DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2020 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wreszcie usłyszeliśmy deczko więcej o konfederacji mam nadzieje ze PiS się opamięta i zacznie traktowac ich chociaż tak jak traktował swoich niby wrogów czerwonych którym bardzo pomógł w wejściu z niebytu,są w PE i sejmie i uważam ze to ich największy sukces. A nie jak chcą abyśmy wierzyli ze to konfederacja ich zwalczała czysta 100%bzdura.
9 miesięcy temu / Kazimierz
 
@Druh Ryszard To wymień drogi panie tę choć jedną rewolucję, którą przeprowadzili młodzi ludzie. Francuską? Bolszewicką? Protestancką? Wszystkie te przypadki to żadna młodzież, a biedny miejski motłoch bez perspektyw, proletariusze, a więc ludzie który nie mieli nic prócz dzieci.
9 miesięcy temu / Robert
 
@Alan Miłość do PiS-u przysłania wszystko. Konfederacja pluła jadem na PiS? A może to PiS pluje jadem na Konfederację? Konfederacja wytykała PiS-owi jego FAKTYCZNE winy i zaniedbania. Przecież to PiS nie chce się z nikim dogadywać, a już zwłaszcza z Konfederacją. Mało to było wypowiedzi pisowców, że choćby rozmowy z Konfederacją są niemożliwe? PiS chce rządzić samodzielnie, żeby doić Rzeczpospolitą a nie się dogadywać żeby dobrze Polską gospodarować. PiS troszczy się o najbiedniejszych zabierając tym najbiedniejszym pieniądze i jeszcze na dodatek ich zadłużając. To ja dziękuję za taką opiekę. A najwięcej młodych ludzi zagłosowało na PiS. Faktycznie musieli być bardzo podatni na manipulacje. Widać jednak, że starsi są jeszcze bardziej na te manipulacje podatni.
9 miesięcy temu / Robert
 
@Alan Bo PiS jest największym wrogiem, bo to PiS rządzi Polską i ją niszczy, a nie LGBT. I jedną z wielu win jest promowanie LGBT właśnie. Promowanie, a nie tolerowanie, czy niemoc bo ogromne pieniądze idą z budżetu na lewackie organizacje.
9 miesięcy temu / Robert
 
@Second: Święte słowa. Ktokolwiek ma dobrą wolę był w stanie odczytać i zrozumieć zgodnie z intencją. Proszę nie przejmować się złośliwymi komentarzami.
9 miesięcy temu / kid
 
PiS niby taki prokatolicki, a przez 4 lata rządzenia nic nie zrobił z eutanazją eugeniczną. Czyli nie taki katolicki, za jakiego chciałby uchodzić. No i te jarmułki na głowach niektórych prominentnych działaczy PiS. Przypadek? Nie sądzę.
9 miesięcy temu / była zwolennic
 
@Jan czemu bredze?Opisz mi to.Druh Ryszard zgadzam się z Toba.Konfederacja tak sie wlasnie zaxhowije jakby tk PiS byl najwazniejszym wrogiem a nie np lbtg.Widzisz Jan nie masz argumentów to piszesz ze bredze. Hmm taki wpis świadczy o twej słabości polemicznej Jan.
9 miesięcy temu / Alan
 
p. Second: "ktokolwiek patrzy na kobiętę, tak aby JEJ POŻĄDAŁ".... jeśli nie potrafi pan patrzyć na kobietę bez pożądania, to pozostaje mi współczuć....
9 miesięcy temu / stasiu
 
@Badacz Tak, nie wolno odwracać się za obcymi paniami, nawet ladnymi paniami. Tak mówi Jezus Chrystus. Czytajcie Pismo Święte. Tu jest prawda. I ta "prawda was wyzwoli".
9 miesięcy temu / Second
 
@Alan bredzisz
9 miesięcy temu / Jan
 
Wczoraj krótko oglądałem studio wyborcze w TVP. Ale "wpadło" mi w oko zestawienie,jak i na kogo głosowały poszczególne grupy Polaków według wieku. Z zestawienia wynikało,że wśród najmłodszych wyborców zwyciężyła Konfederacja. Im wyższa "krzywa" wiekowa,tym procent poparcia spadał progresywnie. Jeśli ktoś potrafi używać samodzielnie rozumu,to niech robi z niego użytek. Tylko tytułem przypomnienia, od zawsze od kiedy ludzie się zorganizowali w społeczeństwa,demagodzy zbierali największe "żniwa" wśród najmłodszych,którzy byli wykorzystywani jako mięso armatnie we wszystkich rewolucjach - jak uczy historia. Czy to przypadek ? Odnoszę wrażenie,że dla Konfederacji największym wrogiem jest PiS i Zjednoczona Prawica a nie prawdziwi deprawatorzy Polaków,oraz łże elity w praktyce realizujące kompradorski kapitalizm w Polsce od porozumienia Okrągłego Stołu w roku 1989. Dopóki Konfederacja nie zmieni swej strategi a PiS dalej będzie dobrze rządzić,to Konfederacja jest bez szans
9 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Trzeba odnotować że PiSTVP ma w tej kampanii 3 prawomocne wyroki za łamanie prawa i kłamanie na szkodę Konfederacji. Gdyby postępowali uczciwie i dopuścili Konfederację do mediów publicznych wynik byłby ciekawszy.
9 miesięcy temu / Babinicz
 
@Robert, w takim razie z czym my idziemy do Maryi, do Chrystusa? Raczej jesteśmy narodem przeklętym, który mimo klęsk jakie go spotkały nie potrafi się nawrócić. Gdzie ma wyjść ta iskra z narodu? Prośba o wyjaśnienie.
9 miesięcy temu / Rocky
 
Gdyby Konfederacja tak bardo kochała Polskę to by tak nie plUla na PiS.Konfederacja prześcigala się z POKO w pluciu jadem na PiS,który notabene jest jedyną partia która troszczy się o najbiedniejszych.Konfederacja miała największe poparcie między 20-29 lat,więc to grupa najbardziej podatna na demagogie JKM.Gdyby Konfederacji tacy patriotyczni byli to by się z PiS em dogadywali dla Polski.A tu jest takie tupanie nie bo nie.No prawa strona podzielona JKM owi się udało.Większość elektoratu Konfederacji to będzietnę młode odoby które się bawią w "wielką politykę "Nie dziwię się bo też byłem kiedyś młody, ale wtedy wybory nie były tak ważne jak dziś. Wtedy kto by nie wygrał to i tak lipa.Dziś jest inaczej.Młodzi Konfederacji ideologicznie słuszność w was,ale patrzcie zdrowo rozsądkiem, nie tupcie noga,nie bo nie"Zróbcie to dla Polski bo lewactu na rękę wasze ostrzenie zębów na PiS.Idzcie z PiSem bo taki jest czas.W 1944 młodym tez w Warszawie coś wmowiono,tznowu wykorzystano.Myślcie młodzi
9 miesięcy temu / Alan
 
@Rocky W spisie w 2011 roku 91% Polaków zadeklarowało się jako katolicy, ale tylko 6% z nich uznaje całą naukę Kościoła.
9 miesięcy temu / Robert
 
@Rzeczywistosc: Czy na prawdę nie rozróżnia Pan/Pani przedmiotu krytyki Konfederacji i totalnej opozycji??? No litości! @klik: bardzo przepraszam, ale idąc Pana/Pani tokiem rozumowania, to skoro kryterium narodowe nie miało by być decydujące o prawach wyborczych, to co nam pozostaje? Kryterium geograficzne? Konsekwentnie wszyscy obcokrajowcy zatrzymujący się na terenie PL powinni mieć wtedy możliwość głosowania. No bzdura, nieprawdaż?
9 miesięcy temu / Brad
 
fałszywa @Rzeczywistosc: Gdyby Pis było tym za kogo się podaje, Konfederacja nie stawiałaby konstruktywnej krytyki. Bo PiS to wilki w owczej skórze. Tylko ludzie z klapkami na oczach i wacikami w uszach, kompletnie bez wyobraźni, twierdzą inaczej. No cóż, muszą przekonać się o tym na własnej skórze.
9 miesięcy temu / matrix
 
Macie informacje z listą kandydatów do sejmu od Konfederacji?
9 miesięcy temu / komi
 
Jeżeli ktoś mi powie, że Polska jest katolickim krajem to go normalnie wyśmieje. Z wyników wyborów śmiało można powiedzieć, że naród polski jest socjalistyczno-komunistycznym krajem. A zatem naród polski od wojny nic sie nie nawrócił. Nic nie zrozumiał. Nie wyciągnął wniosków. W pewnym sensie cieszę się. Za 4 lata nic tu nie bedzie z polskości.
9 miesięcy temu / Rocky
 
Czy ktos,oprocz kamerzystow telewizyjnych pokazujacych roznorakie reakcje w tym pelne zdziwienia i zszokowania uczestnikow imprezy mógłby okreslic czym byl wieczorny niedzielny JUBEL w warszawskiej Swiatyni Opatrznosci Bozej,zorganizowanej według anegdotki A.Fredry "Paweł i Gawel w jednym stali domu"...gdzie Najświętszy Sakrament niczym spokojny Pawel nie wadzil nikomu,zas Gawel najdziksze wyczynial swawole?
9 miesięcy temu / Stan
 
fensys , zapomniałeś dodać do totalnej koalicji jeszcze Konfederację- w pluciu na PiS idą ręka w rękę z PO
9 miesięcy temu / Rzeczywistosc
 
Tylko PiS !!!!!!!!!
9 miesięcy temu / wierny
 
nie powinno być tak że ludzie którzy od 40 lat mieszkają poza Polska układają nam życie
9 miesięcy temu / klik
 
wszystko przez to ze ciemni ludzie myślą o PIS jako o partii prawicowej ,zasłonili się Kościołem i są skutki
9 miesięcy temu / klik
 
Wnioski: Sprzedadzą nas Żydom, naściągają więcej Ukraińców. Jedyny pozytyw, ze 13-tu normalnych posłów będzie mogło sobie pokrzyczeć z mównicy sejmowej.
9 miesięcy temu / Leaf427
 
second: a dlaczego nie mozna obejrzeć się za obcą kobietą jak ładna??? ciekawa interpretacja Ewangelii
9 miesięcy temu / badacz
 
@second To może daj dobry przykład i zacznij to robić?
9 miesięcy temu / Robert
 
Patrzac na wybór Polaków dokonany w tych wyborach mogę powiedzieć jedno mówi się że opowiada się w Ameryce kawały o Polakach to nie są kawały to jest smutna prawda.
10 miesięcy temu / Apawlo
 
Bóg będzie czuwał nad wami i sprawi, że wrócicie do kraju waszych przodków. Rodz.48,21
10 miesięcy temu / ZbigS
 
Zamiast narzekać zacznijcie głosić Ewangelię. Wierzący nie zabije nienarodzonego ani nie obejrzy się za obcą kobietą.
10 miesięcy temu / Second
 
No i w ksenofobicznej i nietolerancyjnej Polsce zawsze miejsce dla przynajmniej jednego Niemca a w praworządnej i tolerancyjnej RFN Polacy takich przywilejów nie mają ;
10 miesięcy temu / michu
 
Mówiąc krótko, PiS przerżnęło te wybory.
10 miesięcy temu / fensys
 
Czyli przez następne 4 lata obrońcy rodziny i kultury łacińskiej będą pałowani na paradach równości przez policję, siedzieć po aresztach po 48h za protesty na manifestacjach LGBT, a w szkołach seksedukatorzy będą urządzali tęczowe piątki i obsceniczne ankiety. Będą płynąć dotacje dla filmów i spektakli które szczują na Polskę i Kościół Katolicki. Brawo wyborca polskojęzyczny. O ile ktokolwiek rzeczywiście ktoś te głosy liczy...
10 miesięcy temu / donald
 
Brawo PiS!
10 miesięcy temu / Tom
 
Konfederacja w Sejmie to najlepsza wiadomość dzisiejszego wieczoru!
10 miesięcy temu / Brad
 
Czyli będzie rządzić koalicja po+lewica+psl - tak obstawiam. PiS przegrał te wybory.
10 miesięcy temu / fensys
 
No to chroń nas Panie. Zostaliśmy sprzedani góralom. Rozdziobią nas kruki i wrony.
10 miesięcy temu / taki 1
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.