Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Trwa bitwa o rodzinę. Barbara Nowak, Krzysztof Bosak, Paweł Ozdoba na Marszu dla Życia i Rodziny


Odtwórz w YouTube
 

Reportaż wideo z XV Marszu dla Życia i Rodziny. W niedzielę 20 września 2020 roku przeszedł on ulicami stolicy. Liczni uczestnicy reprezentowali wszystkie pokolenia. Po raz pierwszy wziął udział w tym wydarzeniu urzędujący Prezydent RP. Od Placu Zamkowego do kościoła pod wezwaniem Świętego Krzyża przy Krakowskim Przedmieściu przemaszerowali w barwnej manifestacji obrońcy tradycyjnych, podstawowych wartości naszej cywilizacji, w tym najbardziej zainteresowani, czyli rodziny. Nie zabrakło duchownych, parlamentarzystów i innych osób zaangażowanych w nasze życie społeczne.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-07 14:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ N to niech jeszcze nie demoralizują dzieci i nie wprowadzają szkodliwych ideologii do szkół.
1 miesiąc temu / Polka
 
metoda "na oblężoną twierdzę'
1 miesiąc temu / do N
 
Tylko Ruch Narodowy jest jedndnoznaczny i potępia zabijanie dzieci nienarodzonych
1 miesiąc temu / Grabowski
 
Krzysztof Bosak na takim marszu? chyba zapomniał o swojej porażce wyborczej i na kogo wskazywał w 2 turze. Mówił, że na pewno nie zagłosuje pa PAD mając do wyboru Rafała LBGT Trzaskowskiefo opowiedział się jednoznacznie. Organizatorzy powinni zabronić mu uczestnictwa w marszu, a PCh24 nie powinna go lansować ale portal len sprzyja wschodniej konfederacji.
1 miesiąc temu / R
 
Tylko, że nikt nie atakuje rodziny? Ktoś potępia zakładanie rodzin? Ktoś tego zakazuje? Nie spotkałem się z czymś takim. A osoby homoseksualne i tak nie założą heteroseksualnych rodzin.
1 miesiąc temu / N
 
Szkoda, że p. Prezydent Duda nie broni życia nienarodzonych oraz praw rodziny w polskim parlamencie. Brak jest z jego strony konkretnych czynów w postaci prezydenckich veto lub inicjatyw ustawodawczych. Panie Prezydencie do dzieła! Przejść się w Marszu, nawet tak zacnym, to za mało, jak na prezydenta RP!
1 miesiąc temu / Spodniesia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 161 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.