DZIŚ JEST:   19   SIERPNIA   2019 r.


Św. Jana Eudesa
Św. Sykstusa III, papieża
 
 
 
 

Wodecki bredzi: nie akceptujesz homoseksualistów? Jesteś zboczeńcem, więc umyj sobie nogi i uszy

Wodecki bredzi: nie akceptujesz homoseksualistów? Jesteś zboczeńcem, więc umyj sobie nogi i uszy
fot. Robert Laska/Forum

Skoro pary jednopłciowe funkcjonują, to trzeba je zaakceptować. Stwórca zawarł umowę z gejami i lesbijkami, a my musimy to zaakceptować – powiedział słynny muzyk Zbigniew Wodecki, który jest nową twarzą Kampanii Przeciw Homofobii.

 

Wodecki stwierdził, że jest katolikiem, ale nie kłóci się to w żaden sposób z jego poparciem dla promocji homoseksualizmu. – Skoro sam Pan Bóg stworzył gejów i lesbijki, to mają z tym żyć, akceptując to, jakimi są. Jeśli Stwórca zawarł taką umowę z gejami i lesbijkami, że będą kochać osoby tej samej płci, to musimy to uszanować – powiedział muzyk.

 

- Celowo wspominam szefa, czyli Pana Boga. Jeśli osoby wierzące uważają gejów i lesbijki za kogoś gorszego, to w pewnym sensie go obrażają. Najwyraźniej podejrzewają Stwórcę o partactwo. No bo jak to, stwarzał świat doskonały, a tu niektórzy ludzie nagle wyszli mu jacyś skrzywieni – stwierdził Wodecki.

 

To jednak nie koniec jego absurdalnych wypowiedzi. Zdaniem muzyka, brak akceptacji dla homoseksualizmu to… zboczenie, bo „tylko zboczeńców może fascynować cudze życie intymne”.

 

Wodecki nie ukrywa w swoich wypowiedziach, że Polakom oceniającym homoseksualizm jako grzech, brakuje wiedzy na temat historii i świata. – Zupełnie nie mają pomysłu jak odnieść się do osób, które ukształtowały ludzkość poczynając od Leonarda da Vinci, który wymyślił w zasadzie wszystko, czy Michała Anioła? – przyznał, nie ukrywając, że ludzi nieakceptujących homoseksualizmu uważa za zacofanych. – Trzeba zacząć wychowanie i przygotowanie do życia w społeczeństwie. Mówić, by ludzie raczej interesowali się tym, żeby mieć czyste nogi, myć uszy, zęby. W ogóle się myć. Uczyć się, czytać – pouczył Polaków muzyk.

 

 

Źródło: wpolityce.pl

ged


DATA: 2014-12-31 15:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Czyli Hitlera też stworzyl Pan Bóg i trzeba go zaakceptować idąc tokiem rozumowania śp. Wodeckiego !
ponad 2 lata temu / Aldo Moro
 
Moze na ten temat wsłuchac sie w slowa samego Jezusa(Mt 19) "12 Bo są niezdatni do małżeństwa, którzy z łona matki takimi się urodzili; i są niezdatni do małżeństwa, których ludzie takimi uczynili; a są i tacy bezżenni, którzy dla królestwa niebieskiego sami zostali bezżenni. Kto może pojąć, niech pojmuje!" Jak widac Jezus zakłada wrodzona niezdolność do małzenstwa rozumianego jako związek kobiety i mężczyzny..Czy homoseksualizm taki nie jest? Dodatkowo-jesli uznajemy ze np.Cieżkie uposledzenie czlowieka pochodzi od Boga-to czyż homoseksualizm nie moze od Boga pochodzić.Jesli tego nie uznajemy-powiedzmy wszytskim cięzko uposledzonym,ze maja swoje uposledzenie od ..szatana.
ponad 4 lata temu / hejo
 
"Stwórca zawarł umowę z gejami i lesbijkami" - tak, a umowa ta brzmi następująco: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli" Kpł 20,13
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
Santiago+. Jesteś mocny. Zbigniew Wodecki? Czy ino "Zawierucha-Parkot-Straganiarz Sodomiecki"?
ponad 4 lata temu / Leo
 
W wyniku zaawansowanych badań stwierdzono niezbicie, że nikt nie rodzi sie gejem.
ponad 4 lata temu / f
 
Ten pan to chodzący nośnik propagandy. On nic nie myśli ani nie uważa. On nadaje zgodnie z mądrością etapu żeby utrzymać się na powierzchni.
ponad 4 lata temu / RZR
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.