DZIŚ JEST:   27   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Frumencjusza z Aksum
Św. Sabiny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wytyczne Organizacji Narodów Zniewolonych i Europejskiej Partii Komunistycznej. Jak najszybciej zadłużyć i oddać pod zarząd komisaryczny Gangsterskiego Banku Światowego.
6 dni temu / Robi1
 
do tych ogłoszeń na drzwiach kościołów trzeba dopisywać cytat z Ewangelii św Jana J.1011-15 "11 Ja jestem dobrym pasterzem. Dobry pasterz daje życie swoje za owce. 12 Najemnik zaś i ten, kto nie jest pasterzem, którego owce nie są własnością, widząc nadchodzącego wilka, opuszcza owce i ucieka, a wilk je porywa i rozprasza; 13 dlatego, że jest najemnikiem i nie zależy mu na owcach. 14 Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, a moje Mnie znają, 15 podobnie jak Mnie zna Ojciec, a Ja znam Ojca. Życie moje oddaję za owce." - może część księży się opamięta
10 dni temu / Tom
 
Rzady kierowal sie na ten temat slupkami popularnosci wsrod biskupow. Opor ZADEN.
10 dni temu / antyDEMONkrata
 
Decyzja podjęta - nie daję na tacę. Do czasu, gdy potulna bezobjawowa hierarchia Kościoła obudzi się i zacznie wzywać rząd do opamiętania się, a nie do ulegania jego absurdalnym i szkodliwym duchowo zaleceniom.
11 dni temu / Gryf
 
A może zamiast tak osądzać w sprawie limitów, czy komunii św. na rękę, to PCH zorganizowało by akcję: "Jesteś młody, zmień "wartę" w swoim kościele, pójdź zamiast babci".
11 dni temu / Kowalski
 
Przecież gdyby się KEP nie zgodził to żadnych limitów w kościele by nie było, bo władza państwowa nie może ingerować w sprawy Kościoła. Krzyczą wszyscy żeby Kościół nie mieszał się do polityki, to KEP nie powinien pozwolić politykom mieszać się do Kościoła. A co do świąt to więcej niż pewne że słudzy szatana-masoni zrobią wszystko żeby uniemożliwić katolikom udział we Mszy Świętej.
11 dni temu / Polka
 
No to proboszczowie zamiast 4 czy 5 mszy sw.w niedziele robcie np 8 i moze nie bedziemy stac w krzakach albo ogladac tv-mszy.
11 dni temu / hm
 
@AUTOR, no prosze w POLSCE jest "katolicki rzad i katolicki KEP" prawda?
11 dni temu / Jara
 
W przyszłości nasze dzieci beda sie o nas uczyc na historii ze bylismy pokoleniem dotknietym pandemią z ta roznica w porownaniu z np hiszpańską ze polowa populacji wierzyla w jej istnienie a druga nie. Gdyby nas dotknela hiszpanka nie potrzeba by naglasniac w mediach o obostrzeniach albo demonstracyjnych zakazen celebrytow po to aby pokazac -wmowic ze zagrozenie faktycznie jest.
11 dni temu / Jan
 
Trzeba to zapamiętać biskupom przy okazji składek. Moze to ich zreflektuje jeśli "sumienie" każe zostawić wiernych samym sobie. Nie rzucim Chryste świątyń Twych!!! Tak nam dopomóż Bóg!!! Słyszeliście,aby to ostatnio śpiewano?
11 dni temu / Wierny
 
Tę zasadę świetnie oddaje przypowieść: Diabeł odwiedza ziemię i podgląda ludzi,m.in. widzi śpiących na poduchach. Gdy zmęczony rozejrzał się gdzie by tu odpocząć, zobaczył pióro ptasie położył je na kamień i głowę na pióro, i tak zasnął. Po przebudzeniu jęczał, jacy ci ludzie są głupi że tak śpią . . . Rząd RP to taki właśnie wnikliwy diabełek! Tak się ma pióro do poduszki, jak to co oni robią do walki o ZDROWIE NARODU, co sprytnie nazywają walką o życie , czyli jak komuniści walczyli o pokój . . . Skutki już nasi prapra ojcowie poczuli na swych plecach, a my wciąż jak dzieci we mgle, w maseczkach CO2,sprajach trujących bardziej nas aniżeli mikroby, sumiennie rujnujących swe własne środowisko społeczne pod rygorem troski o samych siebie! Obraz nędzy i rozpaczy, delirium maximum w pełnym galopie!
11 dni temu / AndrzejBR
 
Krzywa zakażeń poszybuje w górę VW grudniu tak aby Boże Narodzenie odbyło się bez udziału wiernych.czyli że znowu będę świętować w krzakach obok kościoła....
11 dni temu / Katarzyna
 
bo kaczynski morawiecki i reszta w sojuszu z tzw opozycja to wspolne ramie diabla ktory w tych czasach przystapil do wielkiej wojny zatemto sa najprosciej powiedziec ludzie opetani i jako tacy wydaja w Polsce i w swiecie takie polecenia zreszta podobny kierunek mieli uzniowie piekla np Stalin i Hitler i ci z rewolcji francuskiej Robezpier i Tudory angielscy i mozna wyliczac i wyliczac ale jest pewnik ze z Bogiem nikt nie wygral i nie wygra a koniec tych sil i calej slzby diabla jest jeden PIEKLO.
11 dni temu / zbigniew
 
Po święcie Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia represje będą wycofywane ,bo trzeba pojechać na narty i karnawał a lud może się burzyć.Kolejna fala represji na wiosne przypadkowo w czasie Wielkanocy.A jeżeli chodzi o logike to jest to logika bolszewickiej rewolucji.
11 dni temu / Andrzej.
 
"Miejmy jednak nadzieję, że rząd nie jest gotów pozbawić katolików kolejnych świąt." - Nie bądźmy naiwni, proszę. Rząd już dał nam wystarczająco dowodów co do swojego stosunku do nas, obywateli, i stosunku do Kościoła. I nie spocznie, dopóki miejsca Najświętszego Sakramentu nie zajmie Koronawirus. Proszę przeczytać sobie ostatnią z ksiąg "Opowieści z Narni".
11 dni temu / Republikanin
 
Wytyczne są takie, że sklepy wielkopowierzchniowe będą pękać w szwach a w kościołach o tej samej powierzchni ma być pusto. Tak było na wiosnę, tak ma być teraz.
11 dni temu / GOSC
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.