DZIŚ JEST:   04   LIPCA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Elżbiety Portugalskiej
Bł. Piotra Frassatiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@wierny Komu?
5 dni temu / Ryś
 
@M. Warto pamiętać jednak, że najważniejszy sojusznik pana prezydenta A.D. ma na swojej amabasadzie w Warszawie sztandar sodomitów.
5 dni temu / Ryś
 
@PiS = PO: No nie bardzo. Duda wypowiadał się przeciwko LGBT, Trzaskowski jest za. Również PiS daje większe szanse na ochronę życia nienarodzonego niż PO, które będzie zapewne dążyć do liberalizacji ustawy do aborcji. Przy całej antypatii jaką mam do Dudy i do PiS, to jednak Duda jest mniejszym złem.
5 dni temu / M.
 
Pan prezydent Andrzej Duda do znudzenia odtwarza przebrzmiały przebój ze starej. trzeszczącej już płyty. Dzielnie mu w tym asystują: Jacek Kurski z "Nocnej Zmiany" i pani redaktor Holecka. Ludzie, czas na nowy szlagier, bo reelekcja wisi na włosku!!! I jeszcze jedno, szanowna TVP: gdzie w waszych programach byli pozostali kandydaci? Dzisiaj już dostrzegacie, ale nie konkretne osoby, ale procenty ich poparcia. Tak się nie robi, panie Kurski i pani Holecka, wyborcy to widzieli i słyszeli. Wy nie pomagacie prezydentowi Dudzie, wy do niego zrażacie.
5 dni temu / W-Sawa
 
BRAWO DUDA!
5 dni temu / ALAJ
 
Wyborcy Bosaka, w II turze nie głosujemy w ogóle! Dosyć okrągłego stołu. Duda = Trzaskowki.
5 dni temu / PiS = PO
 
Brawo Andrzej Duda!
5 dni temu / alo
 
Trzeba poprzeć świat wartości, a nie kulturę śmierci
5 dni temu / wierny
 
Czyli znow wybor dzuma czy cholera, a obie smiertelne!
5 dni temu / Trad
 
Źle... Wszystko po staremu
5 dni temu / Paweł K.
 
Prawda jest taka, że cała ta reżimowa telewizja wkurza ludzi, z jednej strony mamy tvn, którego nie da się oglądać, z drugiej tvp której też się nie da oglądać. Przez swoją stronniczość zniechęcili duża cześć społeczeństwa, tą która nie wie na kogo głosować. Dwa ataki na Konfederację, której zwolennicy też są zmęczeni ciągłym ostrzałem jaki idzie od strony PiS. Będzie ciężko Dudzie wygrać w drugiej turze.
5 dni temu / bjs
 
Co wy tu wypisujcie. Najważniejszy jest Bóg. A kto przestrzega jego nakazów tego Pan miłuje. Żaden z nich nie jest godzien rozwiązać rzemyków u stóp Pana. Pamiętaj wyborco że u Boga nie ma kalkulacji. Czy zaglosujac wyborco na jednego z nich pełnisz wolę Bożą? Pamiętaj zbawienie twojej duszy od tego zależy
5 dni temu / Jfk
 
Przez te jaja z wyborami zrobione przez PIS hipokryzja, brak logiki i łamanie prawa nie poszedłem w ogóle na pierwszą turę wyborów, aby dać PIS-owi do myślenia. W drugiej turze pójdę zagłosować na Dudę, boję się jednak, że idziemy w stronę państwa totalitarnego z cenzurą w mediach publicznych. Tak czy inaczej przyszłość rysuje się w czarnych barwach.
5 dni temu / MKs
 
Dla Katolikow i wszystkich którzy opowiadają się za rodziną, tradycyjnymi wartościami i godnością jest teraz już tylko jeden wybór. Za 2 tygodnie stańmy po stronie większego dobra
5 dni temu / Klasyk
 
aby wyborcy Bosaka poparli dudę? przeciez pis Konfederację ma za głównego wroga i jak wpuscił sld to telewizji, to konfederatów tepił do końca! dlaczego? a zgadnij koteczku!
5 dni temu / zgaduj zgadula
 
Wynik Trzaskowskiego nie przeraża, tego można się było spodziewać... Przeraża wynik Hołowni - taki jest polski katolicyzm!
5 dni temu / q
 
To już jest nudne, że w Polsce są tylko dwie partie.....
5 dni temu / Kasia
 
Witkowski ma więcej niż Piotrowski? Oto stan narodu.
5 dni temu / Aelia
 
Bosak powinien przetransferować swoje głosy na mniejsze zło w II turze...mimo że to może boleć.
5 dni temu / M.
 
Niespodzianek. Za dużo otwartych rachunków z sojusznikami, panowie. Trzeba płacić. W lipcu tez nie będzie niespodzianek.
5 dni temu / Nie ma
 
Glosujcie teraz na pana Dude. Znam ludzi, ktorzy lubia Platforme. W sercu złość. Az siw trzęsą, kiedy mowia o polityce.
5 dni temu / Second
 
Wynik Trzaskowskiego przeraża. Wyborcy Hołowni w większości pewnie na niego zagłosują. Trzeba się modlić żeby nie został prezydentem. Dobry wynik Bosaka, oby jego wyborcy poparli Dudę.
5 dni temu / kuba9131
 
skąd te dane ?
5 dni temu / ale
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.