DZIŚ JEST:   15   SIERPNIA   2020 r.

Wniebowzięcie NMP
Św. Tarsycjusza, męczennika
Św. Alfreda, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Św. Ignacy przyjdź z pomocą. Dla tego niemca to nie problem, ponieważ on nie wie czym jest Komunia Święta w Kk. Podważa istotę Eucharystii !!!
7 miesięcy temu / Gok
 
Luteranka Vassula chodzi na Msze, komunikuje, choć zyje w 2 małżeństwie. Jej pisma KK oficjalnie ogłosił osobistymi refleksjami - poprzez kard Ratzingera. Ale są tacy, którym to nie przeszkadza. Przykre.
7 miesięcy temu / AK
 
Jak się mówi tylko o 'wieczerzy Pańskiej" i zamienia Ołtarze na stoły, to nic dziwnego, że przy tych stołach i na tej wieczerzy nikomu nie można odmówić "posiłku".
7 miesięcy temu / tradycja
 
Uroczysty posiłek może jeść u siebie w mieszkaniu ze swoimi gośćmi. Przecież to protestantyzm.
7 miesięcy temu / L
 
Żeby to chodziło tylko o niemieckich duchownych! Toć to polscy kapłani zainstalowani przy misjach katolickich bez żenady udzielają Komunii świętej protestantom. tak, tak, destrukcja nie zna narodowości.
7 miesięcy temu / Anka
 
Czy niemiaszki i inni heretycy nie mogą po prostu opuścić Kościoła Katolickiego..nauka Chrystusa jest niezmienna!!!Niebo i ziemia przemina,ale moje slowa nie przemina!!!
7 miesięcy temu / artiols
 
Zamiast komentarza już samo nazwisko daje cały obraz tego osobnika: WUCHER-lichwa, zdzierstwo,spekulanctwo A pfenig to dawny niemiecki GROSZ - czyli Pan spekulanckigrosik, albo lichwiarskigrosik daje popis rozwalnia KK na zasadzie masońskiej, bo niby skąd u niego ta cała WPŁYWOWOŚĆ?!
7 miesięcy temu / AndrzejBR
 
Ojciec "Fałszywy Fenig" doznał zawrotu głowy od uczoności, jak niejeden z jego konfratrów. A może tak dokonać lustracji tego zakonu: kto wierzy, a kto nie.
7 miesięcy temu / Zbigniew
 
Miedzy innymi dlatego zapobiegawczo zaden jezuita nie powinien rowniez ubiegac sie o tron Piotrowy przy juz chyba niestety wrodzonych sklonnosciach do herezji w tym towarzystwie.
7 miesięcy temu / Nick
 
gremanie, niemcy, siali przez wieki zniszczenie w Europie, Ciągłe wojny grabieże,gwałty. W kościele też rozrabiali, LUTER i protestantyzm, teraz znowu dziwactwa przeciwko Jezusowi Chr. Dobrze mówił po II Wś Winston Churchill, Niemcy trzeba bombardowac co 50 lat wtedy zjamują sie odbudową swojego kraju a innym narodom w Europie żyje sie spokojnie
7 miesięcy temu / retro
 
A czy Protestanci wierza w obecnosc Chrystusa w Eucharystii i przyjmuja nauke Kosciola w tej kwestii?
7 miesięcy temu / ahcelk
 
Kto modli się z heretykami, sam staje się heretykiem.
7 miesięcy temu / A.G.
 
Biblia : Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej.Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało Pańskie, wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło.
7 miesięcy temu / janka
 
Wucherpfennig... lichwiarski grosz. I jak tu czasem nie uwierzyć, że nazwa determinuje los?
7 miesięcy temu / jj
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.