Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Wolne niedziele. Tego chcą Polacy! [ZOBACZ VIDEO]


Jedna, dwie, a może jednak cztery? W tym roku, w przyszłym? Sejmowa debata o wolnych niedzielach była burzliwa. A przecież III przykazanie jest tak oczywiste.


DATA: 2017-11-24 14:28:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

najpierw trzeba ludziom zapewnić ludziom właściwe spędzenie wolnego czasu .Parki i skwery z ławkami i placami zabaw dla dzieci,zorganizowane wyjazdy do ciekawych miejsc.tanie bilety do kina lub teatru, kryte place zabaw .Teraz jedyną rozrywką dla rodzin z dziećmi jest spacer do marketów nawet gdy nic nie kupią.Dzieciaki pobawią się w cieple, nasycą oczy i oderwą się od TV
7 miesięcy temu / wyrozumiałość
 
Tak,handlowałem w niedzielę-nająłem się w sieciówce-to naprawdę bardzo specyficzne środowisko ,nie chodzi li tylko o tatuaże,kolczyki ,fikuśne fryzury,...stringi wystające ponad to co zakrytym być powinno.Nie czuję się jakimś bohaterem,ale wypadł mi tylko różaniec z kieszeni ,najpierw postawili mi głowę Buddy ,potem kazali podpisać nieprawdę żebym nie był taki szlachetny w końcu nie przedłużyli umowy i przyjęli młodszą dziewczynę .Kierownik w niedzielę właśnie, opróżniał automaty z monet oczywiście ,przy głupich żartach z Świętej Matki Kościoła .Szczerze mówiąc to ci po marketingu i ekonomii są jeszcze gorsi -oni tylko spojrzą na różaniec albo okładkę z JPII,a wszystko ...,,jasne"....Hmm,Naród nazywał ich kiedyś psami,faktorami,myślę,że w miarę upowszechniania się wolności słowa wrócimy do tej terminologii,a przewodniczącymi w klasach znowu będą Potoccy,Radziwiłłowie,Arciszewscy i Sapiehowie.może doczekamy kilku prawdziwych nie amerykańskich liceów ,choć kilku....
7 miesięcy temu / szadrach
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.