Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

wRealu24 zablokowane! Marcin Rola ostrzega przed totalną cenzurą


Odtwórz w YouTube
 

Przestrzeń wolności w Polsce gwałtownie się kurczy. YouTube kolejny raz cenzuruje niezależną telewizję, tylko po to, by nie dopuścić do nagłaśniania prawdy o pandemii Covid-19. O postępującej cenzurze i innych problemach z wolnością w naszym kraju mówił Marcin Rola w rozmowie z Pawłem Chmielewskim.


DATA: 2020-10-07 14:00:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Polecam serwis filmowy VidLii.
4 miesiące temu / Polak katolik
 
@Jack Holborn. Jasne, że jest opiniotwórczy, więc może to już ten czas, aby to zmienić. Virus to ściema i ci co myślą to wiedzą. Reszta to bezmózga biomasa, takie owce prowadzine na rzeź. Nic na to nie poradzimy. Odmóżdżenie postępuje. Można się tylko za nich modlić. @Lfg. Zmień telewizor ; Telewizor to diabeł w pudełku. Powtarzam to 20 lat.
4 miesiące temu / szkielet
 
Bitchute - to może być alternatywa.
4 miesiące temu / DEK
 
U mnie na pilocie jest przycisk youtube i netflix. Niestety mam ocenzurowany system toshiba bez sklepu z dowolnymi apkami. to tyle szkielecie
4 miesiące temu / Lfg
 
@szkielet - chodzi o to, że jutub jest jednym z głównych światowych czynników opiniotwórczych, stanowi czołówkę strażników politycznej poprawności, toteż skoro próbuje zamykać wolne słowo w temacie koronawirusa, to muszą się pojawić pytania, czy aby ten koronawirus to aby jakaś globalna ściema.
4 miesiące temu / Jack_Holborn
 
Wszyscy się uczepili tego jutuba. Ludzie, przecież są inne portale. Dostęp do nich jest dokładnie TAKI SAM.
4 miesiące temu / szkielet
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.