylko można, ale TRZEBA opuścić to bagno. Jeśli zaś pozostanie jedynie przy pobieraniu podatków i nie zyska poparcia społecznego, to skończy się to tak, jak słusznie napisał Rozczarowany.
ponad 3 lata temu / obywatel
 
Oczywiscie, ze powinnismy wyjsc z tego europierdolnika. Bezwzglednie i najlepiej natychmiast.
ponad 3 lata temu / blue
 
Nareszcie.
ponad 3 lata temu / katolik
 
Nie głosowałem za wejściem do UE. Choć dorastałem w czasach słusznie minionych to podpisuję się pod literaturą, na której się wychowałem, a o której teraz tak cicho: PTASZKI W KLATCE "Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody - Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody". "Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę; Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".
ponad 3 lata temu / west
 
Jak najbardziej. Wziąć jeszcze dotacje.Zagrać dwa , trzy razy pokornego a następnie ... . Żegnamy ozięble. I już.
ponad 3 lata temu / upr
 
@arbuz. Kiepska prowokacja. Ten pseudonim i rażący błąd ortograficzny, mający przedstawić zwolenników referendum jako ciemny lud. Kończ Waść, wstydu oszczędź!
ponad 3 lata temu / mini
 
Takie wyjście mogłoby przynieść pozytywny skutek, gdybyśmy mieli silny, zdecydowany i o szerokim poparciu rząd, pokroju rządu Orbana. Wyjście z UE przy PiS-owskim "rządzie mniejszego zła", znienawidzonym przez około połowę społeczeństwa, po kilku miesiącach zakończy się wojną domową, gdy wielu z tych co byli za wyjściem nagle stwierdzi że wcale nie jest lepiej, a w niektórych sprawach gorzej. A być może skończy się także wojną z którymś z naszych silnych sąsiadów, według scenariusza ukraińskiego (np. "mniejszość rosyjska" zacznie wojnę hybrydową).
ponad 3 lata temu / Rozczarowany
 
Najpierw zróbcie porządek z antypolskimi mediami mieszającymi ludziom w głowach 24 godziny na dobę, a dopiero potem myślcie o referendum.
ponad 3 lata temu / abc
 
Pogonic ta komune z UE Przeciez to SIE rozwali samo
ponad 3 lata temu / Slon
 
Polska nie musi być w uni europiejskiej.euro też nie potrzebne
ponad 3 lata temu / paweł
 
Oczywiscie jestem za!!!!!
ponad 3 lata temu / anet
 
Wyjdżmy z tego Eurolandu,póki nie jest za późno.Nie można traktować nas jako parobków.Mamy swoją godność.Jestem Polakiem to dla mnie najważniejsze,nie na pasku Uni czy Berlina!!!
ponad 3 lata temu / Marek
 
Unia merkelowska nic nie daje za darmo, tylko robi balagan. Nie nalezy jej w ogole traktowac serio. Nie ma sensu przeglosowywac nic w referendum, tylko trzeba ja wziac w obroty jak to sie mowi i ustawic sobie z innymi panstwami slowianskimi( dawniej sie mowilo kopnac w cztery litey- ISIS albo ESES, jak kto woli.
ponad 3 lata temu / Aga
 
jestem za tak samo jak kilkudziesieciu moich kolegow z pracy
ponad 3 lata temu / marionett
 
Wyjście natychmiast z UE....dość okradanie nas Polaków.
ponad 3 lata temu / Ana
 
Jestem za wyjściem!!! Nie będzie szulc i inny motłoch pluł nam w twarz. Choć z poziomu naszych pięt, do których nie dorasta, to niewiele może. Nawet plucie marnie im wychodzi.
ponad 3 lata temu / rozsądny
 
W dniu dzisiejszym unia wykopała sobie grób,od dziś zaczął się faktyczny rozkład tego tworu.
ponad 3 lata temu / ziemowit.
 
czas spieprzać z tego bagna...
ponad 3 lata temu / mirwu
 
Unia europejska łamie prawo,dąża do rozbioru Polski.Nie uznają demokratycznych wyborów ,kłamią i oszukują nie mogą dalej okradać Polaków. Referendum jak najszybciej.
ponad 3 lata temu / zuza
 
Jak najszybciej wyjdzmy puki nie jest za późno! Zacisnijmy relacje w grupie wyszogradzkiej
ponad 3 lata temu / arbuz
 
Brawo! Ja bym jeszcze wyszedł z onz oraz z innych głupich lewackich organizacji.
ponad 3 lata temu / Pppp
 
Brawo, jestem za!Zróbmy swoja ue międzymorze. Jestem za referendum. Od tego roku jesteśmy już płatnikami netto w UE.
ponad 3 lata temu / francyk
 
Myślę, że ani masa krytyczna obywateli nie została jeszcze przekroczona, ani alternatywa dostatecznie (czy w ogóle?)przygotowana do takiego kroku. Przegrane referendum pogrzebałoby nawet ten niedoskonały rząd, jaki mamy.
ponad 3 lata temu / stasiu
 
Po prostu oczom nie wierzę! Referendum w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej? To zbyt piękne by było prawdziwe.
ponad 3 lata temu / Jacek
 
Brawo, jestem za!
ponad 3 lata temu / Lolek
 
No to by było coś, ale trzeba by zorganizować kilkumiesięczną telewizyjną pokazówkę jak nas okradano i wtedy by to miało sens ! Inaczej ludzie się wystraszą bo 3 miliony jezdzi robić za niewolników do innych państw z UE za chlebem co to im PO/PSL zabrało !
ponad 3 lata temu / pokazówka
 
Jestem za regerendum i wyjsciem z ue. Zrobmy swoja ue miedzymorze.
ponad 3 lata temu / Yew yh
 
A co na to pani Premier, która zachwalała ojczyznę europejską nie tak dawno? Ja osobiście nie wychodzę z UE, bo nigdy tam nie weszłam.
ponad 3 lata temu / [email protected]
 
Jestem za referendum. Od tego roku jesteśmy już płatnikami netto w UE. Biorąc dodatkowo pod uwagę problem tzw. uchodźców oraz Brexit, uważam, że już się nie opłaca... . Naprawdę nie ma już dłużej sensu praca na utrzymywanie biurokratów w Unii. Co więcej emigranci z powodu naszych emerytur i zasiłków socjalnych masują sobie śmiechem brzuchy.
ponad 3 lata temu / mum
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.