DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2018 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Włoski wymiar sprawiedliwości nie ugiął się pod homoseksualną presją! Terapeutka uniewinniona

Włoski wymiar sprawiedliwości nie ugiął się pod homoseksualną presją! Terapeutka uniewinniona
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

Znana włoska terapeutka, lekarz i chirurg dr Silvana De Mari została oczyszczona z zarzutów o zniesławienie samcołożników. Decyzję podjął turyński prokurator po dochodzeniu trwającym wiele miesięcy. Przeciw lekarce protestowały organizacje homoseksualne. Jednak ostatecznie włoski wymiar sprawiedliwości nie ugiął się pod presją „tęczowych” aktywistów.

 

Doktor Silvana De Mari wyraziła satysfakcję z uniewinnienia. Podkreśliła, że jako osoba wywodząca się z rodziny o antyfaszystowskich tradycjach jest przyzwyczajona do odważnego działania. Podkreśliła, że od 40 lat zajmuje się osobami homoseksualnymi i „bardzo je kocha”.

 

W styczniu 2017 roku na Facebooku dr Silvana De Mari opublikowała statystyki dotyczące chorób przenoszonych drogą płciową w społeczności homoseksualnej. W swym „poście” przywołała badania dowodzące, że homoseksualizm to jedna z głównych przyczyn syfilisu. Zwróciła także uwagę na ryzyko zakażenia wirusem HIV.

 

„Podczas gdy czekamy aż autorzy tych badań zostaną oskarżeni o homofobię i wygnani ze swoich szacownych medycznych instytucji, musimy przyznać, że jeśli zagrożenie zdrowotne związane z homoerotycznym zachowaniem jest poważne teraz, to było o wiele gorsze przed wynalezieniem antybiotyków i prezerwatyw” – napisała wówczas. Za te słowa De Mari spotkała się z atakami organizacji homoseksualnych.

 

Po uniewinnieniu lekarka stwierdziła, że coś takiego jak orientacja homoseksualna nie istnieje. Seksualność to bowiem sposób, w jaki biologia prowadzi do reprodukcji. Dlatego też bez spotkania płci męskiej i żeńskiej nie można, jej zdaniem, mówić o seksualności. Możliwy jest co najwyżej homoerotyzm.

 

Lekarka skrytykowała także Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne, negujące uznawanie homoseksualizmu za zaburzenie. Jej zdaniem, w następnej kolejności, za całkowicie normalną może zostać uznana pedofilia. Sęk w tym, że ludzkość pokłada ufność w tej organizacji ze Stanów Zjednoczonych, tak jakby była ona nieomylna.

 

 

Źródło: churchmilitant.com

Mjend

 

 


DATA: 2017-12-06 11:24
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

bravo dr Silvana de Mari za mowienie prawdy, niewielu bowiem w obecnych czasach jest ludzi ktorzy otwarcie mowia czym jest homoseksualizm.
7 miesięcy temu / Majka
 
Pani Dr to wyjątkowo mądra osoba. Nareszcie ktoś zauważył, że płeć, czyli seks i wszystko, co z nią związane to aspekt ZWIĄZANY TYLKO Z ROZRODEM. NIESTETY (!!!) POWTÓRZĘ, NIESTETY ARTYKUŁ ZAWIERA nieaktualne treści. Ostatnia klasyfikacja w/w amerykańskiego towarzystwa psychiatrycznego (DSM) EFEKTYWNIE WYKREŚLIŁA pedofilię z kategorii chorób psychicznych! Oczywiście nie wprost. Cwaniaczki zrobiły to tak: żeby nie podpadło, pozostawili dokładnie takie same kryteria rozpoznania pedofilii, ALE uzależnili uznanie jej za chorobę od zaistnienia co najmniej jednego z dwóch zjawisk; po pierwsze pedofil, aby został uznany za psychicznie chorego musi z własnej woli i bez absolutnie żadnego przymusu czy nacisku ze strony innych ludzi odczuwać dyskomfort lub inną traumę z powodu bycia pedofilem. Dowcip. Albo dopuszczać się czynów, które wyrządzają krzywdę innym. A jeśli nie jest mu z tym źle i nie robi nic innym (jeszcze!) TO JEST NORMALNY!
7 miesięcy temu / lessoquer
 
Odwazna kobieta ta Dr Silvana de Mari. I jak przy niej wyglada wielu katolikow w Polsce i na swiecie, ktorzy wydaje sie za wszelka cene chca zachowac swiety spokoj, a przy tym slowo milosierdzie odmieniaja oczywiscie przez wszystkie przypadki?! Precz z demoniczna ideologia gender, precz z aborcja, precz z eutanazja, precz ze smiertelnym grzechem homoseksualizmu i cudzolostwa, precz z pigulka aborcyjna dzien po, precz z legalna pornografia, precz z pedofilia, precz z upowszechnianiem samogwaltu w szkolach, precz z gloryfikowaniem odrazajacych zbrodniarzy wszechczasow mianowicie Bandery, Szuchewycza, Diaczenki i innych demonicznych upiorow z ludobojczej OUN-UPA na wspolczesnej Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacja smierci!!! Z Panem Bogiem
7 miesięcy temu / Slawomir Tomasz Roch
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.