DZIŚ JEST:   07   CZERWCA   2020 r.

Trójcy Przenajświętszej
Św. Antoniego Maria Gianellego
 
 
 
 

Wybory prezydenckie: Kidawa-Błońska czasowo rezygnuje z kampanii

Wybory prezydenckie: Kidawa-Błońska czasowo rezygnuje z kampanii
Małgorzata Kidawa-Błońska, Fot. Robert Woźniak/FORUM

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich zawiesiła własną kampanię i ponownie zaapelowała o przełożenie głosowania zaplanowanego na niedzielę 10 maja.

 

 

Zawieszam całkowicie swoją kampanię. Będę zajmowała się tylko tym, co dotąd, czyli będę realizowała zadania stojące przed posłem Rzeczypospolitej – ogłosiła w niedzielę Małgorzata Kidawa-Błońska.

 

Dzisiaj Polacy myślą tylko o jednym, myślą o swoim zdrowiu, życiu, myślą o tym, jak zabezpieczą swoją sytuację materialną. Czas jest naprawdę bardzo, bardzo poważny, dlatego mówienie, że wybory mogą odbyć się 10 maja, jest po prostu niegodziwe. Te wybory w tym czasie nie mogą się odbyć – przekonywała w trakcie spotkania z dziennikarzami przez siedzibą parlamentu.

– Apeluję po raz kolejny do rządu, że te wybory muszą być przeniesione. Nie wolno tych wyborów robić w tym czasie. Nie wolno lekceważyć życia Polek i Polaków. Jeżeli tego nie zrobią, to apeluję do wszystkich Polaków: dbajcie o swoje rodziny, dbajcie o swoich najbliższych i zostańcie w domu, bo wasze zdrowie i wasze życie jest najważniejsze. Wybory powinny się odbyć w innym czasie, w którym będziecie mogli skorzystać ze wszystkich waszych praw obywatelskich – mówiła kandydatka opozycji.

 

Kidawa-Błońska zwróciła się też do pozostałych rywali Andrzeja Dudy o poparcie jej stanowiska. Zwróciła uwagę, że rząd, który wprowadził rygorystyczne ograniczenia dotyczące poruszania się w przestrzeni publicznej, oczekuje od samorządów organizacji głosowania, zaś od Polaków – udziału w wyborach.

 

 

Źródło: rmf24.pl

RoM

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.


Czytaj także:
DATA: 2020-03-29 21:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kidawa od początku pracowała na zwycięstwo Dudy. Wszyscy wiedzą kto ma namaszczenie z ADL. I nie jest to Kidawa-Błońska.
2 miesiące temu / rem
 
STEFAN- Nie wrzucona tylko sama zawiazała dziwna koalicję " rozsadku" z Platformą ,o czym nie zapomnieli pochwalić sie jej posłowie. Niewygodne fakty próbujesz ukryć ,zarzucajac innym pomówienia- tyPOwe!!
2 miesiące temu / Życzliwy
 
Wprowadźcie próg wyorczy odwrotny: max. 10 procent! Zobaczycie, jak uzdrowi to system polityczny...
2 miesiące temu / aaa
 
Każdy sondaż prezydencki wskazuje, że MK-B nawet wyborcy PO bojkotują. Jeszcze trochę, a wspólnym kandydatem POKOnanych będzie tygrysek.
2 miesiące temu / Stefan Jr
 
Racjonalne: 1. Nie będzie wydawać kasy na kampanię, 2. Nie będzie sobie szkodzić własnym intelektem i wypowiedziami tracąc poparcie, jest pośmiewiskiem dziś, 3. Nie ma pomysłu na kampanię w obecnej sytuacji. Dla niej już jest "po śliwkach".
2 miesiące temu / mj
 
Inni kandydaci już o tym mówili. W tym momencie kobieta ma rację.
2 miesiące temu / L
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.