Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   05   GRUDNIA   2020 r.

Pierwsza Sobota
Św. Saby Jerozolimskiego
Bł. Filipa Rinaldiego
 
 
 
 

Wrogowie Kościoła Jej nienawidzą. My nazywamy Ją Matką i Królową [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Polska pobożność oparta jest na kulcie maryjnym. Wrogowie katolików wiedzą, że aby wyrwać z nas wiarę w Pana Jezusa, trzeba zerwać te nici łączące nas z Matką Boga. Dlatego Ją atakują. Z Bogusławem Bajorem, redaktorem naczelnym "Przymierza z Maryją" rozmawia Łukasz Karpiel.


DATA: 2019-08-13 19:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Przenieśmy fundowanie kk na tych, co deklarują się jako katolicy. Ciekawym, jak długo "pociągną", zarówno katolicy, jak i ich kk...
ponad 1 rok temu / Lectronamo
 
Brak słów.
ponad 1 rok temu / elwe
 
Polska powinna prawdziwie intronizować Chrystusa, przywrócić dawne polskie godło -czyli orła w zamkniętej koronie z krzyżem, za to bez pięcioramiennych gwiazdek na skrzydłach - oraz "Bogurodzicę" jako hymn państwowy. Ustrój monarchiczny też by się przydał - Konfederacjo, do dzieła!
ponad 1 rok temu / Marcin
 
Kocham NMP tak bardzo ,ze zadne komentarze tego nie zmienia.
ponad 1 rok temu / Grazyna
 
...czcij zatem ojca swego i matke swoja - V przykazanie. Bogu natomiast wszelka chwala i moc sie naleza; albowiem Twoje jest Krolestwo i chala, i moc na wieki wiekow. Nich sie tak stanie.
ponad 1 rok temu / mee...
 
Jana 19, 25 A obok krzyża Jezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. 26 Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: ?Niewiasto, oto syn Twój?. 27 Następnie rzekł do ucznia: ?Oto Matka twoja?. i od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie.
ponad 1 rok temu / mee...
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 121 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.