DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2019 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chcą się stać bogami mało tego oni już się uważają za bogów
4 miesiące temu / X
 
do M.... widzi, widzi ale widzą tylko zwykli ludzie, a rządzący - wcześniej z PO teraz z PIS- uważaja,że to teoria spiskowa. Wystarczy spojrzeć w niebo i okazuje się , że to nie żadna teoria a rzeczywistość. Dlaczego takie zagęszczenie dziwnych samolotów jest na Polskim niebie ? A skąd tyle chorób płuc, alergii, chorych na astmę itd. Jeśli nie odsuniemy masonów od władzy to nic się nie zmieni
4 miesiące temu / ann
 
Prawdziwie komunistyczne mega projekty na miarę zawracania rzek Syberii i wyłapywania wróbli w Chinach. Jak to się skończyło, chyba większość dobrze pamięta - źle! Największy hit to wyłapywanie CO2, a w zamian wypuszczanie ogromnych ilości SO2. Kto to wymyślił??? CO2 jest to gaz nietoksyczny, przyswajany przez rośliny i fitoplankton. W przeciwieństwie do niego SO2 to gaz silnie trujący w zetknięciu z wilgocią tworzący jeden z silniejszych kwasów - kwas siarkowy. Ktoś coś z tego rozumie???
4 miesiące temu / ???
 
Jeśli geoinżynieria byłaby czymś więcej njż fantazjowaniem, to od dawna byłaby stosowana.Z miesiąc temu sporą część USA dotknęła fala nadzwyczajnych mrozów, która na wiele dni sparaliżowała gospodarkę . Nikt nie był w stanie tego powstrzymać.Słabość człowieka wobec banalnej fali mrozów mocno kontrastuje z twierdzeniami wypowiadanych na szwajcarskiej konferencji. Rządy banków w świecie zachodnim doprowadziły do oderwania większości ludzi od rzeczywistości i do pozbawienia ich umiejętności racjonalnego myślenia w celu przejęcie ich majątku.Konferencja w Szwajcarii jest raczej wyrazem mnożenia kolejnych jałowych celów przed ogłupiałą większością przez kolejnych chętnych do dorabiania się na tworzeniu fikcyjnych potrzeb.Sądzę ,że tego będzie coraz więcej, a to oznacza całkowitą dysfunkcyjność ekonomii zachodniej. Tak wygląda wieża Babel i pomieszanie języków. Rządy komunistcznych kacyków w Chinach są oazą racjonalności i sensownosci w porównaniu z tym
4 miesiące temu / Mirek
 
Lichtenstein? Co to?
4 miesiące temu / Polak
 
Redaktorowi Michalkiewiczowi udało się ustalić o co chodzi w tej WALCE Z KLIMATEM , a mianowicie wybrani naukowcy opracowali wydajną metodę wychwytywanie cząstek ZŁOTA z POWIETRZA i teraz wprowadza się tą METODE , chodzi o robienie kasy nawet na klimacie.
4 miesiące temu / tom
 
Czy ci durnie zdają sobie sprawę jak gigantyczne ilości CO2 zostały uwięzione w pokładach skał węglanowych? Dawno, dawno temu, kiedy nawet psy nie szczekały o "takich naókofcah" bo nawet psów jeszcze nie było ten cały dwutlenek węgla fruwał sobie w atmosferze, był pochłaniany przez wodę morską i różne żyjątka w niej pływające zamieniały go w muszelki z których teraz mamy kredę, gips i wapno do budowy. Skąd więc im w tych łbach głupich "wykiełkował" nagle nadmiar CO2 w atmosferze i jakieś ocieplenie klimatu? Klimat na Ziemi jest zmienny, wielce prawdopodobne, że z cechami cykliczności i bywał w przeszłości już dużo gorętszy niż dzisiaj. Skąd więc te BREDNIE? No wiadomo... lukratywna nisza ekologiczna dla pasożytów i nierobów.
4 miesiące temu / agricola
 
To będą wyłapywać CO2 żeby go potem wypuszczać?
4 miesiące temu / nikto
 
Ale bełkot. Zlikwidowali jakiś szpital dla obłąkanych w tej Szwajcarii? Czy co?
4 miesiące temu / agricola
 
Ktoś tu się chce bawić w Pana Boga
4 miesiące temu / taak
 
Przecież geoinzynierie wprowadzono już wiele lat temu nikogo nie pytając o zgodę.. chemiczne smugi mamy na co dzień i nikt tego nie widzi ..
4 miesiące temu / M
 
Przynajmniej w końcu przyznają się do tego, że do woli zmieniają pogodę na całym świecie.
4 miesiące temu / Sal
 
Jest przecież oczywiste, że zaciemnianie słońca spowolni fotosyntezę i spowoduje wzrost udziału dwutlenku węgla w atmosferze. Nota bene dwutlenek węgla jest gazem cieplarnianym małoznacznym, jeśli idzie o jego występowanie w przyrodzie. Pierwszorzędnymj gazem cieplarnianym jest PARA WODNA.
4 miesiące temu / Rys
 
Na sprzedaży drogich wiatraczków już zarobili teraz wymyślają na czym zarobić więcej. Lepiej zostawić te pieniądze ludziom potrzebującym ich do godnego życia.
4 miesiące temu / Obywatel
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.