DZIŚ JEST:   07   GRUDNIA   2019 r.

Pierwsza Sobota
Św. Ambrożego, Doktora Kościoła
Św. Marii Józefy Rosello
 
 
 
 

Wojna naklejkowa i zwycięstwo prowokacji [OPINIA]

Wojna naklejkowa i zwycięstwo prowokacji [OPINIA]
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: unsplash.com

Stołeczny sąd, w ekspresowym tempie blokujący kolportaż „Gazety Polskiej” z dołączoną naklejką „Strefa wolna od LGBT”, zgłosił pilny akces do szeregów jawnych obrońców tęczowej rebelii antyspołecznej.

 

Nasze władze publiczne w istotnych kwestiach cechuje dziwna skłonność do trafiania w płot. W odpowiedzi na oczekiwania tradycyjnie ukształtowanych Polaków, fundują przede wszystkim wiecowo-publicystyczny dym.

 

Gdy przychodzi do realnych działań, w odpowiedzi na społeczne zapotrzebowanie zazwyczaj dostajemy „prawie dobre” rozwiązania. Po tym jak pojawił się problem bezzasadnego odbierania dzieci rodzicom, otrzymaliśmy tylko zakaz takich działań powodowanych wyłącznie biedą, bez całościowego naprawienia umocowanego w prawie patogennego systemu. 

 

Kiedy Polacy mocno zaniepokoili się perspektywą napływu egzotycznych imigrantów, którzy Zachód Europy próbują – usilnie i z sukcesami – przekształcać stopniowo w jedną wielką no-go zone, dowiedzieliśmy się, że na pewno rząd nie przystanie na przymusową relokację „uchodźców” do naszego kraju. Po czym wpuścił wyżej wymienionych dobrowolnie i szeroką ławą, co bardzo łatwo stwierdzić – naocznie oraz w oficjalnych statystykach.

 

Podobnie rzecz się ma z walką przeciwko agresywnej i toksycznej ideologii LGBT. Opór wobec niej jest, w wykonaniu środowiska dysponującego realnymi narzędziami przeciwdziałania, zaledwie symboliczny. Bitwa o naklejki ma zastąpić nam faktyczną blokadę nielicznych, lecz krzykliwych, wspieranych z zagranicy środowisk wojującego homoseksualizmu. Sodomickie parady i akcje, ze stałym w nich elementem bluźnierstw i profanowaniem ważnych symboli, cieszą się wsparciem i osłoną publicznych służb porządkowych. Edukatorzy kształcący dzieci w kierunku swobodnego, pozornego prawa do wyboru płci, a także rozwiązłego stylu życia, występują w rolach… obrońców przed pedofilią.

 

Cały opór spoczywa na rodzicach, organizacjach społecznych i katolickich prawnikach. Złośliwi mogliby powiedzieć, że nawet jeśli PiS chciałby zrobić dla narodu coś dobrego w tym obszarze, to sprawę przesądziło na „nie” wywieszenie tęczowych flag na budynku amerykańskiej ambasady. Jaka szkoda, że nasz potężny sojusznik nie posuwa się do podobnej ostentacji w sprawie ochrony nienarodzonych, skoro prezydent Trump, sprzymierzeniec ruchu LGBT, znany jest również z działań przychylnych dla środowisk pro-life.

 

Wszystkie te okoliczności nie zmieniają faktu, że stołeczny sąd w ekspresowym tempie blokujący kolportaż „Gazety Polskiej” z dołączoną naklejką „Strefa wolna od LGBT”, zgłosił pilny akces do szeregów jawnych obrońców tęczowej rebelii antyspołecznej. W tym przypadku sprawność i tempo działania obserwują z podziwem przedstawiciele katolickiej większości, atakowanej notorycznie poprzez przemoc symboliczną w mediach, wypowiedziach lewicowych polityków, elukubracjach wyzwolonych artystów czy bluźnierczych prowokacjach satanistów różnej proweniencji. 

 

Treść naklejki nie najgorzej wpisała się w strategię prowokacji, dzięki której rewolucjoniści chcą osiągnąć swój faktyczny cel: likwidację tradycyjnej wspólnoty społecznej, opartej na prawdziwej, niepodrabianej rodzinie. Homoseksualiści, często cierpiący z powodu swej kondycji, a utożsamiani w tej strategii z ruchem LGBT (jakże im nie współczuć!), są w tej rebelii tylko mięsem armatnim. Prowokacja polega zaś na wzbudzeniu społecznego odruchu obronnego i wywołaniu silnej międzynarodowej presji w kierunku usankcjonowania dewiacji, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Obecnego pokolenia dorosłych już nie „nawrócą” na LGBT, celem są nasze dzieci.

 

 

RoM

 


DATA: 2019-07-29 11:33
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
13
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@Czesław Tak nas szanuje rząd amerykański, jak nas szanuje rząd "polski".
4 miesiące temu / Ryś
 
Bardzo dobrze, że sąd powstrzymał tę obrzydliwą propagandę wymierzoną w żywych ludzi, którzy tak samo jak my odczuwają radość, smutek, strach, miłość etc. Kierowanie się nienawiścią zawsze będzie złem. Proszę sobie to zapamiętać.
4 miesiące temu / Prawdziwy Polak
 
TYLKO PiS GWARANTUJE DOBRE ZMIANY a czepianie się nie ma sensu
4 miesiące temu / Edu
 
@Poprawność A po co ci adresy innych ludzi? To ich sprawa gdzie mieszkają. Przed czym bronić? Przed innymi ludźmi? Nie ośmieszaj się.
4 miesiące temu / ollek
 
Zwycięstwo prowokacji polega też i na tym, że w huku petard w Bialymstoku zagłuszono sprawę projektu ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego Głosowanie nr 12 na 84. posiedzeniu Sejmu dnia 19-07-2019 r. o godz. 10:43:34\\ W głosowaniu tym tylko 49 posłów opowiedziało się za ochroną własności RP, w tym 3 posłów PiS i 3 posłów PO-KO. Pozostali wszyscy posłowie PiS byli przeciw ochronie własności RP. Pozostali wszyscy posłowie PO-KO wstrzymali się od głosu.
4 miesiące temu / Ryś
 
Jakze to, sad zanronil ekspresji artystycznej? Skoro Matka Boza, w teczowej aureoli to wyraz artystyczny, to i GP, moze tak wyrazsc piekno..., zas pieknie jest tam gdzie nie ma teczowj, totalniackiej sfory!
4 miesiące temu / Trad
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.