Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   MAJA   2020 r.

Bł. Lanfranka z Bec
 
 
 
 

Wszystko co musisz wiedzieć o sprawie abpa Vigano [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Sprawę ks. abpa Carla Marii Vigano i jego Świadectwa przybliża w programie „Ja, katolik” redaktor naczelny PCh24 Krystian Kratiuk.  

  

Miniatura: Abp Vigano. Fot. Reuters/Forum

 

  


DATA: 2019-08-13 20:20:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jestem wysoce zmartwiony obecną sytuacją w kościele jednakże od katolickiej redakcji oczekuję przede wszystkim nawoływania do modlitwy i pokuty za Kościół Święty. Apeluję do redaktorów o większy obiektywizm i nie zakładanie z góry złej woli papieża Franciszka. Papież odniósł się już do tematu, czekam na decyzje. Klerykalizm, o którym już kiedyś szanowny redaktor wspominał, jest tu użyty w znacznie innym kontekście.. Shalom!
ponad 1 rok temu / Neokatechumen
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 140 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.