Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   WRZEŚNIA   2018 r.

Św. Kleofasa
Bł. Ładysława z Gielniowa
 
 
 
 

Wojna na wielu frontach, czyli jak uratować Kościół, Tradycję i wiarę


Na jaki właściwie odcień katolicyzmu są ludzie ewangelizowani poprzez wszystkie „nowe programy ewangelizacji” - katolicyzm modernistyczny, katolicyzm wyluzowanych dzieciaków, katolicyzm „znaków i cudów”, katolicyzm protestancki? Jeśli to są te „obozy”, do których odbywał się rekrutacja, to mamy poważny problem z nową ewangelizacją.

 

Nie proponuje się autentycznego katolicyzmu, ale substytuty, które wyglądają i co najwyżej pachną jak on w wielu zróżnicowanych stopniach. Jak każda podróbka, noszą w sobie pewne podobieństwo do oryginału, ale zawsze tak czy owak czegoś im brakuje.

 

Film publikujemy dzięki uprzejmości ChurchMilitant.com.

 

Napisy w języku polskim dostępne po włączeniu.


DATA: 2018-02-09 08:08:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

O. dr hab. Benedykt Huculak - Watykan dzisiaj.
7 miesięcy temu / dusza polska
 
Od wielu lat - Verbum Catholicum - Sacerdos Hyacinthus.
7 miesięcy temu / dusza polska
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 76 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.