DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Aby zrozumieć głupotę Niemców trzeba sięgnąć do kultury duchowej Niemiec z przełomu XIX i XX wieku. Ruchy, ekologiczne, naturystyczne, wegańskie i inne... teozofia, gnostycyzm, panteizm, okultyzm to tylko elementy filozofii życia i działania pewnych niszowych wówczas ruchów, do których potem nawiązał mocno nazizm hitlerowski... Duch tej filozofii wkradł się dzis do umysliwosci wielu duchownych niemieckich i świeckich... Swoją ochydą zaraza obecnie cały Kościół, co już widać wyraźnie podczas Synodu Amazinskiego... Szatan zawsze jest widoczny w szczegółach, tego się najbardziej boi...
7 miesięcy temu / Krakusik
 
Czy sądzisz, że to mogą być takie koce, jak niegdyś dla Indian z Ameryki Północnej?
7 miesięcy temu / @Mirek
 
Cyt."Zapytany, czy cokolwiek podczas ceremonii przypominało mu lokalne wierzenia, odparł, że uroczystość bez wątpienia wyglądała na bardziej pogańską niż chrześcijańską." Moze nalezaloby to rozumiec w kontekscie tej wypowiedzi z przed laty? Cyt."Włoski ksiądz egzorcysta Gabriele Amorth twierdzi, że w Watykanie działa sekta satanistów. Jej członkami mają być księża, prałaci, a nawet kardynałowie. Ks. Amorth twierdzi, że papież został poinformowany o zagrożeniu. Papież wtedy Benedykt XVI - jego zdaniem - został poinformowany i "robi co może". " Jak i reszte tego co sie wyrabia na naszych oczach.
7 miesięcy temu / Nick
 
Niezliczone ilości koców, czyli zrobią im "kocówę", jak to kiedyś praktykowane na osobach nie lubianych.
7 miesięcy temu / DNA
 
@Mirek otóż to. Biznes. Ludzie mają pozostać bezbronni, ubodzy materialnie i umysłowo, bo takimi się najłatwiej manipuluje.
7 miesięcy temu / gosc
 
Z bólem serca przyznaję, że celnie pan to wszystko podsumował, panie Mirku.
7 miesięcy temu / stasiu
 
Zapomniałem w poprzednim komentarzu o jednym , ważnym darze filantropów z Wallstreet . Tam będą niezliczone stosy koców dla plemion amazońskich , całkiem za darmo
7 miesięcy temu / Mirek
 
Z ludżmi odzianymi w palmowe liście i składającymi ofiary drzewom lub bożkom mokradeł łatwiej robic interesy . Mozna na przykład kupic od nich miliony kilometrów kwadratowych ziemi za wielka belę perkalu i wielki stos szklanych paciorków. Widzimy wyrazny zarys tego monstrualnego złodziejstwa . Najpierw obywatele państw Ameryki Południowej mają byc pozbawieni praw do bogactw znajdujących sie na ich ziemi na rzecz "przesdtawicieli" dzikich plemion , a nastepnie ci "przedstawiciele" za cały stos grzmiących kijów i setki baryłek z wodą ognistą odstąpią te bogactwa filantropom z Wallstreet. Niedobrze mi sie robi , gdy pomyśle , że biskupi z Niemiec , Ameryki Południowej i sam Watykan biora w tym udział
7 miesięcy temu / Mirek
 
Święta racja. odmawiają im rozwoju, więcej- chcą, by rozwinięte społeczeństwa wróciły do tego, co było. Zresztą wprowadzają to na całym świecie, przykładem dostęp do aborcji. Niech Bóg chroni i błogosławi tego wodza i jemu podobnych.
7 miesięcy temu / !
 
Tymi synodami papież otwiera puszkę Pandory w KK.
7 miesięcy temu / DNA
 
papież zaczyna swawolić i to niebezpiecznie...Bawcie się tak dalej.
7 miesięcy temu / DNA
 
Byli poganie uczą nas katolicyzmu, a katolicy spoganieli.
7 miesięcy temu / panda
 
Problem nie w doradcach a w tym Co ich wybrał
7 miesięcy temu / observer
 
Jakiemu celowi miałoby służyć, obecne od lat pozbawianie dobra wiecznego i doczesnego, wymienionych w artykule pogan?
7 miesięcy temu / kwiatek77
 
Dobrze mówi i na dodatek jest żywym dowodem miernej skuteczności przymusowej edukacji dzieci. Być może, gdyby chodził do państwowej szkoły podstawowej przesiąkłby tym, czym nasączeni są tamtejsi "inteligentni ludzie" czyli tą teologią wyzwolenia, przed którą ostrzega.
7 miesięcy temu / Q
 
Czy juz kard.Kasper nazwal go wrogiem nr1.i wydal uzasadnienie teologiczne broniace grzechotek i zabobonow? czy juz wyszla korekta w stylu to nie jest tak jak myslisz i nie jest to co widzisz my ci powiemy co widzisz?
7 miesięcy temu / Nick
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.