DZIŚ JEST:   29   MAJA   2020 r.

Św. Urszuli Ledóchowskiej
Św. Andrzeja z Chio
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Płaczecie, że wolność słowa jest ograniczana, a sami na nią nie pozwalacie, umieszczając regulamin forum, żeby ktoś przypadkiem nie uraził waszych poglądów.
ponad 2 lata temu / Qwerty
 
Nie było Brauna w TVPinfo, mimo wcześniejszych zapowiedzi i zaproszenia. "Media narodowe" współuczestniczą w rozpętywaniu III WŚ. Wolność słowa-wolne żarty dotyczą już także Polski.
ponad 3 lata temu / tut
 
Jezus Chrystus pasuje do wymienionego wczesniej grona "myslicieli" jak piesc do nosa...
ponad 3 lata temu / Ar
 
Potwierdzam, od kilku dni wszystkie filmy z wypowiedziami G.Brauna o zagrożeniu Polski ze strony USA są usuwane. Gdyby to był nonsens, nie znikałyby. Narodzie trwaj w niewiedzy...
ponad 3 lata temu / zs
 
"Ekstremistą" w lewackim znaczeniu, ponieważ nawołuje do zachowania pokoju i nie chce wojny w Polsce, jest zwalczany przez żydów i ich kolaborantów Grzegorz Braun. Kolejne nagranie z jego wypowiedzią zostało w nocy usunięte przez zwolenników USA, Izraela i żydowskiej obecnie Ukrainy. Wszyscy w niedługim czasie będziemy ekstremistami, bo ośmielamy się wołać o Prawdę. O ile oczywiście nie przystąpimy do "kościoła" antychrysta.
ponad 3 lata temu / judeopolonia?
 
"...względem wszystkich ekstremistów, również tych, którzy nie odwołują się do przemocy." A to jest jakiś ekstremista, który nie odwołuje się do przemocy? Jeśli przyjmujemy tak szerokie i niejednoznaczne określenia, to każdego można nazwać ekstremistą i "podjąć działania".
ponad 3 lata temu / x
 
"największych myślicieli naszych dziejów, takich jak Rousseau, Hegel, Marks czy Darwin " Marks to idiota i kłamca , a ten kto twierdzi inaczej też jest jest idiotą.
ponad 3 lata temu / Bayard
 
Jacy ci terroryści niezwykle wygodni dla neomarksistów, pod pretekstem zagrożenia można dzisiaj przeforsować niemal wszystko. Nie dziwi, że ściągają ich całymi tysiącami - im więcej tym dla oszalałych czerwonych lepiej.
ponad 3 lata temu / abc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.