DZIŚ JEST:   19   LUTY   2020 r.

Św. Konrada z Piacency
 
 
 
 

„Wszystkich nas nie zamkniecie”? A jednak...

„Wszystkich nas nie zamkniecie”? A jednak...
Bartlomiej Kudowicz/FORUM

Organizatorzy legalnej manifestacji „Wszystkich nas nie zamkniecie” muszą się stawić na policję. Zostaną przesłuchani w sprawie popełnienia przestępstwa z art. 232 kodeksu karnego: „Kto przemocą lub groźbą bezprawną wywiera wpływ na czynności urzędowe sądu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.


Uczestnicy wrocławskiej manifestacji początkiem czerwca wyrażali sprzeciw wobec kar nałożonych na osoby protestujące przeciwko wykładowi majora-profesora Baumana. Sąd skazał uczestników na 30 bądź 20 dni aresztu oraz wysokie grzywny. W proteście udział wzięło pond 2 tysiące osób.


Teraz organizatorzy manifestacji sami musza się stawić na policję. Na razie zostali wezwani w charakterze świadków, ich sytuacja może się zmienić. Policja prowadzi dochodzie dot. wpływania przemocą lub bezprawną groźbą na czynności… sądu.


Jak ustalił serwis niezalezna.pl, na policji 13 sierpnia stawić się mają Michał Wlazło ze Stowarzyszenia Koliber, Mikołaj Kamiński z Młodzieży Wszechpolskiej i Bożena Zielińska (WKS Śląsk).Źródło: niezalezna.pl

mat


DATA: 2014-07-31 15:37
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

???
ponad 5 lat temu / ja
 
Trzeba zacząć sporządzać listę więźniów politycznych w Judeopolonii, żeby nikogo nie przeoczyć !Oni niedługo będą tworzyć elitę narodu polskiego.
ponad 5 lat temu / przezorny
 
Niech się zgłoszą wszyscy członkowie Kolibra , MW ,kibice itd.Będzie tego ponad 100 tys.Zostaną z pewnością przegonieni bo to spowodowałoby paraliż policji.Już Zagłoba mawiał-"Kupą mości panowie kupą..."
ponad 5 lat temu / cynik
 
Taka wykładnia prawa oznacza koniec państwa demokratycznego a początek dyktatury "jedynie słusznych poglądów "... brr...
ponad 5 lat temu / moim zdaniem
 
To przechodzi ludzkie pojęcie! Układ zaczyna znowu warczeć...
ponad 5 lat temu / Czytelnik
 
I tak musi być. Kto się łudzi, że obecna władza podda się bez walki jest głupi. Np. taki Piłsudzki musiał walczyć w ukryciu i biedzie wiele lat. Jemu się udało. Ale ilu było takich co nie przeżyło albo zrezygnowali? Trzeba być twardym jak się chce walczyć.
ponad 5 lat temu / Tomasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.