DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ja wolałbym żeby minister był chociaż bezstronny i pełnił rolę mediatora w przypadku takich problemów jak ostatnio zwolnienia profesorów. Bo ci profesorowie kładą się teraz Rejtanem. Tego dotyczy w zasadzie to o czym jest mowa. Rozwiązaniem jest przynajmniej wyrównanie różnic między lewicą a prawica i tego bym chciał od prawicy. Niezależnie kto się za nią uważa.
7 miesięcy temu / mb
 
@rndm1234 - tak ale płacą za nie tylko ci, którzy chcą, a nie wszyscy jak leci...w Polsce jesteś zmuszony i płacisz czy chcesz czy nie na zabawę w "naukowca"...to robi różnicę. Ja niech chcę aby, tak jak teraz, moje pieniądze szły na gender, invitro, aborcję...
8 miesięcy temu / pytanie
 
Pana Gowin ma rację,trzeba prowadzić naukowe badania na uczelniach nad rozwojem nowych idei interesujących polskie społeczeństwo.
8 miesięcy temu / nn
 
Ech, nie mogę patrzeć na tego człowieka. Nie wiem, co on robi w PIS i dlaczego Kaczyński go trzyma.
8 miesięcy temu / Marcia
 
@rndm :Dnormalne studia w US of A :D owszem kosztują, lecz papier profesora od gender można mieć korespondencyjnie w kilka tygodni za 500$, mało tego, możesz się nawet w sądzie przedstawić jako profesor i możesz występować jako ekspert:D
8 miesięcy temu / szpulas11
 
Gibała Gowin gender?
8 miesięcy temu / MY
 
@pytanie w USA studia kosztują ciężkie pieniądze, a jakoś nie spowodowało to zamknięcia tego typu kierunków z powodu braku chętnych.
8 miesięcy temu / rndm1234
 
Nic dodać, nic ująć. Gowin na aut !
8 miesięcy temu / grimm
 
Gowin żałosne dziecko PRL-u ,przykre.
8 miesięcy temu / wyborca
 
Jeszcze kurz po wyborach nie zdążył opaść, za to maski już opadają. Czekam na to, co mają teraz do powiedzenia katoliccy publicyści, którzy tak ochoczo włączyli się w przedwyborczą agitację na rzecz PiS i zjednoczonej łże-prawicy.
8 miesięcy temu / Ruben
 
@Gender srender: PiS nigdy nie był, nie jest i nie będzie prawicą. Im szybciej Polacy to zrozumieją, tym lepiej. Niestety, na razie wygląda na to, że coraz więcej naszych rodaków przestaje to rozumieć i dostrzegać.
8 miesięcy temu / Republikanin
 
a gdyby studia były płatne i nie dotowane przez pańastwo kto by wysłał swoje dzieci na taką "naukę" płacąc za to??? co mogliby zrobić "ci naukowcy" odcięci od naszch pieniędzy ? kto wogóle by finansował tego typu gusła? prawda jest taka, że my to finansujemy i szkoda wysłuchiwać bzdur na teamt "wolności słowa/wolności badań naukowych" - jak chcę niech badają ale płacą za to samemu....
8 miesięcy temu / pytanie
 
Czyli teologia to także nie jest nauka
8 miesięcy temu / Grzegorz
 
Kazimierz- Ja też jestem szczęśliwy że nie głosowałem na Konfederację...ze względu na takich miłośników kgbisty Putina jak Korwin Mikke . Na pamięć milionów polskich ofiar rosyjskiego imperializmu nie jesteś " pisiorem" ale POtworem napewno
8 miesięcy temu / Darius
 
Jak Gowin dalej będzie ministrem i wicepremierem, to będzie wymowne w kontekście tego, czy PiS jest prawicą czy nie
8 miesięcy temu / Gender srender
 
Ideolodzy gender wmawiają nam że człowiek sam określa swoje preferencje seksualne. A może należy najpierw sprawdzić dlaczego dzieci chcą zmienić swoją płeć i np. mała Ania chce aby ją nazywać Bartusiem? Jakieś powody może nawet traumatyczne, mogły to spowodować. Może być to np. jak w tym kawale o rodzeństwie, gdzie siostra proponuje bratu zabawę, choć pobawimy się w dom, ja będę mamą a ty tatą. Brat się namyśla a po chwili mówi: nie nie chcę, wolę być psem. Mama słyszy tę rozmowę i zastanawia się dlaczego jej syn chce być psem. Podchodzi do chłopca i zadaje mu pytanie, dlaczego woli być psem, skoro jest człowiekiem. Malec odpowiada: bo ty tatusia ciągle gonisz do roboty, albo musi iść do pracy, a jak z pracy wróci to ciągle mu dajesz nową i nową robotę, a pies leży przed telewizorem i ogląda filmy. Może więc problem ten leży zupełnie gdzie indziej, niż wmawiają nam ci ideolodzy :-
8 miesięcy temu / taki 1
 
Jestem szczęśliwym człowiekiem bo,w wyborach do sejmu nie głosowałem na PIS ,właśnie ze względu na takich ludzi w PIS jak P Gowin ,Glinski,Czaputowicz,Emilewicz,i wielu innych UW ,i dziś juz wiem,ze mój głos nie został stracony jak zapowiadał PIS ,ze kto zagłosuje na konfederacje ja to właśnie zrobiłem i mowię szczerze jestem z tego powodu dumny. Cieszę się ze są w sejmie,i myśle czego im życzę ze bedą rośli w sile. Juz od dobrej zmiany nie jestem pisiorem.
8 miesięcy temu / Kazimierz
 
Czy prawicowe media mogłyby stworzyć czarni listę wszystkich wydziałów uniwersyteckich, które prowadzą gender studies oraz wykaz przedmiotów, których tam się naucza? Jako ostrzeżenie dla kandydatów navstudia i ich rodziców?
8 miesięcy temu / Malwina
 
Skoro takie "autorytety" jak p. Gowin jako głos jedynej słusznej konserwatywnej postępowej partiipotwierdzają społeczno kulturową determinację płciową to może na rzecz ZUS-u wszyscy panowie określą że czują się "kobietami" i bęc - wiek emerytalny 60 lat.. Ciekawe czy gdyby takie zjawisko zaczęło przybierać masowy charakter to czy państwo byłoby równie skłonne popierać "społeczno-kulturowe uwarunkowania".. A tak z ciekawości zapytam - a czy ktoś określił jak jest granica "koszerności" uznania faceta za "kulturową" nie mylić z "kulturalną" kobietę i jakim wzorcem "zgodności" zdeponowanym w Sevres się posłużono..
8 miesięcy temu / tak sobie
 
gender to bardzo dobry kierunek studiów. W przyszłości będzie wielkie zapotrzebowanie na kasjerki w pawilonach i w obsłudze macdonaldów z tak ważnym papierem ukończenia studiów. A pózniej ?może nawet kierownik kasjerek lub budy z hamburgerami?
8 miesięcy temu / szpulas11
 
Ten minister to wyjątkowy szkodnik. Jego ustawa o "deregulacji" i "o nauce" to dowody celowej destrukcji.
8 miesięcy temu / Zbigniew
 
Bardzo dobry artykuł Marcina Jędrzejczaka. Czytałem przedmiotowy artykuł w tygodniku "Sieci" Nr 43 2019 pod tytułem : "Wierzę w działania pozytywne",gdzie minister Gowin - jako filozof o stopniu doktora - w żaden sposób nie przekonuje czytelnika,stwierdzając : "Położę się Rejtanem,jeżeli ktoś będzie próbował na uczelniach ograniczać wolność słowa zwolennikom ideologii gender". Trzeba by przypomnieć panu ministrowi do czego są nam potrzebne uniwersytety. Ich podstawowym zadaniem i sensem istnienia jest poszukiwanie prawdy. A co ma wspólnego z prawdą twierdzenie,że płeć człowieka ma charakter społeczno - kulturowy ? Przecież to opiera się na zaprzeczeniu dotychczasowemu doświadczeniu człowieka,że płeć ma charakter biologiczny i tylko taki. Twierdzenie,że jest inaczej,wskazuje,że ten ktoś - co tak twierdzi - ma "nierówno pod sufitem". Jak można traktować skrzywienie,chore urojenia głupich ludzi jako naukę ? No dobrze,jeśli ktoś chce głosić absurdy to za swoje pieniądze
8 miesięcy temu / Druh Ryszard
 
Pseudo badania dotyczące wydumanej i destrukcyjnej ideologii gender nie powinny być finansowane z pieniędzy publicznych. Jeśli ktoś chce "zgłębiać" tę ideologię to niech to czyni z prywatnych funduszy
8 miesięcy temu / Klasyk
 
Jaką ten człowiek ma bezczelność, by podszywać sie pod Rejtana?
8 miesięcy temu / Ryś
 
A w TVP nie mówią o tym w Dzienniku Telewizyjnym.
8 miesięcy temu / Alan
 
Panie ministrze Gowin. Zgadzam się że należy bronić wolności słowa, lecz w przypadku GENDER mamy do czynienia z ideologią a nie dziedziną nauki, którą pański resort współfinansuje. Trzeba rozróżnić badania od kształcenia przyszłych sex?edukatorów. Na konwencji PIS w Jasionce włączał się pan w nurt w obrony dzieci i rodziny. Jak się mają do tych wypowiedzi pańskie działania i dzisiejsze wypowiedzi? Jest już po wyborach więc nie trzeba się ukrywać z poglądami? Jeżeli taka jest strategia PIS-u, bo inaczej by pana nie wystawiali na tak ważne stanowisko, to kiepsko wygląda wasza przyszłość.
8 miesięcy temu / trzeźwy
 
Trzeba bylo glosowac na Konfederacje usunelibysmy tych pseudo chrzescijan ktorzy pozwalaja aby neomarksisci maszerowali naszymi ulicami, aby minister edukacji stawal po stronie gender.
8 miesięcy temu / nie sa tym kogo
 
Odrzucając Prawo Boże i wspierając nienaturalne kłamstwo genderowe minister odrzuca ideę prawdziwej nauki.
8 miesięcy temu / Uczony
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.