DZIŚ JEST:   16   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jadwigi Śląskiej
Św. Gerarda Majelli
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


chcielibyscie patafiany cirpiec...no to cierpcie w czasie waszych "gremialnych " marszow....tylko idioci moga sie nabrac na wasza schizofrenie..
ponad 2 lata temu / hahahaha
 
moja opinia jest taka niech oni sobie demonstruja ile tylko chca wiadomo o co chodzi bo to jest dziadostwo nie powinno sie o nich pisac i ich pokazywac gdziekolwiek w internecie czy w telewizji
ponad 2 lata temu / dewz
 
Zyli na koszt Polaków, dlatego jest tak ogromne zadłużenie. Teraz chcą więcej opierunek i wikt- Kodomici my wiemy, łatwiej być niewolnikiem niż człowiekiem wolnym.
ponad 2 lata temu / Sza
 
Mądrzy ludzie mówili,że Kukiz i PiS nie powinien podejmować się władzy, bo rozkład Polski pod każdym względem jest ogromny. Długi, wieloletnie umowy,rozgrabiony majątek, ustawy, mentalność, nawyki pozostały - jest łatwo zmienić??? Każdy jest "żołnierzem", jezeli chce by dzieci, wnuki mogły bez znajomości dostac pracę bez układów, przedsiębiorca Polski nie miał postawionego zakładu obok jego firmy, sklepu hipermarketu jak za czasów PO ..
ponad 2 lata temu / Viktor
 
Czy rozliczenie wrogów narodu i państwa jest złem? Złem jest niewykonanie tego obowiązku. Złem jest też wykorzystywanie tej władzy przeciw narodowi. Jest nim kolaboracja z wrogiem, oszustwa medialne, tchórzostwo.
ponad 2 lata temu / desa
 
@Anna "PIS jeszcze nikomu niczego złego nie zrobił." Poczekajmy aż przyjdzie czas spłaty zaciągniętych pożyczek na swoje "populistyczne" rozgrywki. Teraz karmią i głaszczą tych głosujących a następne pokolenia będą wyć i szukać jak tu wyjechać by zarobić i zatrzymać przy sobie jak najwięcej.
ponad 2 lata temu / Krzysiek
 
Dymali Was, dymają i będą Was dymać więksi od Was dopóki marzeniem każdego z Was jest wydymać mniejszego od siebie i dzielić nie swoje.
ponad 2 lata temu / agricola
 
Artykuł przedstawia jedynie punkt widzenia popłuczyn Kiszczaka i Kuronia. To i tylko to. Nie chodzi o PiS z ich zaletami i wadami. Trafnie ocenia ich Małgorzata Todd w tekście Ubeckie żądania :"Póki nie obowiązywała poprawność polityczna, kłamstwo było postrzegane jako coś nagannego, czego należało się wstydzić. Ale ?nowoczesnemu człowiekowi? udało się już wmówić, że w kłamstwie nie ma nic zdrożnego, podobnie jak w kradzieży, czy nawet morderstwie, zwłaszcza takim ?zgodnym z prawem?. Ubecy mają czelność manifestować swoje żądania do przywilejów! Uzasadniają to prosto: skoro nie potraficie wpakować nas do więzień, to byliśmy i jesteśmy lepsi od was i musicie nas sowicie wynagradzać! Według nich, to prawica zakłamuje historię PRL-u twierdzeniem, jakoby był to czas zniewolenia i obcego panowania. A przecież był to okres prosperity resortowych klanów, które przy okrągłym stole zapewniły sobie nietykalność." PiS to nie prawica, ale zamilczmy, nie o to tu chodzi.
ponad 2 lata temu / re Zona
 
Warto obserwować V kolumnę. Janczarskie rodziny wyrosłe na ślepej wierze w żydokomunę zaklętą w kibuc izraelski i bolszewię sowiecką która się wysforowała na rosyjskiej krwi. Są w stanie służyć każdemu byle przeciw Polsce i Tradycji katolickiej.Miecz Świętego Piotra w katedrze poznańskiej poruszył się.
ponad 2 lata temu / Leo
 
Jak widać dla redakcji jak ktoś nie kocha PiS to nie kocha Polski i nie jest chrześcijaninem. Bardzo nowatorskie... i bluźniercze.
ponad 2 lata temu / Zona
 
8 lat rządzili podnieśli wiek kobietom jak niewolnicom o 7 lat! Zero socjalu tylko drogi i infrastuktura za kase z ue. Ogólnie nic ludziom nie dali, dużo zabrali. PO teraz zgrywa bohaterow. Wolność jest, ale ludzie dają sie omamić.Zobaczcie na feministki. Czemu nie maszerowały z parasolem za Tuska? Przecież aborcja była zakazana w wiekszości przypadków, tak jak teraz. To są preteksty sprzedawczyków, żeby na grzbietach naiwniaków powrócić do władzy. PO po stolicy otwartym autobusem jak mistrzowie, tymczasem to zwykli oszuści.
ponad 2 lata temu / Michu.
 
A miało być tak dobrze.PiS miał dbać o dobro wszystkich polaków.A tu tulu niezadowolonych.Jakoś nasz wódz i dobrodziej traci zwolenników.Coraz trudniej udowodnić swoją sluszność.
ponad 2 lata temu / NN
 
Podlasie latem jest najcieplejsze w Polsce, a mieszka sie tu lepiej niż gdzie indziej w naszym kraju!
ponad 2 lata temu / Jan
 
PIS jeszcze nikomu niczego złego nie zrobił. Owszem, zdobył się na audyt w ministerstwach ale wniosków już bał się wyciągnąć. Tym sposobem ciągle jest Wy nie ruszacie naszych,a my waszych!
ponad 2 lata temu / Anna
 
antypisowska schozofrenia, nieuleczalna choroba...co innego TW, oficerowie prowadzacy, wykonawcy, klamcy, potomkowie zbrodniarzy, zdrajcy, "sluzby" (komu?) oni wiedza po co ida..a reszta to chorzy
ponad 2 lata temu / norik
 
I jak na autorytety przystało ,dziś,w rocznicę objęcia stanowiska ojca narodów przez stalina,maszerują i śpiewają.
ponad 2 lata temu / za Sakiewiczem
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.